آدرس گیم نت های تهران

MianJi

کاربر سایت
Nov 18, 2012
34
نام
محمد میانجی
سلام و خسته نباشید...
یه گیم نت خوب میخوام که Command & Conquer Generals Zero Hour داشته باشه...
نصف تهران رو گشتم نداشتن :(

achilies

کاربر سایت
Mar 8, 2014
15
نام
saeed
سلام
می خواستم PS4 بگیرم با توجه به بازیای کمی که واسش اومده می خواستم لطفا یه گیم نت تو تهران معرفی کنید که PS4 داشته باشه برم ببینم درحال حاضر بازیاش مال هست بگیرم یا بزارم یهو وقتی بازیای اصلیش مثله Uncharted و Last of us اینا اومد بگیرم
لطفا سریع تر جواب بدین که برم ببینم اگه از بازیاش راضی بودم بگیرم این تابستون بازی کنم:d

termiinator

کاربر سایت
Aug 10, 2014
13
Dark net تهران خیابان آزادی - انتهای خیابان جیحون - خیابان شهید کاظمی(تیموری) - بعد از چهارراه ربیعی - پلاک ۷۶ - طبقه اول ۰۲۱۵۵۱۴۷۴۹۸

black media تهران تهران - منطقه ۱۵ - مشیریه - خیابان سازمان آب - پاساژ برلیان - زیر زمین ۰۲۱۳۳۸۷۳۱۶۲

black white تهران کیلومتر ۱۵ اتوبان کرج - شهرک ویلاشهر - بازارچه شهرک - لاین یاس ۱ - پلاک ۴۱ ۰۲۱۴۴۱۹۷۲۸۹
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اولین و بزرگترین سایت خدمات بازی های آنلاین در خاورمیانه، تمامی بازی های که نیاز به کردیت کارت دارند با کمترین قیمت و سریع ترین حد امکان از ما بخواهید همین حالا با کلیک بر روی متن زیر وارد سایت شوید و از محصولات دیدن کنید

Shop Gamer | قهرمانان آنلاین

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام
دوستان چند تا سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم،دیگه مجبور شدم همینجا بنویسم
آقا من میخوام یه گیم نت بزنم با سه تا ps3، چهار تا ps4، دو تا xbox one و چون فضا بزرگه چندتا میز فوتبال دستی هم بزارم، میشه نظرتون در مورد این سیستمهایی که میخوام بزارم بگید؟ قیمت پیشنهادیتون چیه واسه هر سیستم؟
یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه که چجوری میشه میزان ساعتی که افراد میان بازی کنن محاسبه کرد؟ تایمر باید بزارم یا نرم افزاری چیزی هست؟
چه بازیهایی رو پیشنهاد میدید که بخرم واسه گیم نت؟
ممنون میشم اگه جواب بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر