Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,064
نام
آریا
پورت ها رو بستن .گاهی با اینترنت همراه اول میشد رفت توش ولی سریع میومد بیرون از بازی.لعنتی شارژ م هم اخرش بود نزدیک 20 روز الکی هدر شد.الانم شارژ نخریدم چون نمیدونستم که باز شده یا هنوز نمیشه رفت توش.تازه با این قیمت ها 80 تومن میخریدی الان باید 180 تومن بخری.دوستان اگه کسی میتونه بره و بازی کنه خبر بده
اااا اینهمه مدت بازی میکردی چرا صدات در نمیومد:fearscream::fearscream::fearscream:
یکی یکی اونایی که نامحسوس اینو بازی میکردن الان پیداشون میشه:laughing:

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,064
نام
آریا
پورت ها رو بستن .گاهی با اینترنت همراه اول میشد رفت توش ولی سریع میومد بیرون از بازی.لعنتی شارژ م هم اخرش بود نزدیک 20 روز الکی هدر شد.الانم شارژ نخریدم چون نمیدونستم که باز شده یا هنوز نمیشه رفت توش.تازه با این قیمت ها 80 تومن میخریدی الان باید 180 تومن بخری.دوستان اگه کسی میتونه بره و بازی کنه خبر بده
من درست نفهمیدن داستان این بسته شدن پورتاشون دقیقا چجوریه
واسه اینکه من صبحا بدون اینکه اصن از بازی پرت کنه بیرون میتونم بازی کنم :-?

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
832
من یه سال به خاطر کنکور نبودم

بعد برگشتم استورم بلاد رو خریدم و بعدش تایم کارت خریدم 160 تومن کلا یه هفته هم بازی نکردم :|

نه میتونم بازی بکنم نه جوریه که بفروشم کلا حدود 350-400 تومن انگار ریخته شد تو جوب
سلام فرشاد جان.امیدوارم که موفق باشی تو کنکور.سخته اینهمه پول بدی با علاقه بری بازی کنی بعد ببینی نمیشه.یکی دوبار پروکسی تو پی اس فور ست کردم با اینترنت مخابراتم هم میرفت اما دیگه نشد.الان که دستور دادن خرابی ها درست کنن اپراتورها امیدوارم درست شه

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
832
من درست نفهمیدن داستان این بسته شدن پورتاشون دقیقا چجوریه
واسه اینکه من صبحا بدون اینکه اصن از بازی پرت کنه بیرون میتونم بازی کنم :-?
سلام شاید چون تا ظهر بانک ها کار میکنن و بسته بودن پورت ها مشکل ایجاد میکنه باز باشه.باز ساعت های مختلف تست کن خبرشو بده

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,064
نام
آریا
سلام، خوبین همگی؟
۲ سالی هست نبودم:sweatsmile:
۱-۱/۵ ماه دیگه میام
از این call back campaign میشه استفاده کرد؟
چطور استفاده کنم؟
ایییول:clap:
باید یه نفر invite friend to return ت کنه تا بتونی ازون call back campaign استفاده کنی و تا 26 june همین ماهم مهلت استفاده ازشو داری

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
میشه برام فعال شه و فقط جایزه اش رو بگیرم و نرم توی بازی؟
ایییول:clap:
باید یه نفر invite friend to return ت کنه تا بتونی ازون call back campaign استفاده کنی و تا 26 june همین ماهم مهلت استفاده ازشو داری
عه عجب !
میتونم فعالش کنم با یه کسی، بعدش فقط جایزه رو بگیرم و نرم تا یه ماه توی بازی؟:sweatsmile:
راستی، توی شبکه های اجتماعی گروپی چیزی دارین اد کنین منو؟

seraphickv3

کاربر سایت
Nov 21, 2013
212
قضیه ی پورت های بازی چیه؟ کلا بازی کار نمیکنه؟؟؟:coldsweat:
من کم کم دارم ناامید میشم از بازی...
مخصوصا که من توی PS4 بازی میکنم، نمیتونم کاری کنم در مقابل پورت ها

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان بازی تو ps4 فریم ریت چقدر میده ؟
آخه چند تا کلیپ توی یوتیوب دیدم نا امید شدم توی درگیری ها خیییییییلی فریم افت میکرد
شما که بازی میکنین هم به این شکله ؟

اگر بخوام رو PC بازی کنم باید قند شکن بزنم ؟

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,064
نام
آریا
تایم کارت شده 225 تومن!!!!!

پارسال با 225 میشد 2 تا خرید:((

امسال چند تا بخرید معلوم نیست ساله دیگه چند بشه باز... افففف

خدا لعنتشون کنه:sob::sob::sob::sob::sob:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amirv2

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,064
نام
آریا
امروز شده 240 تومن :Scare:

هفته پیش 190 بود!!

تا ساله دیگه رو بیخیال اصن همین الان اب دستتونه بذارین زمین برین چند تا بخرین یهو دیدین ساله دیگه مجبور شدین واسه هر تایم کارت 500 تومن یا بیشتر پول بدین...

• Like
Reactions: amirv2

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سلام دوستان بازی تو ps4 فریم ریت چقدر میده ؟
آخه چند تا کلیپ توی یوتیوب دیدم نا امید شدم توی درگیری ها خیییییییلی فریم افت میکرد
شما که بازی میکنین هم به این شکله ؟

اگر بخوام رو PC بازی کنم باید قند شکن بزنم ؟
60 .تو درگيري افت فريم انچناني نداره خيلي كم رو ps4 .البته بسته به سرعت دانلودت داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر