Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
سلام من چند وقت پیش بازی رو گرفتم و هر کاری کردم نشد بازی کنم با هر vpn ای و ریفتاند زدم . الان میخوام دوباره بگیرم . روش مطمئنی هست برا اینکه بتونم بازیو بگیرم؟

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
سلام من چند وقت پیش بازی رو گرفتم و هر کاری کردم نشد بازی کنم با هر vpn ای و ریفتاند زدم . الان میخوام دوباره بگیرم . روش مطمئنی هست برا اینکه بتونم بازیو بگیرم؟
بله دوست عزیز اگه از استیم میخوایین بازی رو بگیرین با دوستمون
MadysoNx
صحبت کنین ایشون هم از استیم انجام اومدن تو بازی

shadow2b

کاربر سایت
Mar 2, 2019
10
من از استیم کل بازی(+تمام expansion ها) گرفتم اکانت هم به مرورگر opera ساختم فقط توجه کنید اگه از استیم میگیرید استیمتون روسیه باشه و موقع ساخت اکانت هم کشور روسیه انتخاب کنید که البته روسیه با eu حساب میشه ولی برای تایم بازی از استیم والتش ارزون تر میشه

behnan1997

کاربر سایت
Feb 26, 2017
1
سلام دوستان بنده به تازگی با شنیدن خبر رایگان شدن dlc heavensward نسخه استارتر ادیشن بازی و خریدم اگه کسی بازی میکنه به ایدی تلگرام من پیام بده @behnam_1997

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
834
من میخوام رو ps4 این بازی رو بازی کنم
مشکلی که تو ps4 نداره؟ واسه بازی کردنش فیلتر شکن لازمه؟
اکانت ps4 امریکا درست کنم یا اروپا
چند تا سایت هم معرفی کنید واسه خرید
اولین مشکل ساختن اکانت اسکوار انیکس هست روی پی اس فور که ایران فیلتره و با وی پی ان هم بری میفهمه و ارور میده.راهش نصب مرورگر اپرا هست که با فیلتر شکن خودش این مشکل رو حل میکنه.این صفحه رو باز کن و یا امریکا یا اروپا بساز
https://secure.square-enix.com/oauth/oa/registligt?response_type=code&redirect_uri=https%3A%2F%2Fsecure.square-enix.com%2Faccount%2Fapp%2Fsvc%2Ftop%3Frequest%3Dmogstation&client_id=ffxiv_mog

بازی اگه امریکاست باید اکانت اسکوار امریکا بسازی و کارت تایم امریکا.اگه اروپاست انگلیس بساز و کارت تایم اروپا(من خودم اروپا هست اکانتم)

• Like
Reactions: Farh@d and Houosen

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
834
بازیم در حال دانلوده
اول بازی پشنهادی ندارین چیکار کنم یا نکنم؟
کسی بازی میکنه؟
یه شغل رو انتخاب کن برو بالا و لول اپ کن.بعد که به لول اخر برسه مثل 80.راحتتر شغل های بعدی رو میتونی لول اپ کنی و xp میده بهت.داستان و ماموریت جانبی بری راحت لول اپ میشه شغل اولت.تانک و مدیک سخته.با لگ اینترنت ایران.بد هم بازی کنی همه فحش میدن بهت و میندازن بیرون از اون ماموریت تورو.اول بازی ایندوتا رو انتخاب نکنی بهتره.pvp هم تا لولت بالا نشد نرو به نظر من

• Like
Reactions: Houosen

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
View attachment 116010
این چیه وقتی افلاین میشم صبح پا میشم میبینم اضافه شده ولی ندیدم تاثیری تو لول اپم بذاره

هروقت تو شهر های بازی از بازی بیاید بیرون و آفلاین بشید تا یه حدی هر چند دقیقه یه بار یه بخش از اون حالت کمرنگه بیشتر میشه که وقتی برگردین تا وقتی EXPتون به اون برسه اگه درست یادم باشه 20 یا 30 یا 40 یا 50 درصد بیشتر EXP میگیری D: خیلی دقیق گفتم میدونم

• Like
Reactions: Houosen

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
اولین مشکل ساختن اکانت اسکوار انیکس هست روی پی اس فور که ایران فیلتره و با وی پی ان هم بری میفهمه و ارور میده.راهش نصب مرورگر اپرا هست که با فیلتر شکن خودش این مشکل رو حل میکنه.این صفحه رو باز کن و یا امریکا یا اروپا بساز
https://secure.square-enix.com/oauth/oa/registligt?response_type=code&redirect_uri=https%3A%2F%2Fsecure.square-enix.com%2Faccount%2Fapp%2Fsvc%2Ftop%3Frequest%3Dmogstation&client_id=ffxiv_mog

بازی اگه امریکاست باید اکانت اسکوار امریکا بسازی و کارت تایم امریکا.اگه اروپاست انگلیس بساز و کارت تایم اروپا(من خودم اروپا هست اکانتم)
بعد راحت میشه بازی رو اجرا کرد تو ps4 ؟

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نه من هنوز استورم بلادم نرفتم

یعنی یکم رفتم دیگه وقتی شد که من تا استورم بلاد رو خریدم (همون روز اول انتشار) یه هفته بعدش فیلتر شد و بعدشم که از فیلتری درومد انقدر گرون شده بود که سمتش نرفتم

لول کپ تو استورم بلاد 70 بود؟ اگه آره 62-3 بودم پس

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
834
نه من هنوز استورم بلادم نرفتم

یعنی یکم رفتم دیگه وقتی شد که من تا استورم بلاد رو خریدم (همون روز اول انتشار) یه هفته بعدش فیلتر شد و بعدشم که از فیلتری درومد انقدر گرون شده بود که سمتش نرفتم

لول کپ تو استورم بلاد 70 بود؟ اگه آره 62-3 بودم پس
آره.من که بیچاره شدم.غیر تانک ها و مدیک ها که 60 بودن بقیه لول 70 کرده بودم.دی ال سی شدو برینگر مال اکانت دوبی م بود.پول خرید دی ال سی ش زیاد میشد.بازیم هم دیجیتالی بود رو پی اس فور.رفتم دیسک کامپلیت خریدم .یه اکانت انگلیس ساختم که اگه دی ال سی اومد بعدا ارزون بشه نسبت به دوبی.بعدش کد بازیو تو این اکانت پی اس ان وارد کردم.هیچی دیگه.یوزر نیم قبلی فاینال نشناخت دی ال سی و چون روی یه اکانت دیگه پی اس ان بود.بعد یه عالم نامه نگاری هیچ کاری نشد بکنند برام.مجبور شدم یه ورلد جدید برم.قبلا شیوا بودم. و از اول بازیو شروع کنم و الان رو زودریاک .بلک میج .لول 62 رسیدم.حیف سه سال زحمت واسه این اسکوار انیکس ....هنوز خودم یه شدو برینگر نرسیدم .

• Sad
Reactions: NoctisSasuke

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر