شایعه Grid و Operation Flashpoint جدید!؟

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
سلام دوستان.
خسته نباشید، با یه خبر داغ از طرف شرکت خوب کدمسترز اومدم خدمتتون، ظاهراً که این فقط یه شایعه نیست و توسط نایب رئیس این شرکت تایید شده. خبر چیه؟
اینه که یه Grid جدید و Operation Flashpoint جدید در دست ساخت میباشند.
مدتی پیش نایب رئیس شرکت کدمسترز، جیم مکدانلد (Jame MacDonald) اعلام کرده بود که Dirt 3 در حال ساخته شدن میباشد و این بار گفته در حال حاضر گرید جدید و آپریشن فلشپوینت جدید همزمان در کنار درت 3 در استدیوی ساوثم (Southam) این شرکت در دست تولید هستن.
ایشون افزودند که : "ما یک عرضه ی بزرگ در مورد F1 در ماه سپتمبر داریم که این بازی در استدیوی بیرمینگهم یا بیرمنگام (Birmingham) ما توسعه یافته است. استدیوی گیلدفورد (Guildford) ما به شدت در حال کار کردن بر روی بازی Bodycount میباشد، ما شدیداً به این دو عنوان امیدواریم."
مک دانلد همچنین گفته که :"در استدیوی ساوثم هم با حداکثر سرعت در حال کار برروی سری جدید آپریشن فشپوینت و همچنین گرید و درت میباشیم. من بسیار علاقه مندم که ببینیم اینها چگونه از آب بیرون خواهند آمد." (ما هم علاقه مندیم!)
نسخه ی اولیه ی گرید (The Race Driver: Grid) در سال 2008 میلادی در اختیار دارندگان PC، X360، PS3 و DS قرار گرفت و توانست نظر مساعد اکثر کارشناس ها رو به خودش جلب کنه.
ما هم که عجیب از این بازی لذت بردیم، به نظر من گرید یک بازی ریسینگ حرفه ای بود که با تنوع زیاد و ساخت زیبایی که داشت تونست اکثر طرفداران این سبک رو راضی کنه.
این بازی توانست از سایت گیم اسپات نمره ی 8 از 10 رو نسیب خودش کنه.
pic.php

آپریشن فلشپوینت قبلی هم به اسم دراگون رایزینگ (Operation Flashpoint: Dragon Rising) سال قبل بر روی پلتفرم های PC، X360 و PS3 عرضه شد.
به نظر شخصی من بازی نسبتاً بدی نبود ولی پر از باگ های معمولی بود و گرافیک در حد عالی نبود و گیم پلی هم ، هــــی بد نبود (!) ولی خوبم نبود. این بازی از گیم اسپات 7.5 از 10 گرفته.
pic.php

امیدواریم این دوتا به همراه Dirt جدید و F1 و Bodycount از طرف شرکت کد مسترز بازی های خوبی از آب دربیان.
نظر شماها در مورد این بازی ها مخصوصاً گرید و آپریشن فلش پوینت چیه؟ منتظرشون هستید؟
منبع : VG247
با تشکر، سید حسین جعفری

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
از کی تا حالا forza شده simulate؟دست فرمونش ارکیده

جناب استاد انقدر پست قبلیت تابلو بود که من فکر کردم داری شوخی می کنی !!!
کلا من بهت پیشنهاد می کنم بی خیال شو ! چون ظاهرا شما کلا فرق سبک ها رو از هم تشخیص نمیدی و این پستی هم که زدی ، ثابت می کنه که شما دنبال اینجور بازیا نری بهتره !

Forza = Arcade :lol:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
اکی اون من نبودم تو ایکس باکس رفیقم با ماشین یه دور راحت میزدم مسابقرو بر عکس میرفتم خوشم میاد بازی کردم که میگم اونم مثل لیمو دست فرمونش زیادی روغن کاری داشت سر پیچ مثل فرفره میپیچید خیلی خوب بود اما اصلا سیمولیت نبود
در ضمن فقط دست فرمونش مد نظرمه والا گیرید سیمولیت بود رسما واسه حرفه ای ها بود من شخصا زوری بازی میکردم
==
عکس خیلی قشنگه اما بیا بحث منطقی کنیم این نسبت به گیرید دست فرمونش سخت تر بود یعنی؟
====
یدونه عکسم من بزارم بچه ها حال کنن:
شما اصلا میدونی شبیه ساز یعنی چی؟!=))=))
خیلی بده ادم با اینقدر ادعا همچین چیزایی بگه...!
ph_or_31899_01d5fed.jpg

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اکی اون من نبودم تو ایکس باکس رفیقم با ماشین یه دور راحت میزدم مسابقرو بر عکس میرفتم خوشم میاد بازی کردم که میگم اونم مثل لیمو دست فرمونش زیادی روغن کاری داشت سر پیچ مثل فرفره میپیچید خیلی خوب بود اما اصلا سیمولیت نبود
در ضمن فقط دست فرمونش مد نظرمه والا گیرید سیمولیت بود رسما واسه حرفه ای ها بود من شخصا زوری بازی میکردم
==

عکس خیلی قشنگه اما بیا بحث منطقی کنیم این نسبت به گیرید دست فرمونش سخت تر بود یعنی؟
====
یدونه عکسم من بزارم بچه ها حال کنن:

ph_or_31899_01d5fed.jpg
اهان یعنی ،شما نظرت با کل دنیا فرق داره؟
GT سبکش چیه؟؟؟:-/
سبکی که خودت تشخیص میدی رو میگم،نه اونی که دنیا میگن

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
شما Difficulty رو بگذار رو 100%، اگه تونستی همون یه دور هم بزنی:D
کلی مسائل رو قبل از هر Race میتونی تنظیم کنی، اگه رفیقت auto brake هم on کرده بوده دیگه به ما ربطی نداره:D

ضمنا این بحث ها off topikـه، فکر کنم تموم بشه بهتره.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
شما Difficulty رو بگذار رو 100%، اگه تونستی همون یه دور هم بزنی:D
کلی مسائل رو قبل از هر Race میتونی تنظیم کنی، اگه رفیقت auto brake هم on کرده بوده دیگه به ما ربطی نداره:D

ضمنا این بحث ها off topikـه، فکر کنم تموم بشه بهتره.
auto break که.........:D
هومممممم!!! ایناشو یادم نیست واقعا شاید اینطور بوده والا رفتیم تو خونه داشت بازی میکرد ما هم یه دور رفتیم سر همین میگم گیرید واقعا مشکل تره بهش میگم سیمولیت
چیش آف تاپیکه بحث خوبی بود
اهان یعنی ،شما نظرت با کل دنیا فرق داره؟
GT سبکش چیه؟؟؟:-/
سبکی که خودت تشخیص میدی رو میگم،نه اونی که دنیا میگن
با چیزی که من تا حالا بازی کردم سیمولیت
من نمیرم سایتارو بخونم من چیزی که میبینمو تعریف میکنم
این اصلا مهم نیست که شما چه برداشتی از سبک فورزا 3 داری،مهم اینه که این بازی،یه شبیه سازی رانندگیه...
حالا شما میخوای جلو همه وایسی بگی نیست ؟!
اینیم که میبینی راحت بوده ، هنر Turn 10 رو نشون میده...که طیف وسیعی از گیمرهارو راضی نگه داشته.چه حرفه ای ، چه آماتور ...
من اون پستیو قبول دارم که گفت یه چیزی بین ارکیده
من جلو دنیا نا خواسته دارم وای میسم چون سیمولیت به چیزی میگم که اینطوری نیست
این اصلا مهم نیست که شما چه برداشتی از سبک فورزا 3 داری،مهم اینه که این بازی،یه شبیه سازی رانندگیه...
اینیم که میبینی راحت بوده ، هنر Turn 10 رو نشون میده...که طیف وسیعی از گیمرهارو راضی نگه داشته.چه حرفه ای ، چه آماتور ...

به چی میگی سیمولیت (!) ؟
بین این و گیرید. 100% گیرید رو به عنوان سیمولیت قبول دارم چون واقعا دست فرمونش سخته پیچهش نیاز به ترمز حساب شده داره بعضی جاها اصلا نباید ترمز بگیری

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
auto break که.........:D
هومممممم!!! ایناشو یادم نیست واقعا شاید اینطور بوده والا رفتیم تو خونه داشت بازی میکرد ما هم یه دور رفتیم سر همین میگم گیرید واقعا مشکل تره بهش میگم سیمولیت
چیش آف تاپیکه بحث خوبی بود

با چیزی که من تا حالا بازی کردم سیمولیت
من نمیرم سایتارو بخونم من چیزی که میبینمو تعریف میکنم

چون سیمولیت به چیزی میگم که اینطوری نیست
به چی میگی سیمولیت (!) ؟

آخرین ویرایش:

ehsan2

کاربر سایت
Jun 30, 2007
171
بحث از سر فرمون grid رسید به سبک شناسی !
دیگه یه چیزایی واضحه و با یک پوزش خواستن حل میشه نه اینکه کل تاپیک رو بهم بزنی و تا آخر پای حرف غلتت وایسی !

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
بین این و گیرید 100% گیرید رو به عنوان سیمولیت قبول دارم چون واقعا دست فرمونش سخته پیچهش نیاز به ترمز حساب شده داره بعضی جاها اصلا نباید ترمز بگیری
...ای بابا ! تو که باز داری حرف خودتو میزنی محمد ؟!
حرف گوش کن دیگه!فورزا سیمولیت تره (!) ! خیلیم سیمولیت تره...به قول احسان :
دیگه یه چیزایی واضحه و با یک پوزش خواستن حل میشه نه اینکه کل تاپیک رو بهم بزنی و تا آخر پای حرف غلطت وایسی !
حالا پوزش نه ، با بیخیال شدن !:dمرسی...

آخرین ویرایش:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
واسه چی پوزش بطلبم؟من کجای تاپیکو بهم ریختم؟؟دارم مثل ادم با یه سری ادم بحث میکنم اونایی که نمیدونن تاپیک چیه مخصوصا فروم و بلد نیستن بحث کنن خب نکنن نیازی نیست بیاید اعصاب منم خراب کنید هرچند یدونه هم ندیدم ,مگر اینکه برم با همون بکس استیم و ایکسفایر بحث کنم تو این سایت اصلا بحث بی معنیه اینجا باید بگی شما و شما و شما درست میگین
من 100% پای حرفم هستم فورزا رو بدی دست یه بچه 7 ساله بازم میتونه بازی کنه
سیمولیت میدونید به چی میگن؟اینو با اونایی که تو سایتای خارجی میگردن ترجمه میکنن فکر میکنن خیلی....هستن هستم سیمولیت به بازیی مثل flight simulator میگن به گیرید میگن به بازیی میگن که فکرتو سر پیچ کار بندازه میزان گاز دادن رو سرش فکر کنی که چیکار باید بکنی به این میگن سیمولیت
فردا ign میگه nfs:most wanted سیمولیت همه میان میگن سیمولیته اون چیزیو که دیدین بگین هرچند تمامی پستها از شماره 36 به بعد اسپم بود اما نیاز دونستم جواب بدم
در ضمن:من منکر این نیستم که فورزا بازی خیلی خوبیه هیچ جا هم نکوبیدمش فقط میگم به نظر من این بازی سیمولیت نیست و بین این و همین grid من به عنوان سیمولیت grid انتخاب میکنم چون تجربه رانندگی باهاش خیلی حساب شدس حالا اگه شما میخواین بیاین با rpg-7 تهدیدم کنید که فورزا باید بپسندم این یه چیز دیگست اگه اینطوریه بگین منم یه طور دیگه پیش برم
===
...ای بابا ! تو که باز داری حرف خودتو میزنی محمد ؟!
حرف گوش کن دیگه!فورزا سیمولیت تره (!) ! خیلیم سیمولیت تره...به قول احسان :
حالا پوزش نه ، با بیخیال شدن !:dمرسی...
اینجا جنبه گیمرهای ایرانی و صد البته بحث کردن رو میبینیم من باید حرف گوش کنم که فورزا سیمولیت وگرنه انضباطمو 0 میدن اون موقع بچه بدی میشم
mohammad-gamer جان شما واقعا ترکانده اید :D خدا کمک احوالت باشه بخدا :D
و ایشون که هرچی گیرش میاد لقب قرن و غیره رو میده بهش بعد یه شکلک خنده میندازه تنگش
من میخوام بدونم چرا ترکانده ام؟خیلی بده که گیرید رو فورزا ترجیح میدم؟محکوم به مرگم؟
======
بحث از سر فرمون grid رسید به سبک شناسی !
دیگه یه چیزایی واضحه و با یک پوزش خواستن حل میشه نه اینکه کل تاپیک رو بهم بزنی و تا آخر پای حرف غلتت وایسی !
و شما باید خدمتتون عرض کنم من چیزی نگفتم که به خاطرش پوزش بطلبم و هیچ تاپیکیم به هم نریختم امثال شما و چند نفر دیگه هستن که هرجا میرن خیال میکنن مثل خونشونه باید با بی فرهنگی و دعوا کارشونو راه بندازن مثلا طرف گفت من گیرید رو ترجیح میدم باید یه قمه برداری بری تو تاپیک در حالی که داری اسپم میدی فرهنگ خودتو نشون بدی
=============
این از من این از این سایت
ما رفتیم خداحافظ بچه های با مرام دیگه طاقت بچه مهد کودکی ندارم میریم تو همون ign بحثمونو میکنیم طرف میگه wtf اما وایمیسه بحث منطقی میکنه بهش میگی دست فرمون گیرید سخت تره مخصوصا پیچاش میگه اره نمیگه نه چون دنیا دارن میگن سیمولیته فورزا

آخرین ویرایش:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
عجـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــب!

دوستان این چه وضعشه ؟!؟
دارید منو متاسف میکنید که این تاپیکو زدم ها!!!
یه دونه پست در مورد آپریشن فلشپوینت ندیدم! هرچی که دیدم در مورد 4 تا کلمه بود اونم "فورزا" و "سیمولیشن" و "گرید" و "آرکید" بود! مگه مهمه که سبک فلان بازی چیه؟
اصلاً ماها واسه ی چی بازی میکنیم؟ واسه اینکه معتادیم یا اینکه کلاس بذاریم یا اینکه حال میده؟؟؟ بله حال میده و همه ی ما واسه لذتش بازی میکنیم. چرا اعصاب خودتونو خراب میکنید؟!
اولاً لازم میدونم که یه معذرت خواهی از طرف خودم به محمد گیمر بدم اگه یه موقع ناراحت شدی. والا ما که دوست نداریم تو این سایت یکی از گیمر ها کم بشه ولی آقا محمد شما هم نباید اینقدر زود بگی که بی احترامی شد و فلان شد و...
تنها پستی که توی این تاپیک یه مقدار ناعادلانه بود همونی بود که گفته بودن معذرت خواهی کنید و بس. وگرنه بقیش منطقی بود.
یکی میگفت که فلانه و اونیکی میگفت نه ! تمام دیگه ناراحتی نداره که!
ببینید فقط برداشت من نابلد رو از این بحث هم در نظر بگیرید:
Forza 3 و Grid هر دوتاشون سیمولیشنن رانندگی هستن، حتی NFS هم همینجوریه .
اما Forza 3 سیمولیشن کامله و Grid سیمولیشن آرکید.
خلاصه تصمیم با خودتونه!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من 100% پای حرفم هستم فورزا رو بدی دست یه بچه 7 ساله بازم میتونه بازی کنه
سیمولیت میدونید به چی میگن؟اینو با اونایی که تو سایتای خارجی میگردن ترجمه میکنن فکر میکنن خیلی....هستن هستم سیمولیت به بازیی مثل flight simulator میگن به گیرید میگن به بازیی میگن که فکرتو سر پیچ کار بندازه میزان گاز دادن رو سرش فکر کنی که چیکار باید بکنی به این میگن سیمولیت

===

و ایشون که هرچی گیرش میاد لقب قرن و غیره رو میده بهش بعد یه شکلک خنده میندازه تنگش
من میخوام بدونم چرا ترکانده ام؟خیلی بده که گیرید رو فورزا ترجیح میدم؟محکوم به مرگم؟

در مورد قسمت اول ! ببین برادر من شما یا دوستتون وقتی تمام آپشن های اضافه رو روشن می کنید معلومه که اگر بدی دست یه بچه 7 ساله هم میتونه بره ! Auto Break On و Damage Limited و ... اگر آن باشن شما اون موقع فقط کافیه آنالوگ رو بچرخونی تا ماشین همینجوری تا آخر بره و AI هم بیاری پایین تا اول بشی ! اگر بازی روی حالت سیمولیشن باشه ، بدون شک همین Forza در حال حاضر بهترین و دقیق ترین شبیه ساز گیم پلی هست ! (در مورد Gt5 باید بیاد تا ببینیم چی میشه! هرچند از همین الآن من از روی علاقه شخصیم خیلی خیلی بیشتر قبولش دارم اما دلیل نمیشه بیام از حالا بگم از همه بهتره !)

این از این قسمت که به خود شما مربوط بشه که بری اینجوری که ما بازی رو گفتیم بازی کنی یا اینکه باز بخوای حرف خودت رو ادامه بدی !

================

قسمت دوم ! مشکل اینجاست شما بازیی رو که از خیلی نظر ها در حال حاضر بهترین شبیه ساز هست رو ، بردی تو قسمت Arcade که فکر می کنم دلیلیش همین بالایی باشه که گفتم و ایشون کاملا حق دارند از نظر من !

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ما گیرمون به فن بازیت نیست،عزیز یکمی منطقی برخورد کن خوب.
مگه هر چی سخته شبیه سازیه؟ پس NINJA Gaiden بزرگترین شبیه ساز زندگی انسانهای H nS هست؟

:-/:-/:-/
جدا نمیدونم رو چه حسابی این حرف رو میزنی.:)
الان NFS:Shift یه بازی ارکیده یعنی؟؟؟:-/

واقعا بد داری جلو میری،انتظار نداشته باش که بیان بگن حرفت درسته-
GS هم بری توی نقد PGRیه اشاره هایی به مقداری SImبودن بازی داره(در حد خیلی کم)
ولی تو نقد GRID اصلا همچین حرفی نزده.....

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
من واقعا نمیدونم چی بگم فقط همینو میگم که بهتره برای بعضی دوستان معنی و مفهوم سیمو و ارکید مشخص بشه تا از این به بعد شاهد این نباشیم که بازیهایی مثل grid بشه سیمو و forza بشه ارکید.
اینم بدونید که در حال حاضر فورزا بهترین و کاملترین شبیه ساز رانندگیه و gt کار بسیار دشواری داره تا بتونه این عنوان رو از چنگ forza در بیاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر