Movies Subtitle | زير نويس فيلم

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
دكي جان منظورت از "برنامه"، همين VobSub هستش ديگه؟

مديره جان، امكان Sync كردن زيرنويس با تصوير رو هم داره؟ مثلا يكم ببره عقب يا جلو؟

متاسفم...
وقتی اشکان جان (Lich king) جایی پست بزنه من نمیزنم
بچه های دیگه هستن کمکت میکنن
همون جمعه بیا تو جمع بی سواد ها (من اونجا مدیرم) بقیه سوال هاتو بپرس :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
متاسفم...
وقتی اشکان جان (Lich king) جایی پست بزنه من نمیزنم
بچه های دیگه هستن کمکت میکنن
همون جمعه بیا تو جمع بی سواد ها (من اونجا مدیرم) بقیه سوال هاتو بپرس :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
اینا چیه؟ روش های جدیده پاچه خواریه مثلا؟:cheesygri
روشش موثر نیست پس عقل حکم می کنه که سوالو جواب بدی و احیانا صحبت های منو تصحیح کنی.:cool:

راستی این سایت هم زیر نویس های فارسی داره و open db هم هست:
http://subtitle.ziafat.com/index.php?cid=1

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مرسي دوست من
ولي سؤ تفاهم شد يا من بد توضيح دادم.
Divx هاي من روي CD هست و بدون زير نويس، فايلاي subtitle روي هارد هستن و نميخوام هر دفه يه 700مگ بريزم رو هارد واسه ديدن يه فيلم.
متشكرم.
با روشي كه اشكان گفت هم به راحتي ميشه ديد.

ايني هم كه من گفتم منظورم اين نبود كه خود فيلمم كپي كني. فقط زيرنويس رو كپي كن توي اون پوشه كه بهت گفتم. (هم اسم فيلم بايد باشه) بعد فيلم رو هر جا كه باشه (رو CD . DVD روي يه درايو ديگه) باز كه كني زيرنويس به صورت اتوماتيك مياد. بعد با خود Vob Sub ميتوني Delay بهش بدي اگه هماهنگ نبود.

خوبي كه اين روش داره اينه كه مثلا تو با Windows Media Player يا Power DVD يا ... كه فيلم رو پخش كني فرقي نميكنه و زيرنويس خودش زير فيلم نمايش داده ميشه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اشکان جان Subtitle Workshop برنامه خوبیه ولی مثل اینکه نمیشه باهاش زیرنویس فارسی رو sync کرد!;)
چرا می شه برو تو setting برنامه تو قسمت chartsets و orginal charset رو بزار روی Arabic

test84 جان می تونی از طریق همون VobSub هم تو تنظیماتش وارد timing بشی و تاخیر زمانی subtitle با فیلم رو در صورت وجود وارد کنی تا تمامی زمان ها sync بشن.

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
مدير جان، امكان Sync كردن زيرنويس با تصوير رو هم داره؟ مثلا يكم ببره عقب يا جلو؟
وقتی فیلم در حال اجرا با BS player هست کلید کنترل رو با جهت چپ یا راست بزنی زمان زیرنویس عقب جلو میشه ( 1 ثانیه 1 ثانیه، اگه دقیق تر میخوای زمان بدی روی تصویر رایت کلیک کن subtitle properties > manual correction )

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اصلا مساله حل شد، با اين روشي كه گفتين حدس زدم اين XCodecPack هم بايد همچين چيزي داشته باشه و داشت!
Mission Accomplished.
ضمنا اين XcodecPack چيز خوبيه، من 2ساله ازش استفاده ميكنم. يه مجموعه از كدك هاي متداوله.
موقع نصب هم ميشه گفت كدوما رو نصب بكن و نكن (به زبون حرفه اي هاش، Customizableه)

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
اینا چیه؟ روش های جدیده پاچه خواریه مثلا؟:cheesygri
روشش موثر نیست پس عقل حکم می کنه که سوالو جواب بدی و احیانا صحبت های منو تصحیح کنی.:cool:

راستی این سایت هم زیر نویس های فارسی داره و open db هم هست:
http://subtitle.ziafat.com/index.php?cid=1

پاچه خواری؟ :confused: :confused:
نه فقط به جا آوردن رسومات استاد و شاگردی بود ;) :cool:

اصلا مساله حل شد، با اين روشي كه گفتين حدس زدم اين XCodecPack هم بايد همچين چيزي داشته باشه و داشت!
Mission Accomplished.
ضمنا اين XcodecPack چيز خوبيه، من 2ساله ازش استفاده ميكنم. يه مجموعه از كدك هاي متداوله.
موقع نصب هم ميشه گفت كدوما رو نصب بكن و نكن (به زبون حرفه اي هاش، Customizableه)

اکثر کدک پک ها این چیز ها رو دارن
گنده ترینشون هم K-lite Codec pack هست که من ازش استفاده میکنم ( با حجم 35 مگ)
تو این پک نرم افزار BS Player هم هست ;)

به هر حال همونطوری که دوستان گفتن با VobSub میشه هر کاری کرد
من Subtitle تایتانیک رو برای DVD دانلود کردم و روی سی دی نگاهش کردم(3 سی دی)
VobSub دقیقا مثل یه کدک عمل میکنه روی سیستم شما
و عملا سیستم فکر میکنه که اون برنامه یه کدکه
پس فایلهاتون رو به اون میده و اون هم از کدک سیستم شما استفاده میکنه و Subtitle رو میندازه روش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر