PATAPON3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,249
نام
امیر حسین
نمیدونم توی PSP (کپی خور) میشه رفت PSN یا نه! ولی اگر میشه یک خبر خوب دارم :d توی PS BLOG آمریکا میگشتم که دیدم یک کد گزاشتند! :d و مثل اینکه یک سری ITEM رایگان با این کد باز میشه! :d

این کدشه :

JCAF-CENE-ECN4

و اینکه زمانش محدوده! پس زودتر دانلودش کنید :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب - من این بازی رو از تورنتی به اسم Patapon_3_USA_PSP-BAHAMUT دانلود کردم و با آپدیت کردن فرمویر PSP به آخرین CFW یعنی ME v1 6.38 براحتی اجرا کردم
(این فرمویر فقط بر روی PSP های slim 2000 اجرا میشه)

مطمئنا Patapon یکی از بهترین سری بازیها برای PSP هستش و شماره ی سوم هم بهترین از بین این سه شماره هست
بهترین ویژگی Patapon3, تنوع بسیار زیادش در قسمتهای مختلف هست: تنوع در موسیقی های زیبای مراحل - تنوع در مراحل مختلف و دشمنان جدید - تنوع در سلاح ها و امکان آپگریدشون - تنوع در انتخاب کلاسها و قهرمانهای مختلف
خلاصه از وقتی بازیرو اجرا کردم, 3 ساعت پشت سر هم PSP رو خاموش نکردم...

• Like
Reactions: Quantic Dream

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
خب - من این بازی رو از تورنتی به اسم Patapon_3_USA_PSP-BAHAMUT دانلود کردم و با آپدیت کردن فرمویر PSP به آخرین CFW یعنی ME v1 6.38 براحتی اجرا کردم

مطمئنا Patapon یکی از بهترین سری بازیها برای PSP هستش و شماره ی سوم هم بهترین از بین این سه شماره هست
بهترین ویژگی Patapon3, تنوع بسیار زیادش در قسمتهای مختلف هست: تنوع در موسیقی های زیبای مراحل - تنوع در مراحل مختلف و دشمنان جدید - تنوع در سلاح ها و امکان آپگریدشون - تنوع در انتخاب کلاسها و قهرمانهای مختلف
خلاصه از وقتی بازیرو اجرا کردم, 3 ساعت پشت سر هم PSP رو خاموش نکردم...
اقا يعني اين ابديت روي psp فت اجرا نميشه:-/

roohallah

کاربر سایت
Mar 15, 2007
46
لینک مستقیم
925929.jpg

Fix All CFW
فقط Iso Mode رو روی SonyNP9660 بزارید.

http://dantemetalli.dl.rapidbaz.com/sTkf/b-pata3u.iso

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
اقايون من بازي دانلود كردم وبه راحتي روي ابديت 5.50PROME-2 اجرا شد .اين به كساني كه اين ابديت دارن گفتم كه ديگه ابديتي ديگه را امتحان نكن و از اين بازي بسيار جذاب لذت ببرن;)

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
آقا یه چیت کدی چیزی برا این بازی نیست؟:d
این سری patapon ها اولاش آسونن ولی یه چند تا مرحله که میری دیگه گیر میکنی!!
یه axe دازم که لول 15 کردمش ولی بازم قدرت کافی نداره!
اگه میشه یک نفر نکاتی رو به ما بگه که قدرتمون رو راحتتر بالا ببریم ;;)

alireza_psp

کاربر سایت
Jul 11, 2008
85
نام
علیرضا
آقا یه چیت کدی چیزی برا این بازی نیست؟:d
این سری patapon ها اولاش آسونن ولی یه چند تا مرحله که میری دیگه گیر میکنی!!
یه axe دازم که لول 15 کردمش ولی بازم قدرت کافی نداره!
اگه میشه یک نفر نکاتی رو به ما بگه که قدرتمون رو راحتتر بالا ببریم ;;)
شما الان کدوم مرحله هستید ؟
من که هر وقت می بینم که تو یه مرحله کم میارم میرم دو باره مراحل قبلو میرم هم اینکه لول لشکر(لشگر:d) میره بالا هم اینکه اسکیل های جدیدی میگیرن مخصوصا تو این نسخه از بازی که مراحل غول (قول:d) یکم سخت شده و باید سه طبقه واسه هر کدومشون پشت سر هم بازی کنید(مرحله ی tower of puity پیشنهاد می کنم )
البته واسه ی اپگرید سلاح ها هم فقط سلاح های هیرو را تقویت نکن سلاح های بقیه لشکرت را هم تقویت کن
واسه ی بیشتر مرحله ها هم تشکیلات دفاعی خاص پیشنهاد شده تو اطلاعات مرحله را ببر
به هر حال کلاس لشکرت را هم می تونی تغییر بدی

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي

.

من همین نسخه را دانلود کردم ولی وقتی میخام بازی را اجرا کنم فقط صفحه سیاه میشه و بازی اجرا نمیشه .
فریمور من 5.5 prome2 هست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر