TOP 5!!!!!!!!!!!

TOP 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Metal gear solid4

رای‌ها: 73 29.8%
  • God of war3

رای‌ها: 55 22.4%
  • Uncharted2

رای‌ها: 53 21.6%
  • Killzone2

رای‌ها: 13 5.3%
  • Heavy rain

رای‌ها: 43 17.6%
  • Little big planet

رای‌ها: 6 2.4%
  • MAG

رای‌ها: 1 0.4%
  • inFAMOUS

رای‌ها: 1 0.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    245

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
گفتگو زمانی بی راهه میره که کسایی که ps3 ندارن بیان نظر بدن
خیلی جالبه تا همین چند ساعت پیش شما تو پرو فایلت زده بودی ps3 داری ولی الان ورداشتی. =))
کسی که ps3 نداره مجبور نیست نظر کارشناسانه بده(منظورم به همه هستش)

از دوستان خواهش میکنم دیگه جواب فن های xbox رو ندن دلیل این که این حرف ها رو میزنن معلوم هستش.
خیلی ها ps3 رو از نزدیک ندیدن اونوقت...

اگه قرار باشه ها تو هر تایپی فن ها xbox بیان و نظر کارشناسانه بدن اونوقت من و دوستان مجبوریم 24 ساعته بشینیم جواب بیدم
من تمایلی به ادامه موضوع ندارم
اونایی که این بازی رو کردن تکلیفشون معلومه و میفهمن بازی شاهکار هستش
یه لیوان آب یخ تقدیم به شما...لطفا دعوا راه نیندازید...

دو دوست :D گرامی دکتر آرش و اسمیل گالوم هم تا شخصا باهاتون برخورد نکردم تشریف ببرید منزل و به بچه ها رسیدگی کنید :D
====================
من به MGS4 رای دادم...
ولی یکم برای انتخاب بهترین بازیهای PS3 خیلی زود نیست؟آخه هنوز که عمرش تموم نشده!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
چه میکنه این متالگیر :d ولی خدایی اخه چی داشت!؟ :d:p بنظر من داره از محبوبیت کاراکتر و داستانش و یه چیزای خاصش سود میبره... :d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
واقعا فن بازی بعضی از دوستان در بعضی مواقع روان آدم رو بهم میریزه !

آرش اومد و یک سوال کرد که تحول Heavy Rain چی بود ؟
بقیه هم به جای اینکه جوابش رو بدن 2 صفحست دارن میگن تو که PS3 نداری چی میگی ! اگر نمی تونید جوابش رو بدید پست ندید .

فکر کنم دیگه همه تو سایت میدونن که من خودم طرفدار سرسخت Heavy Rain هستم و چقدر دوستش دارم ولی هیچ وقت ازش جانبداری بی مورد نمی کنم .
هممون میدونیم که Heavy Rain یکی از متفاوت ترین بازی های این نسل بود و تونست در زمینه هایی مثل انتقال محتوا به مخاطب و ایجاد زمینه برای همزاد پنداری با شخصیت ها ، خودش رو از بقیه بازی ها جدا کنه . مسلم هستش که بقیه بازی هایی که قصد دارن در این سبک دنباله روی Heavy Rain باشند باید از این بازی الهام گیری کنن و اون رو به تکامل برسونن که در نتیجه یک پیشرفت عظیمی در این سبک حاصل میشه که به تدریج به بقیه بازی ها هم میرسه .

پ.ن : من با آرامش و دلیل حرفم رو زدم ، اگر جوابی دارید شما هم با لحن خوب حرفتون رو بزنید تا با هم بحث کنیم .

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
من فعلا تا حالا ٥ بازی برتر رو معرفی میکنم....
1-metal gear solid 4
2-uncharted2,god of war3(این دو هردو یک رای آورده اند)
3-heavy rain
4-killzone2
5-little big planet

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
واقعا فن بازی بعضی از دوستان در بعضی مواقع روان آدم رو بهم میریزه !

آرش اومد و یک سوال کرد که تحول Heavy Rain چی بود ؟
بقیه هم به جای اینکه جوابش رو بدن 2 صفحست دارن میگن تو که PS3 نداری چی میگی ! اگر نمی تونید جوابش رو بدید پست ندید .

فکر کنم دیگه همه تو سایت میدونن که من خودم طرفدار سرسخت Heavy Rain هستم و چقدر دوستش دارم ولی هیچ وقت ازش جانبداری بی مورد نمی کنم .
هممون میدونیم که Heavy Rain یکی از متفاوت ترین بازی های این نسل بود و تونست در زمینه هایی مثل انتقال محتوا به مخاطب و ایجاد زمینه برای همزاد پنداری با شخصیت ها ، خودش رو از بقیه بازی ها جدا کنه . مسلم هستش که بقیه بازی هایی که قصد دارن در این سبک دنباله روی Heavy Rain باشند باید از این بازی الهام گیری کنن و اون رو به تکامل برسونن که در نتیجه یک پیشرفت عظیمی در این سبک حاصل میشه که به تدریج به بقیه بازی ها هم میرسه .

پ.ن : من با آرامش و دلیل حرفم رو زدم ، اگر جوابی دارید شما هم با لحن خوب حرفتون رو بزنید تا با هم بحث کنیم .
مسلما وقتی ارزش توضیح دادن داره که اون شخص بازی رو کرده باشه و نظرش این باشه که بازی جالب نیست یا...
ولی وقتی با کسی که میخوای بحثی راجب بازی کنی و اون شخص بازی رو تجربه نکرده ,من یا خیلی از دوستان حاظر نیستیم وقتمون رو برای چنین فردی بزاریم

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
آخه U2 پر باگ ـه ، به طوری که بعضی جاهاش واقعا خندم میگرفت !!!
WTF ?!!
شما مطمئنی U2 بازی کردی ؟!! چون تا اونجایی که من میدونم یکی از کم باگترین بازی هایی بوده که تجربه کردم یعنی اصلاً باگی درش ندیدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر