قتل در کوچه های طهران 1312 تحولی در سبک ادونچر ایرانی

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
قتل در کوچه های طهران 1312 تحولی در سبک ادونچر ایرانی(نخستین تریلر رسمی)

سلام به همه دوستان
[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]گروه بازی سازی کهربای کویر که گروهی تشکیل شده از اولین و متبحر ترین سازندگان بازی ادونچر در ایران به حساب میان،این روزها دارن مراحل پایانی کار روی بازی جدیدشون رو به انجام می رسونن.
من خودم یکی از اعضای این گروه هستم که با کمک دوستان به مدیریت آقای عماد رحمانی این بازی رو میخوایم عرضه کنیم
برای آشنایی بیشتر هم میتونید به سایت اصلی بازی یعنی UGS.ir مراجه کنید
خوشحال میشم نظرات خودتون رو درباره بازی بیان کنید
[/FONT][FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]بازی قتل در کوچه های طهران 1312 ادونچری با بالاترین استانداردهای روز دنیا،داستانی جنایی دارد.قاتلی بالفطره بصورت سریالی به قتل عام کودکان می پردازد ولی اینبار شما با قاتلی عادی سرو کار ندارید.پشت این قتل ها دست های استعمار پیر نهفته است که مانند امروز،قصد در مداخله در امور ایران را دارد و می خواهد با آشفته نشان دادن اوضاع اجتماعی به سیاه نمایی جهت قرار داد نفتی – استعماری 1313 بپردازد.[/FONT]در این بازی کاملا شما مختار هستید که چگونه داستان را پیش ببرید , بدین معنا که اگر شما نقشی برای بیگانگان قائل هستید میتوانید داستان را اینگونه پیش ببرید و اگر خیر دست شما کاملا باز هست , این بازی از 2 پایان تشکیل شده که با توجه به روند طی کردن داستان توسط کاراگاه افشار این پایان ها متغییر هستند , ضمن اینکه تصمیم گیری نه به صورت بصری و ( خودمونیش کیلویی) بلکه بر اساس مدارک و شواهد هست و اگر شما استنباطتون این باشه که قاتل یک مزدوره میتونید این تم رو پیش ببرید و در غیر این صورت تم دوم رو انتخاب کنید.
[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]این هم نمونه ای از تصاویر وصداهای بازی:[/FONT]

MurderInTehranAlleys1312%20%281%29.jpg

تمامی متون بازی توسط یکی از اساتید انجمن خوشنویسان جهت ارتباط بیشتر بین بازیکن و فضای داستان خوشنویسی شده است

MurderInTehranAlleys1312%20%282%29.jpg

به سبک بازیهای برتر ماجرایی شما در دیالوگ ها همانند یک کاراگاه حق انتخاب دارید

MurderInTehranAlleys1312%20%283%29.jpg

فضاهای بازی با توجه به داستان واقعی بازسازی شده اند

MurderInTehranAlleys1312%20%284%29.jpg
کاراگاه افشار در حال مکالمه با افسر دباغ
MurderInTehranAlleys1312%20%285%29.jpg

در این بازی بیش از 70 آیتم وجود دارد , خود را برای کی ادونچر ذره ای آماده کنید

MurderInTehranAlleys1312%20%286%29.jpg

جهت ارتباط با فضای داستان بیش از 40 صفحه ی متنی در بازی قرار دارد

MurderInTehranAlleys1312.jpg

کاراگاه افشار و اتاق کارش , اینجا محل مطالعه و فکر است

MurderInTehranAlleys1312%288%29.jpg

قابلیت HintSearch تنها یکی از ویژگی های بازی قتل در کوچه های طهران 1312 است

---------

چند صدا از کاراگاه افشار :
portraitpuzzled.gif
کاراگاه محمد رضا افشار با صدای محمد رضا رحمانی

لینک اول لینک دوم
portraitnormal.gif
لینک سوم لینک چهارم

افسر امیری :
afsaramiri.gif
لینک صدا

مرشد مسجد :
pirmardmasjed.gif
صدای مرشد متعهد و دلسوز مسجد

دکتر ناصحی :
doctor.gif
صدای دکتر

رییس اداره سرهنگ نصیری :
rayis.gif
نمونه صدا

همسر یکی از مقتولین :
hamsarhabi.gif
نمونه صدای همسر یوسف عبدی

مدیر هتل لاله زار :
labihotel.gif
نمونه صدا

کاراگاه افشار در Emag

نخستین تریلر رسمی بازی قتل در کوچه های طهران 1312 برای مجله ویدویی محبوب GameEmag طراحی شده و با کیفیت بالا در این وب سایت در دسترس دوستان قرار گرفته است. شما عزیزان میتوانید با مراجعه به وب سایت GameEmag این تریلر رو در یافت کنید. فراموش نکنید این تریلر علاوه بر گیم پلی بازی حاوی یک سورپرایز دیگر نیز برای شما خواهد بود

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
کار بسیار بسیار قشنگی کردید ولی چند نکته دیدم که باید بهتون عزض کنم،اول اینکه شخصیت ها و لوکیشن ها رو چون کار دست هست(فکر کنم البته) بسیار زیبا از کار در اومده،یاد Runaway افتادم:d،دوم اینکه از معماهای منطقی و در عین حال با سختی مناسب استفاده کنید که فکر نکنید ضریب هوشی ملت 5رقمیه،سوم همان طور که گفتی خوشنویسی خیلی قشنگ از کار در اومده ولی از این تریپ خوشنویسی ها نشه که آدم نیم ساعت تمرکر کنه که ببینه چی نوشته:d
و در آخر داستان بازی در ابتدا به نظر میرسه که خیلی قشنگ باشه ولی در ادامه
پشت این قتل ها دست های استعمار پیر نهفته است که مانند امروز،قصد در مداخله در امور ایران را دارد و می خواهد با آشفته نشان دادن اوضاع اجتماعی به سیاه نمایی جهت قرار داد نفتی – استعماری 1313 بپردازد.
BLAH BLAH BLAH
اگر میتونستید یه داستان مثل Jack the ripper بنویسید گیمرها بیشتر استقبال میکردن و من نمیدونم چه اصراری به اینه که حتما استعمار پیر و میانسال و خردسال و نوجوان و قرارداد نفتی و گازی و برقی تلفنی باشه
درکل کارتون بسیار زیباست و جای تقدیر داره:)
ویرایش:صداها رو هم الان شنیدم،نسبتا خوبه ولی با کمال احترام باید بگم که صدای اون خانومه اصلا خوب نیست چون نه به فضای تاریخی نه به فضای بازی میخوره و حتی یه جوریه انگار تو قهوه خونه بزرگ شده،البته جسارت نباشه من تیپ صدا رو گفتم

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
ولی اینبار شما با قاتلی عادی سرو کار ندارید.پشت این قتل ها دست های استعمار پیر نهفته است که مانند امروز،قصد در مداخله در امور ایران را دارد و می خواهد با آشفته نشان دادن اوضاع اجتماعی به سیاه نمایی جهت قرار داد نفتی – استعماری 1313 بپردازد.

همین کافی هست تا من حالم از این بازی بهم بخوره.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
واقعا عالی :x
با اجازه چند انتقاد کنم::d
کاش خطوط دسن میشد.
بعد چرا مداد رنگ؟ مداد رنگ و نحوه رنگ کلاس کارتونو آورده پایین.
پرسپکتیو ها اشکال جزیی و بصری داره که تو ذوقه.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
واقعا عالی :x
با اجازه چند انتقاد کنم::d
کاش خطوط دسن میشد.
بعد چرا مداد رنگ؟ مداد رنگ و نحوه رنگ کلاس کارتونو آورده پایین.
پرسپکتیو ها اشکال جزیی و بصری داره که تو ذوقه.

سلام دوست عزیز , از تعریفتون ممنون
اما در مورد انتقاد ها ( که واقعا از اینکه اهمیت دادین و نظر دادین ممنونم)
الف- کار مداد رنگ کامل نیست , از ابرنگ در زیر کار , پاستل , گواش و ... استفاده شده , همچنین مقوای های کار از جنس خاص ( 100 درصد کتان) هستند , اینکه تصاویر یکم مرده هستند 2 تا علت داره :
1- اینکه خود ما کیفیت تصاویر رو اوردیم پایین و این یه اسکرین شات از Test بازیه
2- وضوح تصویر اصلی 1440 در 900 هست که اینجا به 480 در 320 تبدیل شده و به وقل قدیمیا :
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
هر چند که در کل کیفیت کار رو با محدودیت های ما بسنجید اما بهتون قول میدم تمام تلاش ما کسب بهترین کیفیت بوده , امید وارم در نسخه نهایی از کار راضی باشید

ب) در مورد پرسپکتیو ها تا حدودی وقت کم باعث این اشتباه شده , هر چند فکر میکنم خیلی کم باشه ( کار بالغ بر 70 پوستره)

همین کافی هست تا من حالم از این بازی بهم بخوره.

خوب دوست عزیز , فکر میکنم , کوتاهی ما در نوشتن یک پایلت منسجم باعث شده همچین اشتباهی پیش بیاد و به شما حق میدم از روی متن ما همچین برداشتی بکنید اما واقعیت این نیست , داستان این بازی یک داستان کاملا واقعی هست که ما تنها یکسری عوامل رو به اون اتچ کردیم , در ضمن تمامی عناصر الحاقی با مدارک و اسناد تاریخی ( که تمامی در بازی هست و درواقع به نوعی به پیش رفتن داستان کمک میکنند ) مطابقت داره و همگی از مرکز اسناد یا کتابخانه ملی اخذ شده اند . در عین اینکه محدودیت های یک بازی دارای مجوز رو هم در نظر بگیرید. همچنین این میان داستان کاملا همه جانبه است و ما به هیچ وجه تند روی یا خودشیرینی در کار نداریم , ضمن اینکه روند بازی کاملا مطابق با روند بازیهای هم سبک نظیر استیل لایف یا شرلوک هولمز هست ...

صدا اصلا به شخصیت نمیاد:-/ :d

در مورد صدا 2 تا نکته وجود داره :
اولی سلیقه شما که کاملا محترمه و بنده اظهار نظری نمیکنم
2- محدودیت های ما در انتخاب دوبلور ها و منابع مالی و استدیو , با این حال مطمئن باشید ما تمام تلاشمون رو در کیفیت صدا و استدیو مجهز به کار بردیم , ضمن اینکه این شخصیت یک شخصیت فرعی و میان داستانه ( با 16 بند دیالوگ) در حالیکه کل بازی بالغ بر 800 بند صوتی است.

کار بسیار بسیار قشنگی کردید ولی چند نکته دیدم که باید بهتون عزض کنم،اول اینکه شخصیت ها و لوکیشن ها رو چون کار دست هست(فکر کنم البته) بسیار زیبا از کار در اومده،یاد Runaway افتادم:d،دوم اینکه از معماهای منطقی و در عین حال با سختی مناسب استفاده کنید که فکر نکنید ضریب هوشی ملت 5رقمیه،سوم همان طور که گفتی خوشنویسی خیلی قشنگ از کار در اومده ولی از این تریپ خوشنویسی ها نشه که آدم نیم ساعت تمرکر کنه که ببینه چی نوشته:d
و در آخر داستان بازی در ابتدا به نظر میرسه که خیلی قشنگ باشه ولی در ادامه
BLAH BLAH BLAH
اگر میتونستید یه داستان مثل Jack the ripper بنویسید گیمرها بیشتر استقبال میکردن و من نمیدونم چه اصراری به اینه که حتما استعمار پیر و میانسال و خردسال و نوجوان و قرارداد نفتی و گازی و برقی تلفنی باشه
درکل کارتون بسیار زیباست و جای تقدیر داره:)
ویرایش:صداها رو هم الان شنیدم،نسبتا خوبه ولی با کمال احترام باید بگم که صدای اون خانومه اصلا خوب نیست چون نه به فضای تاریخی نه به فضای بازی میخوره و حتی یه جوریه انگار تو قهوه خونه بزرگ شده،البته جسارت نباشه من تیپ صدا رو گفتم

خوب ممنونم از تعریفاتون !
در مورد صدا توضیحاتی ر و عرض کردم که میتونید مطالعه کنید اما باید محدودیت های مارو هم در نظر بگیرید.
در مورد معماها تمام تلاش گروه ما در این بوده که 3 خاصیت در معماها وجود داشته باشه :
1- همخوانی با داستان و در واقع معماها پیش برنده داستان باشند
2- معماها کاملا داینامیک و بصری باشند
3- معماها با توجه به مخاطب عام طراحی بشه و نه خیلی سخت باشه و نه خیلی معمولی
( تمامی سبک های معماهای بازی ادونچر اعم از درگ , دراپ , تفکیک , ترکیب , پازل , تاخیری , دیالوگ , مکانیکی و ...) در بازی وجود دارد

در مورد متن ها بازی و خوشنویسی ها بیش از 50 صفحه متن فارسی و بالغ بر 100 صفحه متن خوشنویسی شده در بازی وجود دارد و سعی شده فضای بصری بازی و بازیکن یک فضای ایرانی باشد .
اما از همه دوستان خواهش میکنم توضیحات مربوط به داستان رو مطالعه کنند .
با تشکر مجدد
البته برای داستان کامل میتونید اینجا رو مطالعه کنید

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
خب دوست من , من واقا به شما و همکاراتون تبریک میگم کاره جالبی شده ولی بازم کار داره , من خودم سال اخر گرافیکم , احساس می کنم یه سری اشکالات ریز تو طراحی شخصیت ها وجود داره ولی در کل قشنگ شده , در مورد اون صدا خانم هم حق با دوستان هستش به شدت صدا بی ربط به شخصیته , درسته شما 800 بند صدا دارین ولی همین یه دونه می تونه کلی کارو ضعیف نشون بده , من صدارو شنیدم تعجب کردم :eek:
ممنونم و خسته نباشید :rose:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
پشت این قتل ها دست های استعمار پیر نهفته است که مانند امروز،قصد در مداخله در امور ایران را دارد و می خواهد با آشفته نشان دادن اوضاع اجتماعی به سیاه نمایی جهت قرار داد نفتی – استعماری 1313 بپردازد.
محدودیت های یک بازی دارای مجوز رو هم در نظر بگیرید.
واقعا راهی جز ***** وجود نداره برای مجوز گرفتن ؟! :-l

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
این عکس رو دیدم یاده مرحله ای از بازیه still life افتادم که باید با این زنه که اینجا کار میکرد حرف میزدی.
با این که still life رو چند سال پیش بازی کردم ولی مطمئنم اینجا با اونجا یه زره هم مو نمیزنه و فقط اون جسد برعکس شده!!
MurderInTehranAlleys1312%20(2).jpg

-----------
توی این عکس هم پنجره ی باز رو طوری طراحی کردین که انگار یه تابلو زدین به دیوار که روی این تابلو پنجره کشیدن!!!
آکواریم بقل مبل هم که دیگه ... (روی یه میز میزاشتینش بهتر بود!)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ببخشید فاز منفی میدم هااا. اما .... الان این گرافیک مثلا شد تحول؟؟ آخه این چیه آخه.

خوش نویستون هم اگه خواستید من بشم. من خودم خیلی خوشگلتر از استاد خوش نویسیتون می نویسم براتون.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
خب دوست من , من واقا به شما و همکاراتون تبریک میگم کاره جالبی شده ولی بازم کار داره , من خودم سال اخر گرافیکم , احساس می کنم یه سری اشکالات ریز تو طراحی شخصیت ها وجود داره ولی در کل قشنگ شده , در مورد اون صدا خانم هم حق با دوستان هستش به شدت صدا بی ربط به شخصیته , درسته شما 800 بند صدا دارین ولی همین یه دونه می تونه کلی کارو ضعیف نشون بده , من صدارو شنیدم تعجب کردم :eek:
ممنونم و خسته نباشید :rose:

خوب دوستان عزیز فکر میکنم باید در مورد صداها یه توضیح کلی تر بدم :
ببینید ما در بازی 19 شخصیت داریم , شما حق بدین که انتخاب صدا ها خیلی سخته , علاوه بر اینکه ما محدودیت هایی هم داشتیم , هر چند ما سعی کردیم کاستی های صدا رو با کیفیت صدابرداری جبران کنیم , علی ای حال من با دوستان صحبت میکنم تا نسبت به بازنگری به صداها اقدام کنند , علاوه بر این خواهش میکنم به محدودیت های مالی هم توجه کنید , در حالی که ما یک تومان هم از طرف هیچ نهادی حمایت نشدیم.
با این حال از نقدتون ممنونم و امید وارم بقیه قسمت ها تونسته باشه رضایت شما رو جلب کنه

واقعا راهی جز ***** وجود نداره برای مجوز گرفتن ؟! :-l

خوب دوستان فکر میکنم باید برای داستان یه توضیح اساسی بدم , هر چند احساس میکنم کم لطفی های نسبت به داستان داره انجام میشه , داستان بازی ما یک داستان " کاملا واقعی ": هست که داری تم جنایی شبیه بسیاری از بازی های خارجی نظیر استیل لایف یا شرلوک هولمز یا جک قاتل هستش , یک سری قتل در طهران صورت پذیرفته و البته ادامه هم داره , قتل هایی وحشیانه که هیچ قاعده ای اونها رو توجیه نمیکنه , حالا در این وضعیت کاراگاه افشار پرونده رو در اختیار میگیره , بازی کاملا بر پایه ادونچر های روتین هست , شما باید محل قتل ها رو بررسی کنید , با بیش از 19 نفر دیالوگ کنید , معماها رو حلل کنید و 10 ها مدرک و متن رو بخونید و بعد به نتیجه برسید.
در واقع داستان بازی قتل در کوچه های طهران 1312 یک یک داستان جنایی است نه یک داستان فرمایشی , من نمیدونم دوستان چگونه از یک خط چنین برداشتی کردند که داستان کاملا یک داستان حکومتی , در حالیکه هیچ واقعه ای در بازی ساختگی نیست و تمامی مطالب با ذکر منبع و گنجاندن آن در روند بازی هستش , دوستان ویرایشگر داستان ما ( اقای عماد رحمانی ) دانشجوی رشته علوم سیاسی دانشگاه تهران هستند و اسناد تمامی وقایع و رخداد های بازی در بازی گنجانده شده و به نوعی سعی در افزایش کشش بازی داشته ایم.

راست میگه راهی نیست ؟:^o اینم شد داستان؟ استعمار پیر تا الان سقط شده قبرشم گم و گور شده شما کوتاه بیا جونه مهران!!(مهران کیه؟:hide:)

در مورد داستان توضیح دادم . دوستان خواهشا این میان داستان رو با چشم میان داستان ببینید . داستان بازی رو من مجددا توضیح دادم , لفطا چند سطر بالاتر رو مطالعه کنید
خیلی ممنون

سلام.
این عکس رو دیدم یاده مرحله ای از بازیه still life افتادم که باید با این زنه که اینجا کار میکرد حرف میزدی.
با این که still life رو چند سال پیش بازی کردم ولی مطمئنم اینجا با اونجا یه زره هم مو نمیزنه و فقط اون جسد برعکس شده!!
MurderInTehranAlleys1312%20%282%29.jpg

-----------
توی این عکس هم پنجره ی باز رو طوری طراحی کردین که انگار یه تابلو زدین به دیوار که روی این تابلو پنجره کشیدن!!!
آکواریم بقل مبل هم که دیگه ... (روی یه میز میزاشتینش بهتر بود!)
خوب در مورد تصاویر شباهت های جزئی شاید اما بدون شک برای ادونچر بازها بازیهایی مثل شرلوک هولمز , استیل لایف , سکرت فایل و RunAway
یک منبع الهام هستند /. اما شما اگه تصاویر ور به دقت ببینید متوجه ایرانی سازی میشین , ضمن اینکه ما بیش از 14 لوکیشن تمام ایرانی در بازی داریم که ...

ببخشید فاز منفی میدم هااا. اما .... الان این گرافیک مثلا شد تحول؟؟ آخه این چیه آخه.

خوش نویستون هم اگه خواستید من بشم. من خودم خیلی خوشگلتر از استاد خوش نویسیتون می نویسم براتون.

در مورد گرافیک که مسلما تحول نیست, در واقع یک بعد تحول سبک 2dHandWritting بازی هستش که تا الان بهش در کشور ما توجهی نشده ,بعلاوه اینکه به عنوان یک ادونچر باز بهتون قول میدم بازی از حد اقل های این سبک ( در بدبینانه ترین حالت) برخورداره و مسلما اگه قصد من حمایت متعصبانه باشه , خیلی زود شما متوجه میشین پس ...
البته منظور ما از تحول , یک بازی خوب و هم سطح ( از نظر فنی وو نه بصری) با بازیهای ادونچره , مطمئنا ما ادعایی نداریم , تلاش ما رضایت شما بوده و امید واریم کاستی ها رو به بزرگی خودتون ببخشید . البته در مورد خوشنویس ما یکی از اساتید انجمن خوشنویسان استفاده کردیم و خوب حق بدین که نمیشد شکسته نستعلیق بنویسم , خوب هدف این بود که به فضای بازی بخوره , مثلا افشار که استاد نبوده , فقط مثل ما که با مداد مینویسیم با قلم مینوشته
, در کل از همه دوستانی که نظر میدن تشکر میکنم و فقط یه خواهش دارم , در مورد داستان تمام پست های من رو بخونید تا انشاالله سو تفاهمی به وجود نیاد

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
هیچ واقعه ای در بازی ساختگی نیست و تمامی مطالب با ذکر منبع و گنجاندن آن در روند بازی هستش
من نگفتم داستانتون ساختگی هست، منظور اینه که شما با این نوشته :
پشت این قتل ها دست های استعمار پیر نهفته است که مانند امروز،قصد در مداخله در امور ایران را دارد
از همین الان مخاطبهاتونو انتخاب کردین !!

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من نگفتم داستانتون ساختگی هست، منظور اینه که شما با این نوشته :

از همین الان مخاطبهاتونو انتخاب کردین !!

اوه , حالا متوجه منظورتون شدم
نه اصلا اینطوری نیست
در این بازی کاملا شما مختار هستید که چگونه داستان را پیش ببرید , بدین معنا که اگر شما نقشی برای بیگانگان قائل هستید میتوانید داستان را اینگونه پیش ببرید و اگر خیر دست شما کاملا باز هست , این بازی از 2 پایان تشکیل شده که با توجه به روند طی کردن داستان توسط کاراگاه افشار این پایان ها متغییر هستند , ضمن اینکه تصمیم گیری نه به صورت بصری و ( خودمونیش کیلویی) بلکه بر اساس مدارک و شواهد هست و اگر شما استنباطتون این باشه که قاتل یک مزدوره میتونید این تم رو پیش ببرید و در غیر این صورت تم دوم رو انتخاب کنید.

ضمن تشکر از دوست عزیزم که ما رو متوجه این نکته کردند و امید وارم حالا متوجه روندی که عرض کردم شده باشند . یا حق

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
دوست عزیز همین که شما همت کردین و تو این مملکت بازی ساختین خودش کار بزرگیه. یه چیزه مهمی رو که ایرانی ها باید بدونن اینه که از نظر گرافیکی ما کاری از دستمون بر نمیاد . این گرافیکی هم که بازیه شما داره ایرادی نداره به نظر من. بقیه چیزا از جمله دوبله هم قابل تحمل هست. دیگه باید دید روایت داستان و طراحیه مراحلتون چطوری هست . در هر صورت موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر