Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من نگفتم فیلم یا عکس از داخل بازی اکستراکت کنی از روی اسکزینت یه عکس با دوربین بگیر

اولین ماشینی که لول 50 شدی از چه کلاسی بود بهت داد ؟ اخه یه سری ایونت تو بازی هست که فقط باید با یه ماشین مخصوص بری مثلا یکی بود که اجبار بود با فراری F430 بری ولی نکته اش این بود تو قسمت توضیحات ایونت نوشته بود که باید 430 داشته باشی . گرفتی منظورمو؟ شما یه دور توضیحات مربوط به اون ریس رو بخون شاید چیزی دستگیرت شد

اینم عکس : فیلم هم گذاشتم : ( مشکل رو هم تو اولین پست این صفحه ام گفتم ) :

عکس : ( ترتیب عکسها از عکس قرمز رنگه سمت چپه )

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

این توضیح رو بدم که بعد از اینکه اون دکمه های قرمز و ابی و LEVEL رو نشون میده ، بلافاصله پیغام عکس اخر رو میده !! یعنی اصلا هیچ فرصتی نمیده که کار دیگه ای انجام بدی ! پیغامش تو عکس هم موجوده !

توضیحات بیشتر رو هم پست اول دادم ! نوع ماشین و سطح LEVEL هم مشخصه ! جاده هم ROAD AMERICAN هستش ! همون جایی که مسابقات فکر کنم R1 999 انجام میشه و این پیست هم 2 یا 3 پیست بعد از اون پیست 10 دور هست ( همون پیست 10 دوری که برای اولین بار تو مسابقات ماشین های R1 999 میده ) .

اینم فیلم : ( حجمش 1 مگه )

Download Video-0002.mp4

یا

here

برای دانلود فایل اینجا کلیک کنید

Video-0002.mp4 - 1.0 Mb

http://up.toca.ir/images/z8j7pg6cxy0xt4l44vof.mp4

http://8pic.ir/images/khguo5eoyexlwx378h2y.mp4

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
هم عکسا رو دیدم هم فیلمو . واقعا عجیبه تا حالا چنین مشکلی واسم پیش نیومده . چند تا راه حل به نظرم میرسه اونا رو انجام بده شاید درست شه

1 - هارد یا فلشی که دیسک 2 توش نصبه رو از کنسول جدا کن بعد بازی رو ران کن

2 - یه سری از ریس های Event list رو برو تا به لول 60 برسی و یه ماشین خودش بهت بده بعد دوباره امتحان کن

3 - اخرین حالت که کم پیش میاد ولی واسه خودم پیش اومده دیسک بازی مشکل داره

فقط با این پژو رفتی ؟ اینجوری که میگی ROAD AMERICAN هستش شاید ماشین امریکایی میخواد

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
اینم عکس : فیلم هم گذاشتم : ( مشکل رو هم تو اولین پست این صفحه ام گفتم ) :
ایراد از دیسک یا فلش نیست. همونجور که از پیغام معلومه شما ماشین لازم برای این ایونت رو نداری.
اونجور که از عکس دوم معلومه، این ایونت از World Championship Eventهاست... چون این ایونتها، تعداد مسابقاتشون به 24 تا میرسه.
بهترین کار اینه که بری تو Event list و بری به آخرین ستون از سمت راست و ببینی از کدوم ایونت 20 تاشو کامل کردی و با زدن X قوانین اون ایونت رو بخونی و ماشین لازم رو تهیه کنی!
امیدورام مشکلت حل شه.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
هم عکسا رو دیدم هم فیلمو . واقعا عجیبه تا حالا چنین مشکلی واسم پیش نیومده . چند تا راه حل به نظرم میرسه اونا رو انجام بده شاید درست شه

1 - هارد یا فلشی که دیسک 2 توش نصبه رو از کنسول جدا کن بعد بازی رو ران کن

2 - یه سری از ریس های Event list رو برو تا به لول 60 برسی و یه ماشین خودش بهت بده بعد دوباره امتحان کن

3 - اخرین حالت که کم پیش میاد ولی واسه خودم پیش اومده دیسک بازی مشکل داره

فقط با این پژو رفتی ؟ اینجوری که میگی ROAD AMERICAN هستش شاید ماشین امریکایی میخواد[/
QUOTE]

ماشین امریکایی نمیخواد . چون برای ماشین های 989 R1 اصلا ماشین امریکایی وجود نداره !
ایراد از دیسک یا فلش نیست. همونجور که از پیغام معلومه شما ماشین لازم برای این ایونت رو نداری.
اونجور که از عکس دوم معلومه، این ایونت از World Championship Eventهاست... چون این ایونتها، تعداد مسابقاتشون به 24 تا میرسه.
بهترین کار اینه که بری تو Event list و بری به آخرین ستون از سمت راست و ببینی از کدوم ایونت 20 تاشو کامل کردی و با زدن X قوانین اون ایونت رو بخونی و ماشین لازم رو تهیه کنی!
امیدورام مشکلت حل شه.

اره درست گفتی ! این ایونت از World Championship Eventهاست .
تو قسمت Event list هم رفتم . ولی حداکثر تعداد مسابقاتشون 7 تا بیشتر نیست که !!!!!! با زدن X هم قوانین رو نشون نمیده ! فکر کنم جاده های جدیدی رو به خونه های سفید رنگ اضافه میکنه !

اصلا نمیشه دید که کدوم EVENT ها کامل شده یا نشده !! شایدم من نمیدونم کجاست ! البته بازم درست میگی که مشکل ماشینه . اما اصلا معلوم نیست چه نوع ماشینی رو باید برای این مسابقه بخرم ! ماشین ها هم که گرون هستن و اگه اشتباه بخرم نمیشه برگشت عقب .

. بازم از راهنماییت ممنون . حالا تست میکنم و بهتون میگم .

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
حیف نیس تاپیک بازی به این شاخی بخوابه؟همش تقصیره این هورایزونه.هرچند سبکشون کلا متفاوته..
قویا بهتون توصیه میکنم بعد از این همه که هورایزون رو بازی کزدین برین یه سر به fm4 بزنین.یعنی گرافیک زمین تا آسمون فرق داره.لامصب تکوم خوردنایه ماشین وقت دنده عوض کردن..^:)^

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
تازه من دوباره میخوام برم سراغش , هورایزن خیلی بی بخار بود 2 روزه 1000 شد رفت :d
این فورزا 4 لعنتی هیچوقت تکراری نمیشه

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
خداست این FORZA 4. تکرار شدنی نیست. اما حیف صداگذاریش مصنوعی میزنه و گیم پلیش خیلی سفته.
متاسفانه من این خدارو اواخر LT+2 خریدم، حالا میخواستم ببینم با روش تایتل آپدیت میتونم واسه Lt+3 اجراش کنم؟ کدوم تایتل هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر