Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,970
اگه با یه vpn دیدین هنوز ارور میده سرورش رو عوض کنین یا از یه نوع دیگش استفاده کنین
من هر دفعه موقع تایم کارت زدن مجبور بودم شونصد تا vpn رو امتحان کنم تا بالاخره یکیش جواب میداد
vpn ای که سرور روسیه داشته باشه 90% مواقع دیگه ارور نمیده

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,970
و اینکه حتما حتما مشخصاتتون رو موقع ثبت نام درست وارد کنین یا یجا یادداشتش کنین که اگه یروز پسووردتون یادتون رفت یا مشکلی پیش اومد خیلی بدرتون میخوره

تو آدرس یه نقطه کم یا زیاد بذارین حتی اگه مثه من چرت و پرت آدرس رو نوشتین همون رو یجا یاد داشتش کنین

اگه یکدومش رو یادتون بره هیججوری دیگه نمیتونین دیگه اون اکانتتون رو برگردونین.

چون اینجوریم نیست که مثلا بگه خب آدرس ایمیلت رو بگو پسوردت رو واست میفرستیم! تک تک مشخصاتتونو یکی یکی میپرسه.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,970
ایول اینهمه آدم میخواین اینو بازی کنین واقعن؟ :sob: حالا که دیگه من بازی نمیتونم بکنم؟؟؟:(( بعد آموزشی سربازیم اگه تو شهر خودم افتادم منم میام با هم دیگه بازی کنیم حال کنیم :x

و اینکه ایشالا که با جیب پر پول اومدین سمت این بازی دیگه مگه نه؟ :D

انقدرررررررررر کار واسه انجام دادن دارین تو این بازی کههههه!!! اصن هیچ وقت احساس نمیکنین که دیگه کاری واسه انجام دادن ندارم برم...

البته شما که تازه بازی رو شروع کردین همین تموم کردن سناریوی a realm reborn اگه بخوای همه cutscene ها رو ببینین اگه 24 ساعته بازی کنین شاید 2 ماه دیگه بتونین تمومش کنین:D

الان هدفتون اول باید تموم کردن main scenario quests باشه.

side quest ها رو فعلا بیخیال بشین و feature quest ها رو که یه علامت + داره رو هم حتما باید انجام بدین و quest های کلاستونم که اینم + داره حتما حتما باید انجام بدین تا حرکت های جدید یاد بگیرین

و...

((تانک و هیلر هم بازی نکنین فعلا :D اینجوری هم خودتون عذاب میکشین هم هم تیمیاتون :D شاید باادب باشن چیزی بهتون نگن، ولی حتما تو دلشون دارن دعا میکنن سرطانی چیزی بگیرین بمیرین راحت بشن از دستتون :D))

• Like
Reactions: NoctisSasuke

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
ایول اینهمه آدم میخواین اینو بازی کنین واقعن؟ :sob: حالا که دیگه من بازی نمیتونم بکنم؟؟؟:(( بعد آموزشی سربازیم اگه تو شهر خودم افتادم منم میام با هم دیگه بازی کنیم حال کنیم :x

و اینکه ایشالا که با جیب پر پول اومدین سمت این بازی دیگه مگه نه؟ :D

انقدرررررررررر کار واسه انجام دادن دارین تو این بازی کههههه!!! اصن هیچ وقت احساس نمیکنین که دیگه کاری واسه انجام دادن ندارم برم...

البته شما که تازه بازی رو شروع کردین همین تموم کردن سناریوی a realm reborn اگه بخوای همه cutscene ها رو ببینین اگه 24 ساعته بازی کنین شاید 2 ماه دیگه بتونین تمومش کنین:D

الان هدفتون اول باید تموم کردن main scenario quests باشه.

side quest ها رو فعلا بیخیال بشین و feature quest ها رو که یه علامت + داره رو هم حتما باید انجام بدین و quest های کلاستونم که اینم + داره حتما حتما باید انجام بدین تا حرکت های جدید یاد بگیرین

و...

((تانک و هیلر هم بازی نکنین فعلا :D اینجوری هم خودتون عذاب میکشین هم هم تیمیاتون :D شاید باادب باشن چیزی بهتون نگن، ولی حتما تو دلشون دارن دعا میکنن سرطانی چیزی بگیرین بمیرین راحت بشن از دستتون :D))
بحث اکانت ساختن جوری گند زد به اعصابم دوباره بر میگردم سمت حضرت WoW والا !

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
بحث اکانت ساختن جوری گند زد به اعصابم دوباره بر میگردم سمت حضرت WoW والا !
داداش ما این همه سال داریم WOW بازی میکنیم. الان ریده شده توش رفته منتظریم ببینیم 8.2 چی میشه حالا ولی فعلا ffxiv خیلی حال میده مخصوصا story خیلی توپی داره.
واسه اکانت ساختن هم VPN رو عوض کن و همینطور مرورگرت یا کش مرورگرت رو پاک کن چون سایت ها کش مرورگر رو ثبت میکنن میفهمن باز خودتی و فقط IP عوض شده.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
داداش ما این همه سال داریم WOW بازی میکنیم. الان ریده شده توش رفته منتظریم ببینیم 8.2 چی میشه حالا ولی فعلا ffxiv خیلی حال میده مخصوصا story خیلی توپی داره.
واسه اکانت ساختن هم VPN رو عوض کن و همینطور مرورگرت یا کش مرورگرت رو پاک کن چون سایت ها کش مرورگر رو ثبت میکنن میفهمن باز خودتی و فقط IP عوض شده.
همه این کار هارو کردم فقط هم من نیستم همه دوستام و حتی بچه های اینجا همگی مشکل دارن باور نمیکنید خودتون الان یه اکانت بسازید ببینید ! اگر تونستین بسازین زحمت نباشه ایمیل اینا بدم یکی هم واسه من بسازین

Amdelta

کاربر سایت
Feb 20, 2016
42
همه این کار هارو کردم فقط هم من نیستم همه دوستام و حتی بچه های اینجا همگی مشکل دارن باور نمیکنید خودتون الان یه اکانت بسازید ببینید ! اگر تونستین بسازین زحمت نباشه ایمیل اینا بدم یکی هم واسه من بسازین
پ.خ واست کردم داداش

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
خب خب با تشكر از امين كه نجاتم داد :))
راجع به روسيه بايد بگم بعله درسته تو رديت پرسيدم چندجا چك كردم اگر رو Auto Renewal باشه شارژتون و از رو استيم والت پرداخت كنيد 250 ruble هزينه ماهيانشه نه 1000 ruble :-bd
104510
اينم يه لينك ديگه

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
الان داستان ساخت اکانت برطرف شد؟ کسی میدونه یه توضیح بده بدجور لنگم
مرورگر Opera دانلود کنید با VPN خود مرورگر اکانت بسازید فقط دقت کنید روسیه باشه
VPN هم از رو ستینگ مرورگر میتونید اکتیو کنید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
مرورگر Opera دانلود کنید با VPN خود مرورگر اکانت بسازید فقط دقت کنید روسیه باشه
VPN هم از رو ستینگ مرورگر میتونید اکتیو کنید
من میخوام روی PS4 بازی رو اجرا کنم. این VPN روسیه رو باید دان کنم برای ساخت اکانت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر