HomeFront | PC

با سلام

دیدم هنوز تاپیک پی سی بازی ایجاد نشده گفتم درست کنیم!

HomeFront-PC

مشخصات بازی:
ژانر:اول شخص مدرن
ناشر:THQ
سازنده بازی:Kaos Studios
تاریخ انتشار بازی:2011Q1
پلتفرم ها:PC-X360-PS3
برای مشاهده اطلاعات بیشتر به این لینک برید.

960374_20100611_790screen001.jpg

960374_20100611_790screen009.jpg

http://www.gamespot.com/pages/company/index.php?company=77057

• Like
Reactions: kamyy

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
پس معلومه همه تفنگارو امتحان نكردي وحيد!!:d:d.ماشين گان كشك پس!!:-/.:dكه تا 100 تا تير جا ميگيره!!

خودت داری میگی ماشین گان ! :d اتفاقا ماشین گان تیرش از M4 که ۹۰ تایی هم هست زودتر تموم میشه چون میبندی همرو به رگبار. ولی ماشین گان ۱۲۰ تایی هستا :p

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
خودت داری میگی ماشین گان ! :d اتفاقا ماشین گان تیرش از M4 که ۹۰ تایی هم هست زودتر تموم میشه چون میبندی همرو به رگبار. ولی ماشین گان ۱۲۰ تایی هستا :p
بلاخره هر چي بشه بالاي 90 تا تير ميگيره ديگه!!:d.مهم هم همينه!!:d:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ما كه تمومش كرديم !!
ولي اش دهنسوزي نبود :|
جز چندتا صحنه ي تاثير گذار !!
يكي اوايل شروع بازي !! يكي اونجا كه شبانه داشتن اجساد رو با لودر خالي ميكردن توي گودال !!
اون قسمتش خيلي جالب بود
كانر خيلي باحال قاتي كرد !!! :d

• Like

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
سلام...

دوستان میشه سیو بازیتونو بزارید این مرحله هلیکوپتر رو مخم رفته هر طوری که میرم به یه جا میرسه بعد نمیدونم به چه دلیلی میگه از اول برم هر طوری که میرم این اخطار رو میده...

ممنون....

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
ما كه تمومش كرديم !!
ولي اش دهنسوزي نبود :|
جز چندتا صحنه ي تاثير گذار !!
يكي اوايل شروع بازي !! يكي اونجا كه شبانه داشتن اجساد رو با لودر خالي ميكردن توي گودال !!
اون قسمتش خيلي جالب بود
كانر خيلي باحال قاتي كرد !!! :d

دقیقا
یکی از دلایلی که من دارم این بازی رو بازی میکنم صحنه اول بازی هست

اونجا که جلوی چشم بچه مامان باباش رو میکشن :-s خیلی تاثیر روم گذاشت
تا آخر این کره ای ها رو به خاک و خون میکشم :d

• Like

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
پس معلومه همه تفنگارو امتحان نكردي وحيد!!.ماشين گان كشك پس!!.كه تا 100 تا تير جا ميگيره!!

پس معلومه شما هم همه رو امتحان نکردی چون 240 تاییش هم می ده:d

بازی رو تموم کردم بدون حتی یه نایف اما واقعا تیر کم می ده که فکر کنم باگه بازی چون یادمه توی 360 می شد تفنگ دشمنات رو برداری:d

یه باگه دیگه هم داره که هر ماموریتی که می رید از رو صفحه پاک نمی شه توی 360 اونم پاک می شد

سلام...

دوستان میشه سیو بازیتونو بزارید این مرحله هلیکوپتر رو مخم رفته هر طوری که میرم به یه جا میرسه بعد نمیدونم به چه دلیلی میگه از اول برم هر طوری که میرم این اخطار رو میده...

ممنون....

دقت کن می تونی بری دقیقا کجاش گیر کردی؟

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
دقت کن می تونی بری دقیقا کجاش گیر کردی؟

اونجا که همه پدافندهای هوایی رو میزنی و میری دنبال کامیونها بعد میرسی به اگه اشتباه نکنم یه ورودی(عوارضی:d) یه پدافند و چنتا آر پی جی زن هستن،اگه بزنمشون اخطار میده نزنمشون هم همون اخطار رو میده هر چی هم دقت کردم اصلا نفهمیدم چی کار کنم:|:-w

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
به نظر من تنها نكته مثبت بازي همون يه ذره گرافيكي كه داره هست .
گيم پلي يكم هنه و خنسكه . تقليد بيش از حد از COD و BC .
البته تو بازي صحنه هاي تاثير گذار جالبي هم هست ولي كافي نيست .
انيميشنها آشغاله ، به طوري كه يه آدمو كه ميكشي انگار به يه عروسك تير زدي .
فريم دهي هم اصلا خوب نيست . خلاصه كه من بعد از 1 ساعت بازي رو به سطل آشغال سپردم . البته همونطور كه خيلي از دوستان گفتند بازي سليقه اي هست . اگر كشته مرده ي COD باشين شايد از اين بازي خوشتون بياد .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اونجا که همه پدافندهای هوایی رو میزنی و میری دنبال کامیونها بعد میرسی به اگه اشتباه نکنم یه ورودی(عوارضی:d) یه پدافند و چنتا آر پی جی زن هستن،اگه بزنمشون اخطار میده نزنمشون هم همون اخطار رو میده هر چی هم دقت کردم اصلا نفهمیدم چی کار کنم:|:-w

اره دیگه می زنن راه رو خراب می کنن بعد کامیون ها می ندازن از پشت می رن باید سر هلی کوپتر(دسته خر:d) کج کنی بری دنبالشون هرچی لوزی قرمز روی سطح زمین و هوا دیدی بزنشون تا اخرش همینه:d

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
گرافیکش بدک نیست و بازی خوب شروع میشه ولی انگار شرکت سازنده هر چی داشته توی اول بازی خرج کرده. بازیش اونقدرها هم بد نیست ولی خوب دیگه اونهمه هایپی که رو بازی میکردن خوب توقعاتو خیلی بالا برد. ضعیف ترین بخشش به نظرم صداگذاریش هست که واقعا فاجعست. انیمیشن ها هم ضعیفن ولی داستانش خوبه. ولی لذت یه جنگ واقعی رو بیشتر از cod و bf میرسونه منظورم از لذت همون خشونت جنگ هست که خوب دراومده از آب. اگه روی کیفیت بازی بیشتر کار میکردن بهتر بود.

• Like

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
گرافیکش بدک نیست و بازی خوب شروع میشه ولی انگار شرکت سازنده هر چی داشته توی اول بازی خرج کرده. بازیش اونقدرها هم بد نیست ولی خوب دیگه اونهمه هایپی که رو بازی میکردن خوب توقعاتو خیلی بالا برد. ضعیف ترین بخشش به نظرم صداگذاریش هست که واقعا فاجعست. انیمیشن ها هم ضعیفن ولی داستانش خوبه. ولی لذت یه جنگ واقعی رو بیشتر از cod و bf میرسونه منظورم از لذت همون خشونت جنگ هست که خوب دراومده از آب. اگه روی کیفیت بازی بیشتر کار میکردن بهتر بود.

يكي از فجايع بازي استفاده از اسلحه هاست كه ادم ياد تفنگ ترقه اي ميوفته متاسفانه !!!
هيچ حس تير اندازي به ادم دست نميده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر