Mortal Kombat | PS3

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
نه بابا همونایی که دانلود کردی (هک شدشون رو) بریز اضافه میشن dlc ها
پیدا کن پرتقال فروش را :D :arrowd:
ایشون گفتن گزینه اینیستال پلیج درست؟ OFW که گزینه install package files نداره؟داره؟
فکر چه طوری باید نصب بشن؟منم نمیدونم:d
واقعا چطور باید نصب بشه؟:D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
یعنی سخته؟(صفحه اش تخته؟):D
یا منظورت اینه که بدجور لگ خوره؟
ما از هرکس شنیدیم میگن آنلاینش لگ داره، فریز میکنه و... :D کلاً میگن غیر ممکنه توی ایران ! میخواستم ببینم اگر امکانش نیست کد رو مصرف نکنیم الکی :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
کاش لگ و اینا داشت! :d کلا وصل نمیشه! :d و حتی پیش میاد که اگر به PSN وصل باشی(بعد از استفاده از کد!) و بری تو بازی همون اول کار که START رو میزنی هم بازی فیریز میکنه! :d کلا اوضاعش خیلی خرابه! :d فقط مختص ایران نیست! اینطور که به نظر میرسه کلا همه جا این مشکل رو دارن :d (یکیش خود من :d ) البته این مربوط به قبل از تابستونه! بعدش رو خبر ندارم پچ دادن یا نه :d حالا امتحان میکنم بعدا جوابش رو میگم :d

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
ما از هرکس شنیدیم میگن آنلاینش لگ داره، فریز میکنه و... :D کلاً میگن غیر ممکنه توی ایران ! میخواستم ببینم اگر امکانش نیست کد رو مصرف نکنیم الکی :D
نه دوست عزیز شدنش که میشه ولی پینگ خوب میخواد

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
من شنیدم واسه آنلاین زدن ریجن 1 بهتر جواب میده، ماله من ریجن 2 هستش، کسی تست کرده ریجن 2 رو که ببینه وضعیت چطوره؟ به قول تامی(: x) ما هم سریال رو نریزیم تو جوب:D

mohammad.abbas

کاربر سایت
Feb 17, 2012
97
نام
محمد
خیلی ممنون از جوابی که دادین :(
خوب جواب بدین دیگه دوستان

سلام 4تا بازیکن freddy krueger-rain-skarlet-kenshi - دو تا لباس قدیمی توی یه پک برای kitana و jade که رایگانه-دوتا لباس قدیمی برای cayraxوsektor رایگان-هفتا لباس قدیمی برای reptile-scorpion-subzero-mileena-kitana-jade-ermac با سه تا فینیش هیم های قدیمی که همراه لباس های قدیمی scorpion-subzero-reptile زده میشه توی یه پک و پولیه-دوتا لباس برای smokeوnoob توی یه پک که درست یادم نیست رایگان بود یا نه-من تا همینقدر یادم بود اگه چیزی جا موند شما ببخش

powerx24

کاربر سایت
Feb 28, 2012
2
سلام به همگی
به تازگی این جا را پیدا کردم. دستگاه ps3 بلوری نداره چطور میشه بازی MortalKombat را اجرا کرد. لطفا کمک کنید.

Kmeaw 3.55 + multiman 4 - ps3 slim

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر