League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
با سلام
از 20 بهمن به سختی میشه به lol کانکت شد من خودم با ساکس وصل میشم رو پینگ تاثیری نداره ...
ایشاالله بعد 25 ام درست بشه همه چی ..
در مورد سرور اینو بگم که هر 3 سرور " North America - EU West - EU Nordic & East " در ip ادرس آمریکا ست پس از لحاظ پینگ فرقی نداره که در کدوم سرور ثبت نام میکنید .

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
سرور های eu east و eu west توی فرانکفورت آلمان هستن سرور na توی آمریکاست.

lantecy توی na خیلی اذیت می کنه.

امروز صبح می تونستم بازی کنم انشالله که درست بمونه.

Last edited by a moderator:

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
سرور های eu east و eu west توی فرانکفورت آلمان هستن سرور na توی آمریکاست.
عزیز شما خودت امتحان کن , با xfire بازی رو اجرا کن وقتی به سرور کانکت شدی رفتی تو بازی در اون قسمت که ای پی سرور رو میزنه ای پی سرور آمریکاست...
پینگ هم تو هر 3تا سرور یکیه .. فقط به خاطر اینکه کسانی که در یک منطقه بازی میکنن با هم بی افتن به 3 سرور تقسیم شده .

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
xfire می‌دونه سرور کجاست یا خود riot?

شما یه سرچ بزن تو گوگل ۱۰۰ تا ترد در مورد اش هست
خودتم میتونی‌ از آی‌پی reverse بگیری

من فارسی ندارم با بهنویس مینویسم

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
دوستان اگه منبع آموزش خوب واسه این بازی هست لطفا معرفی کنید. Guide خود سایت LoL خوبه؟ یا سایت بهتری هست؟
چون خیلی هیرو داره آدم ... گیجه میگیره :d نمیدونه کدومو انتخاب کنه و تاکتیک هاش چیه یا چه آیتم هایی براش بخره.

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
اره بعد از اینکه پورت ها 2 باره باز شده مایه روز خوش ندیدیم یا تایم اوت بوده یا لگ ...
:(

آخرین ویرایش:

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
آقا من 1 هفته نشده راه افتادم تو این بازی، با Alistar خیلی حال کردم خوبم یاد گرفتم، میرم پشت یارو یه شاخ میزنم پرت میشه وسط تیم بروبکس میریزن سرش :)) هر بازی یه 10 ، 15 تا Assist دارم. خیلی شاخه این هیرو.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
ما که قعلا با این پورت ها league of lags بازی می کنیم :|

alistar یک tank هست اگه این تیپ tank ها رو دوست داری حتما blitzcrank و volibear هم امتحان کن.
nautilus هم که واقعا یک tank عالی هست.

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
آره با تانک حال کردم چون همه عشق اینو دارن که Attacker بردارن اونم Ranged، خیلی تکراری شده و ملت هم اینقدر خودخواهن حاضر نیستن چیز دیگه برن. واسه همین ما دست به کار شدیم. ممنون اون هیرو ها رو هم حتما تست می کنم اگه Free شدن، این هفته که نیستن.

hamidddds

کاربر سایت
Dec 14, 2011
62
دوستان من تازه میخوام بازی رو شروع کنم. از پنجشنبه که تعطیل بود نت ایران اصلا نمیشد Sign Up کرد تو سایت، الان گوگل واسه من باز میشه ولی صفحه ثبت نام LoL نه معمولی نه با چیز پی ان باز نمیشه. به هر حال زیاد شنیدم از این بازی منتظر می مونم این 25 بهمن هم بره دوباره عادی شه وضع اینترنت.
حالا جدا از مشکل نت یه سوال. دوستایی که توی سرور US بازی می کنن Latency اذیت نمی کنه؟ چقدر فرق Latency هست بین US و EU؟ مثلا توی World of Warcraft اصلا نمیشه تو US بازی کرد ولی اگر برنامه های کاهش پینگ داشته باشی میشه یه کارایی کرد، میخوام بدونم LoL هم همینطوره؟ یا نیازی به کاهش پینگ و این چیزا نداره. (US منظورمه).
پینگ هیچ کدوم با هم فزق تمیکنه همه سرورا مکاناشون یه جاست فقط اسماشون فرق میکنه!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
خوب به سلامتی به مناسبت رسیدن سال جدید کلا دیگه lol لود نمی شه با اینترنت ایران.

کم کم باید بریم آسمان دژ بازی کنیم :|

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
خوب به سلامتی به مناسبت رسیدن سال جدید کلا دیگه lol لود نمی شه با اینترنت ایران.

کم کم باید بریم آسمان دژ بازی کنیم :|
من مشکلی ندارم امروز آپدیت داشت یه کم طول میکشه ولی همچی مثل همیشس البته من پینگم 140 تاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر