E3 2010 | امتیاز شما به کنفرانس های E3-2010

بهترین کنفرانس از دیدگاه شما

• مجموع رای دهنده‌ها
    219

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,958
نام
آریا
سلام !
تصمیم گرفتیم مثل اکثر فرومها , تاپیکی داشته باشیم که به یک جمع بندی از کنفرانس های امسال E3 برسیم. دوستان میتونن امتیاز خودشون رو به هر کنفرانس بدن و نکات مثبت و منفی هر کنفرانس رو هم بنویسن.
گزینه های نظرسنجی به ترتیب زمان کنفرانسها هست.
پیشاپیش از احترام گذاشتن دوستان به نظرات بقیه ممنونم.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
همه شرکت کننده هاش از مُخ لَس تشریف دارن و کاربران خوشحال BC علامه تشریف دارند :biggrin1:
بگذریم، از مکان Special با User های Special لذت ببرید! :biggrin1:
خیلی راحت به خودتون اجازه میدین که به نظر بقیه توهین کنین.خب چرا نمیرین توی مکان های غیر Special فعالیت کنین که لازم نباشه نظر یه عده کاربر خوشحال رو که تنها گناهشون اینه که نظرشون با نظر سنجی های گیم اسپات هم خوانی نداره تحمل کنین؟

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
به نظر من کنفرانس مایکرو خوب به عالی بود و نینتندو هم نمایش جالبی داشت ولی سونی واقعا چیز خاصی واسه نمایش نداشت(به جز move سرشار از لگ)

head_into_brick_wall.gif

وای دوستان خواهشاً دیگه تا یه حدی میشه گفت نظر شخصیا!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
متوجه نشدی:-/ وقتی دوستان میان بهترین نمایش رو انتخاب میکنن به ماکروسافت یا سونی رای میدن دیگه انتظار چی داری که بیان بی طرف باشن .:-o

خدا اون خسته تنها رو چیکار کنه که به همه یاد داد هر چی میخوان میگن بعد میگن نظر شخصیم بود!

دیگه آدما هر چی با هم فرق داشته باشن چیزی که خوبه رو خوب ندونن متوسط میدونن!

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
دوستان خواهشا بی طرفا نظر بدید
به نظر من نیتندو واقعا عالی بود!
9/10
مایکرو خوب بود ولی عالی نبود
6.5/10
سونی هم چون زیادی لو رفته بود:d
7/10

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
جالب اينجاست که بيشتر فن های PS3 امتيازات عجيبی دادند به کنفرانس MS
ولی بيشتر فن های Xbox 360 امتيازات قابل قبولی دادند و به Sony امتياز پايينی ندادن نه مثل فن های PS3 انقدر امتياز پايين دادن به MS (تا جايی که من ديدم کنفرانس Sony هم مثل MS بد بود پس نبايد شاهد همچين فاصله امتيازی باشيم)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
یکی از بدترین کنفرانسهای چند سال اخیر سونی بود!
مایکروسافت هم چندان خوب ظاهر نشد.
در عوض نینتندو یکی از بهترین نمایشها رو داشت.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
جالب اينجاست که بيشتر فن های PS3 امتيازات عجيبی دادند به کنفرانس MS
ولی بيشتر فن های Xbox 360 امتيازات قابل قبولی دادند و به Sony امتياز پايينی ندادن نه مثل فن های PS3 انقدر امتياز پايين دادن به MS (تا جايی که من ديدم کنفرانس Sony هم مثل MS بد بود پس نبايد شاهد همچين فاصله امتيازی باشيم)

عزیز مهم اول بودن بود که نینتندو شد همون جوری که این نسل اول میشه دیگه بقیش چرت و پرت هستش .;)

من با نمایشی که نینتندو داد فهمیدم کلا با سونی و ماکروسافت حتی زمانی که کنفرانسش بد تر از همه هم بوده اما مورد هدف قرار دادن افراد خیلی بهتر عمل کرده .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
واقعا این تاپیک نشون داد چقدر انسان بی منطق و نابینا و *^&$$*&$%&*^%*^&&%#$^ نسبتا زیاد داریم !!
واقعا چرا ؟ من الان نیم ساعته دارم فکر میکنم که آفرینش همچین افرادی چه حکمتی داره ؟ مثلا برای عذاب دادن بقیه بوده ؟ :d

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
فقط سونی بازی انحصاری هاشو زیاد روش مانور نداد تازه همه اخبار های بازی از درزش رد شده بود اگر تمام بازی های انحصاری را می خواست 5 دقیقه پخش کنه به نظرم یه سه چهار ساعتی طول می کشید فقط به نظرم سونی درست برنامه ریزی تو جاگذاری بازی هاش نکرد همین .
سونی 8 / 10
ماکرو سافت که واقعا از ناتالش خوشم نیومد نمیشه یه بازی اکشن توش بازی کرد کلا دلسردم کرد فقط گیرزش خوب بود و بس
نینتندو هم که کولاک کرد 10 / 10 حتما حتما یه ds 3d می گیرم

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
فقط سونی بازی انحصاری هاشو زیاد روش مانور نداد تازه همه اخبار های بازی از درزش رد شده بود اگر تمام بازی های انحصاری را می خواست 5 دقیقه پخش کنه به نظرم یه سه چهار ساعتی طول می کشید فقط به نظرم سونی درست برنامه ریزی تو جاگذاری بازی هاش نکرد همین .
سونی 8 / 10
ماکرو سافت که واقعا از ناتالش خوشم نیومد نمیشه یه بازی اکشن توش بازی کرد کلا دلسردم کرد فقط گیرزش خوب بود و بس
نینتندو هم که کولاک کرد 10 / 10 حتما حتما یه ds 3d می گیرم
شما هم که هر جا تونستی بزن تو سر MS:d
آقا اصلا مال سونی از همه بهتر بود:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
واقعا این تاپیک نشون داد چقدر انسان بی منطق و نابینا و *^&$$*&$%&*^%*^&&%#$^ نسبتا زیاد داریم !!
واقعا چرا ؟

نیما جان فهمیدی به ما هم بگو واقعا چرا .:-/#:-s

من الان نیم ساعته دارم فکر میکنم که آفرینش همچین افرادی چه حکمتی داره ؟ مثلا برای عذاب دادن بقیه بوده ؟ :d

خیلی جوابش سخت نیست این .
God, I think to give a brain to think correctly're doing this work properly​

but this peple dont thinks for work this peple work and next step thinks​

but some peple khinks but this thinks Their is not favor​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر