راهنمای استفاده از save دیگران در کنسول xbox 360

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
389
4
نام
ميثم
استفاده از این روش ممکن است باعث شناسایی کنسول شما در XBL شود و در نهایت کنسول شما بن گردد
در صورتیکه تمایل به انتشار این مطلب دارید حق نویسنده را محفوظ بدارید با تشکر
منبع

در این تاپیک استفاده از سیو resident evil 5 دیگران را در کنسول xbox 360 به شما آموزش میدم
امیدوارم که مورد استفاده و تشکر شما قرار بگیرد

save من در بازی re5 همانطور که در تصویر مشاهده میکنید هیچ نوع اصلحه و آیتم خاصی وجود ندارد

1.ابتدا سیو re5 متعلق به خود را از کنسول به حافظه فلش انتقال بدهید
کپی کردن save بازی re5 از هارد کنسول به فلش دیسک (تصویری) از راست به چپ

2.برنامه Usb Xtaf Gui را از اینجا دانلود کنید

3. حافظه فلش را از کنسول جدا کرده و به کامپیوتر متصل نمایید

4. برنامه Usb Xtaf Gui را باز نمایید از منوی file به وسیله گزینه ی open manually حافظه فلش متصل به کامپیوتر را باز کنید

5. منوهای باز شونده را به ترتیب باز کنید تا در نهایت سیو خود را در پنجره سمت راست برنامه ببینید

6. save خود را با استفاده از کلیک راست و گزینه ی extract در جایی از کامپیوتر خود ذخیره کنید و سپس save را با استفاده از گزینه ی delete پاک نمایید

7. برنامه CONcept و save کامل re5 از اینجا دانلود کنید

8. برنامه CONcept را باز کنید از تب Protect CON File سیوی که دانلود کرده اید را باز کنید(تصویر سمت راست) سپس دکمه Null All Values را کلیک کنید(تصویر سمت چپ)

9. حال از تب Single CON File سیو متعلق به خود را باز کنید و دکمه Save ID Set را کلیک کنید

10. سپس save دانلودی را با برنامه CONcept از تب Single CON File باز کنید (تصویر سمت راست) و سپس دکمه Load ID Set را کلیک کنید (تصویر سمت چپ) و سپس گزینه های Rehash و Resigne را به ترتیب کلیک کنید در نهایت دکمه Save ID Set را کلیک نمایید

11. حال سیو ویرایش شده را با کلیک راست و با استفاده از گزینه ی Inject در مسیر سیو قبلی با برنامه USB Xtaf Gui در حافظه فلش کپی کنید

12. حال فلش را به کنسول متصل نمایید و سیو را به هارد دیسک انتقال دهید و از بازی لذت ببرید

در صورت پاک شدن یا خراب شدن لینکها از طریق پ.خ. به من اطلاع دهید

آخرین ویرایش:

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
7
خوب اين کار رو ميشه واسه profile ی live امون استفاده کنيم؟
يعنی خطری نداره واسه ban شدن.......اينجوری راحت ميشه gs امون رو زياد کنيم

aminmafia

کاربر سایت
Aug 2, 2009
31
7
نام
امین
آقا نشد
همه کار ها را کردم اما وقتی سیو ویرایش شده (که جای همون سیو قبلی خودم بود) را می خواستم کپی کنم شکل زردی داشت و اجازه کپی/کات نمی داد
سیو دانلودی را هم کپی می کرد اما بازی از روش اجرا نمی شد

این روش تست شده؟

*راستی این سیو ویرایش شده جای همون سیو قبلی خودمونه دیگه؟

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
389
4
نام
ميثم
ahmadreza.abta در مورد بن شدن اطلاع ندارم

aminmafia اون آیکون زرد موقعی میاد که شما در یکی از مراحل اشتباه کرده باشی

از مرحله 8 به بعد شما باید دقت کنید که device id و profile id سیو جدید متابق با سیو قبلی یعنی سیو خودتون باشه

که میتونید با فراخوانی سیو جدید در برنامه CONsept از تب single con file پروفایل آی دی و دوایس آی دی رو مشاهده کنید اگر صفر بود بدونید که موقع rehash و resign کردن یا موقع save id و load id اشتباه کردید

در مورد rehash و resign کردن هم حتما از دکمه های جداگانه استفاده کنید چون تو برنامه یه دکمه به این صورت هست rehash/resign و دو تا دکمه دیگه هست که همین عناوین رو دارند شما از اون دو تا دکمه جدا استفاده کنید

من خودم تست کردم و تصاویر که در پست اول هست مربوط به همون هست و چند بار تست کردم تا مطمئن بشم

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
7
اينجوری اچيومنت های که تو save ها گرفته شده توسط يه نفر ديگه به من هم ميرسه؟
معمولا save بازی ها پخش ميشه؟.....يا فقط واسه چند تا بازی پخش ميشه؟

aminmafia

کاربر سایت
Aug 2, 2009
31
7
نام
امین
saver جان ممنون فقط نگفتی سیو ویرایش شده سیو خودمونه دیگه؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
3,662
679
نام
Reza
دوستان عزیز تاکید میکنم بالافاصله بعد از استفاده از این روش به لایو وصل شین صدرصد کنسولتون بن خواهد شد!تو فرومهای خارجی هم تاکید شده!پس دقت کنین!
راستی یک تشکر کنین (همین ستاره اضافه نیمشه) برام کافیه:laughing:

aminmafia

کاربر سایت
Aug 2, 2009
31
7
نام
امین
اگر یک پروفایل جدا برای اینجور سیو ها بسازیم چی؟

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
389
4
نام
ميثم
aminmafia سیو ویرایش شده سیو شما نیست بلکه یه تقلب هست ! در مورد اچیومنتها مطمئن نیستم

all4u بن شدن هم به این سادگی ها نیست من خودم 1 ماه تمام BC2 رو بدون استفاده از نکات امنیتی دیسک آنلاین بازی کردم ولی هنوز که بن نشدم ولی خوب دوستان نکات امنیتی رو رعایت کنن

در ضمن ممکنه روشهای دیگری وجود داشته باشه که کارآمد تر از این روش باشند و امنیتشون هم بیشتر باشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
3,662
679
نام
Reza
saver عزیز تست شده!صدرصد دستگاه بن میشه!به همین اسونی!برای اثبات شدن میتونین خودتون امتحان کنین!یا فروم های خارجی رو نکاه کنین!من اکه مطمعن نبودم میکفتم مشکلی نیست!در ظمن شما یک بازی بدون استیلس و جدید رو بزارین ببینین تو یک هفته بن میشین یا نه!

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
6,333
2,271
نام
خلیل
all4u

عزیز تست شده!صدرصد دستگاه بن میشه!به همین اسونی
اگر در BanWave Nov 2009 بوده، هیچ کنسولی نتوانسته از BanWave اون سال فرار کنه.

یک موضوعی رو شفاش کنم که خارج از BanWave سالانه مایکروسافت اقدام به Ban کردن کنسولی حال چه به دلیل استفاده از دیسک های non-Stealth و یا سایر موارد امنیتی Firmware و از این دست موارد نمیکنه، همه کنسول ها به نوعی Flag شده و منتظر BanWave همون سال می مانند. (فقط اگر درست یادم باشه و اشتباه نکرده باشم کنسول های JTAG رو یک سری Ban کرد)

مسئله استفاده از Save دیگران هم سوال اینجاست که چرا از Save دیگران میخواهید استفاده کنید؟
وقتی Save Editor برای هر بازی به صورت جدا وجود داره، دیگه هیچ دلیلی وجود نداره که بخواهید از Save دیگران استفاده کنید
با همون Save Editor ها مواردی رو که دوست دارید رو بازی Save بازی خودتون اعمال میکنید، حتی برای Save های multiplayer نیز Editor وجود داره.

مثلا بازی Red Dead Redemption رو میشه به راحتی XP برای خودتون قرار بدید، یا Guns ها رو unlock کنید و یا حتی mount رو تغییر بدید!

البته بگم که همیشه باید موارد امنیتی رو رعایت کرد و با توجه به اطلاعات روز از این جور چیزها استفاده کرد.

توی یک پست در مورد یکی از Save Editor های RDR صحبت کردم
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1045226&postcount=943

aminmafia

کاربر سایت
Aug 2, 2009
31
7
نام
امین
saver جان منظورم این بود که برای حل مشکل زرد شدن پرسیدم گفتم بعد از این کار ها سیو جدید جایگین همون سیو خودمون شده دیگه؟یا فایل جدیدی برنامه میسازه

موقع انتخاب سیو دانلودی باید برنامه را در پنجره جدید باز کرد و همزمان با سیو خودمون یا نه بعد از اینکه آی دی ست کردیم دوباره از اوپن فایل سیو دانلودی را باز کنیم؟

*
برای حل مشکل بن شدن اگر یک پروفایل برای همین سیو ها بسازیم و با اون پروفایل به لایو وصل نشیم باز هم بن میشیم؟

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
389
4
نام
ميثم
سیو جدید جایگزین سیو قبلی میشه

"موقع انتخاب سیو دانلودی باید برنامه را در پنجره جدید باز کرد و همزمان با سیو خودمون یا نه بعد از اینکه آی دی ست کردیم دوباره از اوپن فایل سیو دانلودی را باز کنیم؟"
موقعی که ID رو ست کردی از گزینه ی open file استفاده میکنی یعنی اینکه نباید برنامه CONsept بسته بشه یا اینکه همزمان دو تا برنامه باز کنی

بن شدن هم ربطی به پروفایل نداره مثلا من که نمیخوام re5 رو آنلاین بازی کنم برام مسئله ای نیست

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,502
525
نام
Javad
این Save Editorهارو از کجا میشه پیدا کرد ؟!

aminmafia

کاربر سایت
Aug 2, 2009
31
7
نام
امین
بازم نشد :( من همه کار هایی را که گفتی انجام دادم فقط الان یک چیز میمونه وقتی که من سیو ای دی و دال یا ریساین را می زنم برای همه یک پیام میاد که این کار ها انجام شد اما وقتی لود را می زنم اتفاقی نمی افته

راستی saver جان شما ایمیلی ، آیدی چیزی نداری؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟