شایعه Grid و Operation Flashpoint جدید!؟

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام دوستان.
خسته نباشید، با یه خبر داغ از طرف شرکت خوب کدمسترز اومدم خدمتتون، ظاهراً که این فقط یه شایعه نیست و توسط نایب رئیس این شرکت تایید شده. خبر چیه؟
اینه که یه Grid جدید و Operation Flashpoint جدید در دست ساخت میباشند.
مدتی پیش نایب رئیس شرکت کدمسترز، جیم مکدانلد (Jame MacDonald) اعلام کرده بود که Dirt 3 در حال ساخته شدن میباشد و این بار گفته در حال حاضر گرید جدید و آپریشن فلشپوینت جدید همزمان در کنار درت 3 در استدیوی ساوثم (Southam) این شرکت در دست تولید هستن.
ایشون افزودند که : "ما یک عرضه ی بزرگ در مورد F1 در ماه سپتمبر داریم که این بازی در استدیوی بیرمینگهم یا بیرمنگام (Birmingham) ما توسعه یافته است. استدیوی گیلدفورد (Guildford) ما به شدت در حال کار کردن بر روی بازی Bodycount میباشد، ما شدیداً به این دو عنوان امیدواریم."
مک دانلد همچنین گفته که :"در استدیوی ساوثم هم با حداکثر سرعت در حال کار برروی سری جدید آپریشن فشپوینت و همچنین گرید و درت میباشیم. من بسیار علاقه مندم که ببینیم اینها چگونه از آب بیرون خواهند آمد." (ما هم علاقه مندیم!)
نسخه ی اولیه ی گرید (The Race Driver: Grid) در سال 2008 میلادی در اختیار دارندگان PC، X360، PS3 و DS قرار گرفت و توانست نظر مساعد اکثر کارشناس ها رو به خودش جلب کنه.
ما هم که عجیب از این بازی لذت بردیم، به نظر من گرید یک بازی ریسینگ حرفه ای بود که با تنوع زیاد و ساخت زیبایی که داشت تونست اکثر طرفداران این سبک رو راضی کنه.
این بازی توانست از سایت گیم اسپات نمره ی 8 از 10 رو نسیب خودش کنه.
pic.php

آپریشن فلشپوینت قبلی هم به اسم دراگون رایزینگ (Operation Flashpoint: Dragon Rising) سال قبل بر روی پلتفرم های PC، X360 و PS3 عرضه شد.
به نظر شخصی من بازی نسبتاً بدی نبود ولی پر از باگ های معمولی بود و گرافیک در حد عالی نبود و گیم پلی هم ، هــــی بد نبود (!) ولی خوبم نبود. این بازی از گیم اسپات 7.5 از 10 گرفته.
pic.php

امیدواریم این دوتا به همراه Dirt جدید و F1 و Bodycount از طرف شرکت کد مسترز بازی های خوبی از آب دربیان.
نظر شماها در مورد این بازی ها مخصوصاً گرید و آپریشن فلش پوینت چیه؟ منتظرشون هستید؟
منبع : VG247
با تشکر، سید حسین جعفری

آخرین ویرایش:

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
mohammad-gamer
من به شما قبل از این هم توصیه کردم منطقی برخورد کنی ولی مثل اینکه حرفم رو گوش نکردی و نتیجش هم میشه این که جلو چند نفر ضایع میشی
کلا من بعید میدونم شما بیش از نیم ساعت FM3 رو بازی کرده باشی که اینجوری داری رو حرفت پافشاری میکنی
ما رفتیم خداحافظ بچه های با مرام دیگه طاقت بچه مهد کودکی ندارم میریم تو همون ign بحثمونو میکنیم طرف میگه wtf اما وایمیسه بحث منطقی میکنه بهش میگی دست فرمون گیرید سخت تره مخصوصا پیچاش میگه اره نمیگه نه چون دنیا دارن میگن سیمولیته فورزا
ما خوشحال میشیم شما بری با خارجی ها بحث کنی بلکه شاید این رفتار هاتو کنار بزاری در ضمن بعید میدونم دو کلمه انگلیسی بلد باشیlol
بهت پیشنهاد میکنم به جای اینکه ادای بابا بزرگا رو در بیاری یه ذره بزرگ شی چون معلومه بچه هستی

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این از من این از این سایت
ما واقعا خوشحال میشیم که برید به سایت های خارجی. فقط لینک صحبت هاتون رو با بروبچس IGN بدید ما هم بخونیم شاید روحمون شاد شد. :D

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
ما رفتیم خداحافظ بچه های با مرام دیگه طاقت بچه مهد کودکی ندارم میریم تو همون ign بحثمونو میکنیم طرف میگه wtf اما وایمیسه بحث منطقی میکنه بهش میگی دست فرمون گیرید سخت تره مخصوصا پیچاش میگه اره نمیگه نه چون دنیا دارن میگن سیمولیته فورزا
...
ببین؛خودتم میگی بحث منطقی،اما من منطقی تو حرفات نمیبینم متاسفانه...چی میخوای بگی مثلا؟میخوای حرفتو به کرسی بشونی که فورزا لیاقت سیمولیت(خدا بگم چیکارت کنه!:dسیمولیتو انداختی تو دهنم درم نمیاد!lol!با این وضع و سطح زبان میخوای بری IGN؟!)بودن رو نداره؟فقط همون گرن توریسمو داره؟چون رئیس پولی فونی فرموده؟!اون اگه میاد این حرفو میزنه بنا بر وظیفه و هایپ عنوان استدیو خودشونه،دلیل نمیشه که ما هم بیایم همون اشتباه رو انجام بدیم باز...و روی حرف غلطمون پافشاری کنیم،IGN خوش بگذرهlol!:d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
واسه چی پوزش بطلبم؟من کجای تاپیکو بهم ریختم؟؟دارم مثل ادم با یه سری ادم بحث میکنم اونایی که نمیدونن تاپیک چیه مخصوصا فروم و بلد نیستن بحث کنن خب نکنن نیازی نیست بیاید اعصاب منم خراب کنید هرچند یدونه هم ندیدم ,مگر اینکه برم با همون بکس استیم و ایکسفایر بحث کنم تو این سایت اصلا بحث بی معنیه اینجا باید بگی شما و شما و شما درست میگین
من 100% پای حرفم هستم فورزا رو بدی دست یه بچه 7 ساله بازم میتونه بازی کنه
سیمولیت میدونید به چی میگن؟اینو با اونایی که تو سایتای خارجی میگردن ترجمه میکنن فکر میکنن خیلی....هستن هستم سیمولیت به بازیی مثل flight simulator میگن به گیرید میگن به بازیی میگن که فکرتو سر پیچ کار بندازه میزان گاز دادن رو سرش فکر کنی که چیکار باید بکنی به این میگن سیمولیت
فردا ign میگه nfs:most wanted سیمولیت همه میان میگن سیمولیته اون چیزیو که دیدین بگین هرچند تمامی پستها از شماره 36 به بعد اسپم بود اما نیاز دونستم جواب بدم
در ضمن:من منکر این نیستم که فورزا بازی خیلی خوبیه هیچ جا هم نکوبیدمش فقط میگم به نظر من این بازی سیمولیت نیست و بین این و همین grid من به عنوان سیمولیت grid انتخاب میکنم چون تجربه رانندگی باهاش خیلی حساب شدس حالا اگه شما میخواین بیاین با rpg-7 تهدیدم کنید که فورزا باید بپسندم این یه چیز دیگست اگه اینطوریه بگین منم یه طور دیگه پیش برم
===

اینجا جنبه گیمرهای ایرانی و صد البته بحث کردن رو میبینیم من باید حرف گوش کنم که فورزا سیمولیت وگرنه انضباطمو 0 میدن اون موقع بچه بدی میشم

و ایشون که هرچی گیرش میاد لقب قرن و غیره رو میده بهش بعد یه شکلک خنده میندازه تنگش
من میخوام بدونم چرا ترکانده ام؟خیلی بده که گیرید رو فورزا ترجیح میدم؟محکوم به مرگم؟
======

و شما باید خدمتتون عرض کنم من چیزی نگفتم که به خاطرش پوزش بطلبم و هیچ تاپیکیم به هم نریختم امثال شما و چند نفر دیگه هستن که هرجا میرن خیال میکنن مثل خونشونه باید با بی فرهنگی و دعوا کارشونو راه بندازن مثلا طرف گفت من گیرید رو ترجیح میدم باید یه قمه برداری بری تو تاپیک در حالی که داری اسپم میدی فرهنگ خودتو نشون بدی
=============
این از من این از این سایت
اینجا فکر کنم این جمله به کارت بیاد: :d خدا با ماست:d

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
گرید بازی عالی بود و غیر از دریفتهاش تو ژاپن بقیه قسمتها بازی عالی بودن. کنترل ماشینها هم عالی بود. گرافیک هم که حرف نداشت. دو بار تمومش کردم البته تو دریفتهای اخری چیت میزدم LOL.
شماره دومش هم با توجه به سابقه ی کدمسترز بهتر میشه.
سری کالین مک ری هم عالین هرچند برای من کالین مکرای دیرت اوجشون بود و زیاد با DIRT 2 (پسوند کالین مک رای داشت؟!)حال نکردم . الان کالین مکرای رالی 2004 رو هم رو سیستم نصب دارم . کلا ریسینگ های خوبی داره و در ضمن کل بازیهای این شرکت از نظر گیم پلی به سبک simulate نزدیکترن تا Arcade اما از نظر روند پیشرفت مسابقات و نوع مسابقات و طراحی پیستها گاهی بیش از حد آرکید میشن.
در کل به نظر من بازی کاملا simulate racingخیلی کمه و من که یه دونه هم نمیشناسم و یحتمل عنوانهای کمیابی هم هستن که مثلا در آموزشگاههای رانندگی به کار برده میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر