کمک در بازی prince of persia : warrior within یا همون شاهزاده ایرانی 2

Hamid24

کاربر سایت
Mar 7, 2018
4
]
احتمالا اینجا تاپیک Ww هست نه T2T،اینی که شما میگی واسه T2T هست.

قاعده زدنش همون هست که گفتم البته بستگی به درجه سختی بازی تعداد دفعاتی که باید بزنی فرق میکنه،ولی شما سعی کن وقتی می خواهد با دست بگیره prince رو با جهت ها جا خالی بدی،خیلی کار راحتی هست چند بار این کار رو انجام بدی دستت میاد چه جوری باید درست جا خالی بدی خیلی راحت میشه حرکات دستش رو پیش بینی کرد،بعد از جا خالی هم دوباره بزن انقدر باید اینکار رو ادامه بدی تا رنگش زرد بشه بعدش هم خود prince کار رو با فرو کردن شمشیر پس کله این یارو خوشحاله تموم میکنه
تورو خدا کمکم کنید" آیا امکان داره به یک مرحله قبل برگشت؟ کنسول من ایکس باکسه"

Swagger

کاربر سایت
Jul 7, 2018
7
سلام میشه به یه مرحله قبل برگشت؟
آي گفتي و درد دل مرا تازه كردي

منهم دقيقا همين مشكل شما را دارم با اين تفاوت كه من 6 تا لايف آپگرد را گرفتم . ولي تا انجائيكه ميدونم دوستان عزيز ميگفتند بعد از كشتن كالينا بايد داهاكا به دنبالت بياد ولي همچين اتفاقي نمي افتد بلكه مثل شما دوست گرامي به اول بازي ( كنار آب )ميرسم واقعا موندم چكار كنم . دوستان كسي ميتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم
آي گفتي و درد دل مرا تازه كردي

منهم دقيقا همين مشكل شما را دارم با اين تفاوت كه من 6 تا لايف آپگرد را گرفتم . ولي تا انجائيكه ميدونم دوستان عزيز ميگفتند بعد از كشتن كالينا بايد داهاكا به دنبالت بياد ولي همچين اتفاقي نمي افتد بلكه مثل شما دوست گرامي به اول بازي ( كنار آب )ميرسم واقعا موندم چكار كنم . دوستان كسي ميتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم
وقتى بار اول كالينا رو ميكشى شمشيرت ميشكنه
بازيت خراب
دوباره مبارزه كردن با كالينا يا داهاكا
به غير از يكيش بقيه آره
نه از اول بايد بازى كنى

Swagger

کاربر سایت
Jul 7, 2018
7
سلام ، من عضو جديد هستم .
بعد از اين كه كايلينا رو مي كشم دهاكا دنبالم مي كنه و در يك تالار بزرگ گير افتادم.از كجاي تالار بايد برم؟
سه دفعه ديگه داهاكا دنبالت ميكنه هر دفعه كه فرار ميكنى از يه آبشار رد ميشى بر ميگردى همون جا هر دفعه بايد اهرمى رو بكشى كه از وسط سالن ى قبر بالا بياد

Swagger

کاربر سایت
Jul 7, 2018
7
سلام
منم بلد بودم گفتم شاید هنوز هم به کارت بیاد :

1- درست بعد از نبرد با دختر سياه پوش براي دومين بار و شکست دادن او کمي به عقب برگرديد و از چند پله بالا برويد در وسط يک صحن کوچک مجسمه اي نسبتا بزرگ ديده ميشود در مقابل آن کليک راست بزنيد تا شاهزاده لبه آن را بگيرد سپس مجسمه را به وسط صحن بکشيد تا راهي مخفي باز شود و شما را به اولين مکان ارتقاي عمر برساند.

2- براي دست يافتن به دومين ارتقاي عمر ابتدا بايد قدرت آهسته کردن زمان را به دست آوريد به راهتان ادامه دهيد تا به داهاکا (موجود سياه غول پيکر) برسيد از دستش فرار کنيد تا سرانجام به تونل زمان ديگري برسيد که شما را به زمان گذشته ميبرد بعد به راه خود ادامه دهيد بعد از مدتي يک صحنه نمايش داده ميشود که در آن مرد حشره اي به طرف شما تبر پرتاب ميکند اگر دقت کنيد قبلا اينجا بوديد از ميله بالا رويد تا به پرچم برسيد بعد که در باز شد به بيرون برويد بعد دري مقابل خود ميبينيد که طاقي با دو ستون دارد حال به جاي مستقيم از ديوار سمت چپ بالا برويد و به سرعت بپريد تا به بالاي طاق برسيد مسيرتان را به سمتي که دشمنان ديده ميشوند ادامه دهيد آن ها را بکشيد تا به پلکاني برسيد که در سمت چپ آن يک دکمه زماني است روي آن برويد و با زدن دکمه R زمان را کند کنيد و از پله ها بالا برويد رو به روي شما يک دريه است سريع خود را داخل آن بيندازيد تا اين راه شما را به دومين جايگاه برساند.

3- زماني که شمشير مار را به دست آورديد (از دختر قرمز پوش گرفتيد) ميتوانيد به سراغ سومين جايگاه برويد اين همان شمشيري است که از آن به عنوان کليد استفاده ميکنيد تا در سرسراي اصلي قصر سکوهاي بلند به وجود آوريد اکنون بايد اهرمي را که بهشمشير به وجود آمده است بچرخانيد تا جهت آن درست بر خلاف برآمدگي باشد که قبلا شمشير را روي آن قرار داديد با اين کار سکوي بلند مهو ميشوو سکوهايي به طرف قعر پرتگاه نمايان ميشود حالا بايد به لبهي پرتگاه برويد درست در کنار برامدگي که شمشير را در روي آن به کار گرفتيد از لبه پرتگاه آويزان شويد و سپس بپريد دقت کنيد که درست هنگام رسيدن به ديوار روبرو باز هم دکمه پرش را بزنيد و با کمک ديوارها به پايين بيايد يک لبه پايين تر بيايد تا به آخرين لبه پرتگاه برسيد حالا با راه رفتن روي ديوار خود را به سمت راست تصوير برسانيد و درست در انتهاي مسير بپريد به محض رسيدن به ديوار روبرو دوباره بپريد تا به بالاي ديوار برسيد باز هم از سمت راست روي ديوار راه برويد و به محض رسيدن به آخر تصوير بپريد و با ديوار بازي کنيد تا به آخر مسير برسيد و سپس در مسيري که مشخص است به سوي سويمين جايگاه برويد يک نکته ديگر اينکه هنگامي که شمشيري را که ديوار را ميشکند به اينجا بيايد و از همان دري که به سمت جايگاه رفتيد داخل نشويد سمت راست يک ديوار هست که از آن شن ميريزد ديوار را بشکنيد تا صلاح مخفي را که چوب هاکي است را به دست آوريد.

4- براي پيدا کردن چهارمين جايگاه هنگامي که مشغول حل معماي آب اول هستيد وارد باغي ميشويد و از نردبان بالا ميرويد و پس از جنگ با مرد کلاغي به يک اهرم ميرسيد با چرخندان اهرم دري که از آن وارد شديد بسته ميشود و در ديگري باز ميشود که شما را به جايي حياط مانند ميرساند که پر از دشمن است پس از کشتن دشمنان قاعدتا بايد از لبه ستوني که در وسط حياط قرار دارد و نقش سوسسچ را بازي ميکند آويزان شويد تا صندوقي نمايان شود اما به جاي اين کار به گوشه سمت چپ تصوير برويد و به لبه پرتگاه نزديک شويد دور تمام پرتگاه نرده اي وجود دارد به جز همين قسمت انتهايي از آن جا آويزان شويد و به کمک لبه هاي پاييني به سکوي پاييني برسيد روي ديوار راه برويد تا به يک در برسيد از آن عبور کنيد در سمت ديگر پرتگاه باز هم به کمک لبه هايي متعدد به سمت پايين برويد و به مسيري که چهارمين جايگاه ارتقاي عمر منتهي ميشود.

5- اين يکي خيلي ساده است و درست بعد از اين که دومين معماي آب را در باغ قلعه حل کرديد به دست مي آيد براي اين که بتوانيد در قصر را باز کنيد بايد دو معماي آب حل کنيد دومي مربوط به حيات بزرگ است که چند سکوي بسيار بزرگ دارد و شما بايد با بالا رفتن از سکوي اول و رساندن خودتان به چند اهرم و چرخوندن آنها علاوه بر اين که خودتان را به آخرين اهرم برسانيد آب را از لبه سکوهاي بلند جاري کنيد تا دومين معماي آب حل شود و در اتاق اصلي قصر باز شود درست بعد از اين که آخرين اهرم را که در اتاق کوچکي قرار دارد چرخانديد (در اتاق نيمه باز است بايد با زدن دکمه ي فاصله از آن رد شويد ) آب به داخل اطاق ميريزد به جاي برگشتن از مسيري که آمديد از سکوهاي همان اتاق استفاده کنيد تا خودتان را به بالاي اتاق و جايگاه ارتقاي عمر پنجم برسانيد.

6- هنگامي که سرگرم جلو رفتن در مسيرهاي گيج کننده برج ساعت هستيد مسير شما به پرتگاهي ميرسد که يک سوي آن شما هستيد و سوي ديگر آن يک آدم مصنوعي خودکار غول پيکر که به سمت شما مواد منفجره پرتاب ميکند (البته اين مواد منفجره در اصل همان حيوانات انفجاري آتشين هستند که بارها با آن ها جنگيده ايد ) در سمت راست تصويرديواري وجود دارد که شکاف برداشته کافيست به کنار شکاف برويد تا غول به سمت شما مواد منفجره پرتاب کند تا آن خراب شود راهي که باز ميشود شما را به ششمين جايگاه ميبرد البته شکاف سمت چپ را هم به همين روش بايد از بين ببريد .

7- وقتي شمشير عقرب را به دست آورديد به سرسراي بزرگي ميرسيد ويک غول بزرگ به جنگ شما مي آيد پس از مبارزه و شکست او نردباني به سمت پايين مي آيد اگر از آن بالا برويد به اتاقي بزرگ شبيه به حيات ميرسيد که وسط آن خاليست در آنجا بايد با چند دشمن بجنگيد دو ديوار قابل شکستن در اين محوطه وجود دارد يکي از آنها کليدي زماني را در خود دارد و ديگري در بسته اي ابتدا بايد کليد را فشار دهيد و سپس با آهسته کردن زمان از در عبور کنيد تا به هفتمين مکان برسيد.

8- پس از اينکه به کتابخانه رسيديد و مسيرتان را ادامه داديد به مکاني ميرسيد که در آن شاهزاده بايد دو کتابخانه را به سمت بيرون بکشد و به بالا رفتن از آن مسير را ادامه دهد اگر کمي مسير را بر روي لبه هاي نازک ادامه دهيد به دو اتاقک گرد ميرسيد که روي يکي از آن ها نينجايي وجود دارد و بايد او را از بين ببريد از روي لبه اين اتاقک به لبه اتاقک ديگر بپريد و مسير دايره اي را طي کنيد تا به ديواري برسيد که داراي سه لبه است که در بالاي يکديگر واقع اند با پرش و استفاده از اين لبه ها به سمت ديگر ديوار برويد و خودتان را بالا بکشيد تا از طريق يک شکاف به محوطه اي مخفي برسيد اين محوطه شما را به هشتمين ارتقاي عمر ميرساند.

9- براي رسيدن به آخرين جايگاه بايد به ابتداي بازي جايي که اول از دريا شروع شد و بعد شما به جايي که شادي (دختر سياه پوش ) را تعقيب ميکرديد و بعد شادي از دري عبور کرد و پشت سر او بسته شد و بعد از داخل پرتگاه دشمنان بالا آمدند و شما بعد از کشتن آنها و شما از چند ميله وسکو بالا رفتيد تا به او برسيد نام اين منطقه در نقشه SOUTHRN PASSAGE هست سپس اگر کمي جلو برويد به همان اتاق که شادي پشت در از نظر مخفي ميشود وقتي شمشير با قدرت شکستن ديوار را به دست آورديد بايد به اين اتاق برگرديد و با کمک سکو و ميله ها به بالاي اتاق برويد در بالا ترين جايگاه به جايي ميرسيد که با ميله هاي کج و معوج مسدود شده است با شمشيرتان اين ميله هاي آهنين را بشکنيد و جعبه هايي را که پشت اين ميله ها قرار دارد را به کنار ديوار و کنار سکو بياوريد روي آن برويد و به بالا نگاه کنيد تا مسيري مخفي روي سقف بيابيد با کمک جعبه ها خودتان را به اين مسير برسانيد و به نهمين و آخرين جايگاه برسيد اکنون که هر نه ارتقاي عمر را گرفتيد ميتوانيد بازي را به شکلي متفاوت و البته دشوارتر به پايان برسانيد و با دهاکا بجنگيد اما براي اين کار به شمشير ويژه اي احتياج داريد چون سلاح معمولي به دهاکا آسيب نميرساند پس به اتاق ساعت شني برويد و از وسط اتاق شمشير آب را برداريد بازي را ادامه دهيد تا در صحنه پياني نبردي نفس گير را با نگهبان شن هاي زمان دهاکا داشته باشيد.
براى گرفتن دومي اگر سرعت عمل بالا داشته باشى بدون آهسته كردن زمان ميشه گرفت

Swagger

کاربر سایت
Jul 7, 2018
7
سلام من تو بازی پرنس پرشیا 2 بعد از اینکه کالینا رو میکشم یک دمو میبینم بعدش یک دفعه میبینم تو ساحلم(جایی که اول بازی بودم)تو راهنما های بازی تو سایت‌های دیگه نوشته بعداز کشتن کالینا داهاکا میاد دنبالت ولی همچین اتفاقی نیفتاد اصلا گیج شدم نمیدونم باید چیکار کنم. لطفا کمکم کنید بخاطر همین مشکل یک بار بازی رو از اول رفتم ولی بازم فرقی نکرد. 6 تا هم لایف آپگرید گرفتم. میشه بگید آیا باگی تو بازی وجود داره یا باید کاری بکنم اگه قراره کاری بکنم باید چیکار کنم.
بعد اينكه كالينا رو ميكشى خودش توى دمو برميگرده اول بازى داكاها دنبالت ميكنه در غير اين صورت بازيت ايراد داره

mahyar4058

عضو جدید
May 15, 2019
1
سلام ببخشید من دختری ک لباش قرمز پوشیده بود رو کشتم ولی بعدش که اومد شمشیر هاشو برداره.همه چیز ریزش کرد و منم پرت شدم تو ساحل.الان خیلی وقته تو این مرحله موندم و نمیدونم باید چیکار کنم.لطفا کمکم کنید؟

mojtaba5858

عضو جدید
Jan 14, 2020
1
بچه ها من یکی از اون 9 تا رو نگرفتم مکانشم اون اول که با شادی (دختر سیاهه) می جنگه هست کسی سیوی یا راهنمایی داره برگردم آخه هر کاری کردم راهی نداشت برگردم لطفا جواب بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر