Batman: Arkham City | PC

.resized_505x300_bat1_1280.jpg
.resized_505x300_bat2_1280.jpg

کمپانی Warner که اوایل امسال استودیو Rocksteady (سازنده Batman Arkham Asylum) را خریده بود، ادامه این بازی موفق را با نام Batman: Arkham City معرفی کرد.

ساخت ادامه Arkham Asylum اولین بار در مراسم VGA پارسال با نمایش یک تریلر تایید شد، اما نامی برای آن مشخص نشده بود. در آن تریلر جوکر و هارلی کوئین حضور داشتند که در واقع تایید حضور آنها در بازی بود. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور Tali Alu Ghul و Mr. Freeze نیز در بازی وجود دارد.

در اولین کاور بازی که در مجله Gameinformer گذاشته شده است، Catwoman و Two Face نیز به چشم میخورند.

Batman: Arkham City پاییز 2011 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: гадюка

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
دوستان dlc بازيها بايد به ترتيب نصب بشن؟خود بازي اصلي رو كه نصب كردم مث كه يه catwoman روش داشت چون اتوماتيك بعد از اتمام بازي شروع شد.كلا چن تا dlc داره؟اين Harley Quinns Revenge رو ميتونم الان نصب كنم يا بايد حتما قبليا رو ريخته باشم؟
اون Cat Woman مال خود بازی بود:D DLC کجا بود؟:D
Harly quinns revenge هم میتونی الان بریزی و کار میکنه ولی یک سری مشکلات داشت برام
مثلا من خودم ویندوز عوض کرده بودم سیوای بازی رو نداشتم و DLC رو بالا نمیاورد و باید میرفتی روی New Game بازی کلیک میکردی و یکم میرفتی جلو و سیو میکردی بعد DLC فعال میشد
و مشکل سیو هم داشت و سیو نمیشد

البته اونقدر طولانی هم نبود DLC ـش

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
دي ال سي این لباس از xlive گرفتم اما هر جا کپي کردم تو بازي اجرا نشد!
جاي خاصي بايد ريخته شه؟
حجم فایل دانلودی هم 18 مگا هست
Batman-Arkham-City-new-skin-OF-VENGEANCE.jpg
عزیز تو سایت ایکس لایو مایکروسافت حجمو 140 مگ زده که:| اونورم گفتم!
از همون لینک میشه دانلودش کرد!

baziwar

کاربر سایت
Dec 13, 2012
80
نام
Bruce Wayne
سلام دوستان ، من نسخه ی معمولی بازی رو دارم . رفتم این ها رو دانلود کردم و تقریبا بازیم goty شده . میخواستم بدونم غیر از اینا دیگه هیچ اضافاتی برای بازی نیست ؟ :
Batman DLC pack v3 : شامل 7 لباس 2 چلنج مپ و شخصیت های robin و nightwing هست .
harley quinns Revnge dlc : دی ال سی بازی که داستان بعد از مرگ جوکر را نشان می دهد .
Update 1 : اپدیت 1 برای رفع باگ ها و مشکلات
Update 2 : اپدیت 2 //// /// //// // / ////////
Update 3 : اپدیت 3 برای /// //// // / ////////
تازه تو بعضی سایت ها نوشته بودن : Catwoman DLC ، این دی ال سی چیکار میکنه و برای چی هست ؟
اگه میشه به همه ی سوالاتم جواب بدید ...

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سلام دوستان ، من نسخه ی معمولی بازی رو دارم . رفتم این ها رو دانلود کردم و تقریبا بازیم goty شده . میخواستم بدونم غیر از اینا دیگه هیچ اضافاتی برای بازی نیست ؟ :
Batman DLC pack v3 : شامل 7 لباس 2 چلنج مپ و شخصیت های robin و nightwing هست .
harley quinns Revnge dlc : دی ال سی بازی که داستان بعد از مرگ جوکر را نشان می دهد .
Update 1 : اپدیت 1 برای رفع باگ ها و مشکلات
Update 2 : اپدیت 2 //// /// //// // / ////////
Update 3 : اپدیت 3 برای /// //// // / ////////
تازه تو بعضی سایت ها نوشته بودن : Catwoman DLC ، این دی ال سی چیکار میکنه و برای چی هست ؟
اگه میشه به همه ی سوالاتم جواب بدید ...
دی ال سی کتومن به صورت خودکار تو نسخه PC هست.

mammadasas

کاربر سایت
Mar 12, 2012
60
نام
mohammad
من نسخه بلک باکس رو گرفتم.وقتی تا دو درصد میرم صفحه سیاه میشه.همون جایی که جوکر با لگد بتمنو از پنجره پرت میکنه.کمکم کنید.:((

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
من نسخه بلک باکس رو گرفتم.وقتی تا دو درصد میرم صفحه سیاه میشه.همون جایی که جوکر با لگد بتمنو از پنجره پرت میکنه.کمکم کنید.:((

بازی رو آپدیت کردید؟

لطفا به تاپیک مشکلات مراجعه کنید.
ویرایش: خب مثل اینکه قبلا مراجعه شده :d

nice_2000

کاربر سایت
Apr 15, 2011
539
نام
حسین
نسخه Game of The Year Edition با حجم 17.2 GB توسط PROPHET منتشر شد!

[LTR]
Includes the following DLC:
- Catwoman Pack
- Nightwing Bundle Pack
- Robin Bundle Pack
- Harley Quinn’s Revenge
- Challenge Map Pack
- Arkham City Skins Pack
- Maps: Wayne Manor, Main Hall, Freight Train, Black Mask, The Joker’s Carnival, Iceberg Long, and Batcave
- Playable Characters: Catwoman, Robin and Nightwing
- Skins: 1970s Batsuit, Year One Batman, The Dark Knight Returns, Earth One Batman, Batman Beyond Batman, Animated Batman, Sinestro Corps Batman, Long Halloween Catwoman, Animated Catwoman, Animated Robin, Red Robin and Animated Nightwing

Steam Version!
All previous cracks for this game were loaders - it caused preformance decrease or even strange game behavior, because Securom was still active. Now, when Games for Windows Live has been removed from this game, we bring you release with 100% clean, working crack and all languages from Steam.
Enjoy![/LTR]

tasnim114

عضو جدید
Aug 19, 2008
198
نام
محمد
سلام این بازی بین این بازی و نسخه بعدی ارخام اوریجین کدوم یکی قشنگتر هست؟ و کدوم یکی ارزش بیشتری داره برای بازی کردن؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
سلام این بازی بین این بازی و نسخه بعدی ارخام اوریجین کدوم یکی قشنگتر هست؟ و کدوم یکی ارزش بیشتری داره برای بازی کردن؟
Arkham city
ولی اگه طرفدار این سری هستی Arkham Origins رو هم اگه می تونی بازی کن ولی بعد Arkham City

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
با اختلاف زیاد Arkham City!
بالاترین نمره رو هم همین نسخه داره با متای 96/100!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر