Batman: Arkham City | PC

.resized_505x300_bat1_1280.jpg
.resized_505x300_bat2_1280.jpg

کمپانی Warner که اوایل امسال استودیو Rocksteady (سازنده Batman Arkham Asylum) را خریده بود، ادامه این بازی موفق را با نام Batman: Arkham City معرفی کرد.

ساخت ادامه Arkham Asylum اولین بار در مراسم VGA پارسال با نمایش یک تریلر تایید شد، اما نامی برای آن مشخص نشده بود. در آن تریلر جوکر و هارلی کوئین حضور داشتند که در واقع تایید حضور آنها در بازی بود. همچنین شایعاتی مبنی بر حضور Tali Alu Ghul و Mr. Freeze نیز در بازی وجود دارد.

در اولین کاور بازی که در مجله Gameinformer گذاشته شده است، Catwoman و Two Face نیز به چشم میخورند.

Batman: Arkham City پاییز 2011 عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: гадюка

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
به نظر من که شماره قبلیش فقط رو PS3 قابل بازی بود رو باقی فقط باگ بود.....
اینمRocksteady Studios میسازه با WB میسازه وناشرشم edios isja؟؟؟ خبر از موتور و فیزیک ازش دارین؟؟؟؟؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اینمRocksteady Studios میسازه با WB میسازه وناشرشم edios isja؟؟؟ خبر از موتور و فیزیک ازش دارین؟؟؟؟؟
عزیر جان این بازی مثل نسخه قبلی Rocksteady میسازه و شرکت Waner ناشر بازی هست. به خاطر اینکه Warner پارسال Rocksteady رو خرید، شرکت Eidos دیگه ناشر این بازی نیست.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
عزیر جان این بازی مثل نسخه قبلی Rocksteady میسازه و شرکت Waner ناشر بازی هست. به خاطر اینکه Warner پارسال Rocksteady رو خرید، شرکت Eidos دیگه ناشر این بازی نیست.
ایول پس بازی سینمایی تر میشه وممکنه انویدیا هم دست از سر این بازی بکشه که فیزیکش رو با هاوک تجربه کنیم.

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد

بازی روی پی سی هیچ مشکل خاصی نداشت ( به جز کرک ) که فکر نکنم بشه برای کرک به یه بازی ایراد گرفت !
حتی من با یه 7600 تونستم بازی رو خیلی روون اجرا کنم !
که خودش کلی بود ! در کل باگی نداشت که مربوط به کرک نباشه ! :x

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
چرا داشت من خودم آخراي بازي يهو يه درخت جلوم بود كه نميتونستم ازش رد شم..
بعد كرك رو عوض كردم حل شد.
بعضي جاها هم از اون طنابا نمينداخت>:d<

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود

سلام رفیق

من که هیچ مشکلی تو بازی نداشتم و به راحتی و حتی بدون یک باگ بازی رو تموم کردم.

البته خیلی وقته.:>

Alexi Laiho

کاربر سایت
Aug 27, 2010
21
بازی برای PS2 هم عرضه میشه چه اشی باشه...:d
من که قبلیو هر کاری کردم نتونستم تموم کنم تاپیکی هست که به مشکلات تو اون بازی کمک کنه؟

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
من که قبلیو هر کاری کردم نتونستم تموم کنم تاپیکی هست که به مشکلات تو اون بازی کمک کنه؟

من که به راحتی و حتی بون یک باگ برای PC تمومش کردم.

شما چه مشکلی داشتی؟

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
عزیزم پایین رو بخون !
بازی روی پی سی هیچ مشکل خاصی نداشت ( به جز کرک ) که فکر نکنم بشه برای کرک به یه بازی ایراد گرفت !
حتی من با یه 7600 تونستم بازی رو خیلی روون اجرا کنم !
که خودش کلی بود ! در کل باگی نداشت که مربوط به کرک نباشه ! :x
نمی دونم کجای دنیا به مشکلاتی که کرک برای بازی به وجود میاره میگن باگ بازی ! عزیزم اگه بازی رو اورجینال داشتی این مشکلا برات پیش نمیومد !
لطفا به مشکلات کرک نگید باگ بازی ! خواهشمندم از همتون !

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد

کی گفته بازی قرار برای PS2 منتشر بشه؟! میشه منبعتون رو لطف کنید
Batman: Arkham City is the upcoming sequel to famed action-adventure stealth video game Batman: Arkham Asylum, based on DC Comics' Batman for the PlayStation 3, Xbox 360 and Microsoft Windows. It is being developed by Rocksteady Studios and published by Warner Bros. Interactive Entertainment and DC Comics. The game was officially announced during the beginning of the 2009 Spike Video Game Awards​
.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر