Movies Subtitle | زير نويس فيلم

psps1368

کاربر سایت
Jan 3, 2006
165
یه خواهش داشتم از دوستان.
زیرنویس انگلیسی فیلم های Night at the Museum و The Message (محمد رسول الله) رو میخواستم.
خواهشا اگر می خواستین این لطف رو بکنید، دقت کنید که زیرنویس ها کامل باشند. چون من خودم دو تا برای Night at the Museum دانلود کردم ولی تا دقیقه 30 بیشتر نبود. این فیلم 109 دقیقه است.
ترجیحا با فرمت srt. ممنون​

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
شرمنده من اصلا پست شما رو یادم رفتش امین هم یک چند وقتی هستش که سرش شلوغ شده

برای زیر نویس فیلم The Message باید یک مقدار صبر کنی چون عنوان فیلم یک مقدار قدیمی
هستش مگه اینکه زیر نویس عربی بخوای که هستش .

Attachments

• Night at the Museum.zip
    7.5 KB · مشاهده: 7

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
شرمنده من اصلا پست شما رو یادم رفتش امین هم یک چند وقتی هستش که سرش شلوغ شده

سلام
پدر بزرگم فوت کرده بود;)
من پست این دوستمون رو دیدم ولی زبان انگلیسیش رو پیدا نکردم ولی تا دلت بخواد عربی بود;)

psps1368

کاربر سایت
Jan 3, 2006
165
خیلی ممنون از این که جواب دادین.
Night at the Museum رو دیدم. گفته بودم 109دقیقه است. اما این تا دقیقه 30 بیشتر نبود. تازه خودش هم نیست. یه چیز دیگه است. :(( حالا بگذریم اگر گیر اوردین که هیچ اگر هم نه که باز هم ممنون....

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
امين، حالا بايد حتما فايل زيرنويس با Divx تو يه شاخه باشن؟! براي ديدن هر فيلم بايد كپي كنمشون روي هارد؟! بابا باز Vlc كه بهتره به نسبت!

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
امين، حالا بايد حتما فايل زيرنويس با Divx تو يه شاخه باشن؟! براي ديدن هر فيلم بايد كپي كنمشون روي هارد؟! بابا باز Vlc كه بهتره به نسبت!
چرا روش آسون تري هم هست.

ميتوني زيرنويس ها رو كپي كني اينجا:

C:\Subtitles

البته يادت باشه كه اسامي زيرنويس ها با فيلم يكسان باشه.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مرسي دوست من
ولي سؤ تفاهم شد يا من بد توضيح دادم.
Divx هاي من روي CD هست و بدون زير نويس، فايلاي subtitle روي هارد هستن و نميخوام هر دفه يه 700مگ بريزم رو هارد واسه ديدن يه فيلم.
متشكرم.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
مرسي دوست من
Divx هاي من روي CD هست و بدون زير نويس، فايلاي subtitle روي هارد هستن و نميخوام هر دفه يه 700مگ بريزم رو هارد واسه ديدن يه فيلم.
متشكرم.
اینطوری هم میشه
فقط باید به برنامه پوشه مخصوص زیر نویس ها رو بدی ;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مرسي دوست من
متشكرم.
برنامه BS Player که احمد عزیز لینکشو در تاپیک 0DAY TOP Warez گذاشته رو دانلود کن.
وقتی فیلم رو با این برنامه اجرا می کنی یه option به نام load subtitle داره که می تونی فایل زیر نویس مورد نظر را انتخاب و روی فیلم بندازی.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مديره جان
مدیره می شه خانم مدیر که البته کلا در فارسی کلمه اشتباهیست.:)

این برنامه یه subtitle editor هم داره که می تونی زمان ها رو تنظیم کنی. البته خیلی قوی نیست. اگه می خوای از برنامه قوی و درست و حسابی برای اینکار استفاده کنی باید Subtitle Workshop را بگیری که لینک دانلودش صفحه اول هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر