Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,075
نام
آریا
تو این یه ماه تونستم 56 بشم فقط شب ها بیشتر وقت میکنم بازی کنم
بخوام این شغل های بافندگی، کیمیاگری یا معدن... آپ کنم الان بهتره یا فول لول شم بعدا به فکر اینا باشم
به نظر من اول خط داستانی رو کامل برو بعد به فکر لول آپ کردن اول هر 3 تا gatherer که بتونی لباساشونو شیر کنی و بتونی متریال کرفتر ها رو خودت بدست بیاری که پول ندی واسشون

بعد همه ی crafter ها رو هم با هم لول آپ کن هم بخاطر اینکه بتونی لباساشونو شیر کنی هم اینکه مجبور نیستی شونصد تا لباس از لول های مختلف کرفتر ها رو تو کیفت نگه داری کلی فضا رو میگیره

• Like
Reactions: Houosen

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
237
سلام به همگی
من این بازی رو از همون زمان ARR دارم بازی میکنم روی ویندوز. البته بعد از Stormblood خیلی کمتر تونستم وقت بذارم.
همیشه برای شارژ از ... پی ان استفاده میکردم اما الان هیچ فایده ای نداره. هر نوعی که استفاده میکنم بهم i2501 رو میده.
گفتم در این روزهای قرنطینه بلکه با MMO سرم رو گرم کنم که این جوری شد :|
کسی اخیرا تونسته روی ویندوز شارژ کنه ؟ من سرور اروپا هستم و اکانتم رو انگلستان زده بودم و همیشه با ... پی ان های سرور انگلستان اوکی میشد.
واقعا نمیفهمم چرا این دفه اصلا کار نمیکنه هیچ چیزی.

آخرین ویرایش:

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
833
نه چرا دیر فقط اگه بازیو کامل و با اخرین دی ال سی بگیری و بخوای تا تهش بری و همه کلاسها مکس کنی و ...خیلی زمان طول میکشه.ولی بازی خیلی قشنگیه و سیر نمیشی.فقط تایم کارت دو ماهه خریدنش واسه شارژ بازی جیب ادمو الان خالی میکنه

• Like
Reactions: sbAL1REZA

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
نه چرا دیر فقط اگه بازیو کامل و با اخرین دی ال سی بگیری و بخوای تا تهش بری و همه کلاسها مکس کنی و ...خیلی زمان طول میکشه.ولی بازی خیلی قشنگیه و سیر نمیشی.فقط تایم کارت دو ماهه خریدنش واسه شارژ بازی جیب ادمو الان خالی میکنه
pvp هم داره ؟ اگر داره چقدر وابسته به pvp هستش ؟
بعد فیلتره یا تحریم که نیست ؟

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
833
سلام.فیلتر نیست.یه زمانی چند ماه از اینطرف بسته شده بود اما الان درسته.pvp هم داره جز قسمتی از بازی هست.من زیاد نمیرم اونو البته.ولی تو بازی وقتی بابقیه بازیکنان دیگه باید بری سیاهچاله ها و نبرد با باس ها.بنظرم خیلی بهتره .بنظرم رو پی سی اگه میخوای تریال بگیر ببین بازی کن.ولی بازی خیلی قشنگیه اگه فاینال باز و MMORPG باشی

• Like
Reactions: sbAL1REZA

pourya715

کاربر سایت
Apr 21, 2020
7
داداشای گلم من توی استیم free trial رو همین امروز خواستم شروع کنم تونستم تو سایتشم ثبت نام کنم. ولی وقتی توی لانچرش میخوام لاگین کنم این ارور مسخره ی i2501 رو میده از vpn هم استفاده میکنم بازم همینه دیگه واقعا کلافه شدم خواهش میکنم کمکم کنید خیلی ممنون میشم :((^:)^

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
833
سلام مال وی پی ان و پروکسی هست.سعی کن بدون اونها وارد شی.اگه نشد.24 ساعت وارد نشو بعد دوباره سعی کن .اگه باز نشد باید با سایت ساپورت ش تماس بگیری

pourya715

کاربر سایت
Apr 21, 2020
7
فکر کنم کلا با استیم مشکل داره. ورژن windows رو تونستم بدون ارور راه بندازم. فقط اگه یه زمان بخوام پک های بازیو بخرم یا زمان تمدید کنم چی باید کرد؟ قیمتا از استیم شنیده بودم ارزون ترن:-s

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
فکر کنم کلا با استیم مشکل داره. ورژن windows رو تونستم بدون ارور راه بندازم. فقط اگه یه زمان بخوام پک های بازیو بخرم یا زمان تمدید کنم چی باید کرد؟ قیمتا از استیم شنیده بودم ارزون ترن:-s

باز امتحان بکن فکر نکنم مشکل از استیم باشه

و اینکه اگه انقدر پول داری که میتونی پول اشتراک ماهیانش رو بدی پس حتما پول برا اکسپنشنای بازی هم داری که بدی خیالت راحت :D

pourya715

کاربر سایت
Apr 21, 2020
7
باز امتحان بکن فکر نکنم مشکل از استیم باشه

و اینکه اگه انقدر پول داری که میتونی پول اشتراک ماهیانش رو بدی پس حتما پول برا اکسپنشنای بازی هم داری که بدی خیالت راحت :D
من چون استیمم ریجن ارژانتینه کلا خیلی چیزا ارزون تر میافته واسه همین میخوام رو استیم بازی کنم. وگرنه تو حالت معمولی قیمتا افتضااحن پولشم داشته باشم زورم میاد اونقدر خرج کنم..:Wallbash:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من چون استیمم ریجن ارژانتینه کلا خیلی چیزا ارزون تر میافته واسه همین میخوام رو استیم بازی کنم. وگرنه تو حالت معمولی قیمتا افتضااحن پولشم داشته باشم زورم میاد اونقدر خرج کنم..:Wallbash:

این بازی فرقی نمیکنه چه ریجنی باشی اصلا اشتراک ماهانش تو استیم نمیتونی بخری فقط از سایت استور خود بازی میشه شارژ کرد که البته به والت استیمت وصله ولی قیمتش نسبت به ریجنت فرق نمیکنه تو هر ریجنی باشه استیمت اشتراکش 30 دلار برا 2 ماهه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر