کمک در بازی prince of persia : warrior within یا همون شاهزاده ایرانی 2

ashkan15

کاربر سایت
Dec 23, 2008
8
يكي كمك كنه من همونجايي هستم كه كالينا داره با دختر سياهه حرف ميزنه من از بالا دارم نگاشون ميكنم وقتي مي خام بيام پايين هيچ صخره اي نيست (هميشه كه مي امدم بود ولي حالا نيست)

ALMAS PERSIA

کاربر سایت
Dec 7, 2008
33
يكي كمك كنه من همونجايي هستم كه كالينا داره با دختر سياهه حرف ميزنه من از بالا دارم نگاشون ميكنم وقتي مي خام بيام پايين هيچ صخره اي نيست (هميشه كه مي امدم بود ولي حالا نيست)
رفیق مگه همچین چیزی میشه اخه؟؟
قبلا اومدی بوده ولی الان نیست؟؟
حتما سخره ها خراب شدن:laughing::laughing::laughing:

Ironic Sin

کاربر سایت
Dec 30, 2008
11
نام
saMan
جواب

دوست عزیز شما نباید از اونجا بری پایین شما باید به Gurden Of Mistake یعنی همون باغه بری و راه وسط رو ادامه بدی تا به اتاق TIME LINE باغ برسی بعدش که زمان را تغییر میدی تا میای بیرون میبینی دهاکا میاد و .. ادامه ی بازی
رفیق مگه همچین چیزی میشه اخه؟؟ قبلا اومدی بوده ولی الان نیست؟؟ حتما سخره ها خراب شدن
بهتر نبود به جای مسخره کردن دوستمون راه درست رو میگفتید ( رجوع شود به جواب بالایی)
با سلام طبق خواسته دوستمان arian0007 كمك كنيد بعد برداشتن شمشير عقرب چه طوري گورمو از اين سالن گم كنم لطفا راهنمايي فرمائيد
شما کار خاصی نباید بکنید در ابتدا باید تمامیه Sand Devils رو بکشید ( که البته خیلی هستند ) بعدش یک در باز میشه اگه باز هم کمکی خواستید بگید

محمد23

کاربر سایت
Jan 20, 2009
2
در اين اتاقي كه شما گفتيد من تمامي Sand Devils ها را ميكشم ولي دري باز نميشود
درضمن Sand Devils ها از يك اتاق فرعي كه در گوشه سالن ميباشد و از سقف اين اتاق وارد ميشوند
آيا بايد از اين سقف بالا بروم كه سعي هم كرده ام ولي نتوانستم
لطفا راهنمايي كنيد

Ironic Sin

کاربر سایت
Dec 30, 2008
11
نام
saMan
نه دوست عزیز بزارید کامل براتون توضیح بدم اول باید کلی sands devil بکشمید بعدش تا اونجایی که یادمه یکی از این Gaint های غول پیکر میاد بهد از این که اون هم کشتید همون درب گوشه سالن یا باز میشه یا این که یک اهرم ( که جاش خیلی تابلو هستش ) اون رو باز میکنه

در غیر این صورت بازی تون باگ داره یا شما با دقت بازی نمیکنید که فکر کنم اولی باشه

موفق باشید

mirhamida

کاربر سایت
Jun 28, 2008
7
اقا يه نفر نيست بگه من بايد چي كار كنم *****اونجا كه دوتا زنه(كليناوزنان سياه كه قبلا كشته بودمش )دارن با هم حرف مي زنن هميشه كه مي رفتم تخته سنگهاي بود ولي حالا نيست:(

دوست عزیز شما اصلا نباید پایین بیایی،بلکه یه سوییچ سنگی رو باید فعال کنی که یه در رو باز میکنه و یه دمو نشون داده میشه و شما باید بری داخل در! فکر کنم توی حالتی هستی که تبدیل به غول شن ساز شدی، درسته؟

mirhamida

کاربر سایت
Jun 28, 2008
7
فقط در مورد داهاکا این رو اضافه کنم که برای کشتنش از حالت کشتن سریع(راست کلیک + دکمه آر) استفاده کنید. در ضمن اگه با شمشیری غیر از شمشیر آبی بهش ضربه بزنید از عمر خودتون کم میشه!
تازه توی این هفته فهمیدم که معنی داهاکا چیه: ضحاک!
موقعی که نزدیکش میرین و زایده هاشو به سمتتون پرت میکنه، باید دورش بگردین و غلت بخورین و موقعی که ازش دور میشین و زایده هاش از زمین در میان باید دور خودتون بگردید!

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
شما قبل از اینکه پست بزنید یا چیزی اضافه کنید یکم به فکر کسانیکه دیال آپ هستند هم باشید که برای لود شدن صفحه عذاب نکشند!

Rtin

کاربر سایت
Sep 6, 2009
8
کمک

دوستان سلام.
من حدود 2 سال پیش با کنسول Ps2 خیلی راحت تونستم این بازی رو تا جایی که با کایلا (دختر قرمزی) مبارزه می کنه پیش ببرم! فکر میکنم تونستم 4 تا از 9 تا جونشو بگیرم و حالا می خوام تمومش کنم:cheesygri وقتی کایلا رو میکشم (توی برج ساعت شنی) یک انفجار رخ میده وقتی بهوش میاد کنار آب اول بازی هست و تو نقشه ضبدر که زده بر می گردم برج ساعت و رو تخت کایلا اونجا ضبدر زده و دیوار ترک داره ولی ممکن نیست بشکنه (این تور که میگن فکر کنم شمشیر مخصوص می خواد) حالا من چیکارکنم؟
1- شمشیری وجود داره؟کجاست؟
2-بازی من خرابه؟
3-آخر بازی کجاست؟
4-اگه دیوار بشکنه چقدر دیگه به بازی مونده ؟
5-می تونم بر گردم و بقیه جون هارو(5 تا مونده از 9 تا) بگیرم و شمشیرو بهم بده ؟
6-اگه DVD من خرابه نسخه سالمشو گیر بیارم میتونم با همین Save ادامه بدم یا باید از اول برم؟
تو رو جونه هر کی دوست دارین تمام سوالاتم رو جواب بدین!!!!و منو از این 2 سال خفت بیرون بکشین:love:

phones

کاربر سایت
Jan 10, 2007
179
نام
Sky Fighter
نه داداش بازیت سالمه شما باید یه شمشیری رو بگیرید که دیوار رو می شکونه و شکل شمشیره یه جورایی کج هستش بعد می رین جلو دیواره که ترک داره دکمه ای که باهاش ضربه می زنید(تو کامپیوتر میشه کلیک چپ )
رو برای چند ثانیه می گیری و بعد خد یارو با شمشیر محک میزنه تو دیواره و دیوارو خراب می کنه و در مورد اون جون ها هم که میگی فکر نکنم دیگه بشه بقیش رو بگیری چون باید قبل از مبارزه با کایلینا همه رو می گرفتی اگه اشتباه نکم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر