آموزش استخراج Music و Sound از بازی‌ها

ehsan822

کاربر سایت
Oct 13, 2010
2
سلام
حالا اگه مثلاً من بخوام بازی مافیا 2 رو ترجمه و دوبله کنم نیاز به باز کردن فایل های صحبت هاشون دارم
که اگه توجه کرده باشین این بازی به چند زبان ترجمه و دوبله شده
اگه می تونید و مقدور هست فایل های *.SDS رو باز کنید برام تا بتونم ترجمه کنم

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
سلام
حالا اگه مثلاً من بخوام بازی مافیا 2 رو ترجمه و دوبله کنم نیاز به باز کردن فایل های صحبت هاشون دارم
که اگه توجه کرده باشین این بازی به چند زبان ترجمه و دوبله شده
اگه می تونید و مقدور هست فایل های *.SDS رو باز کنید برام تا بتونم ترجمه کنم
برای باز کردن فایل های SDS می تونید از نرم افزارهای SDSTool و یا ExSDS استفاده کنید.
-------------------------------------------
آموزش استخراج فایل های صوتی بازی های گوشی iphone به پست اول اضافه شد.

vigiliniom

کاربر سایت
Apr 12, 2010
15
سلام
دست درد نكنه بابت آموزشا
يه درخواست :طرز استخراج آهنك ها صحبت ها و زير نويس final fantasy x
رو قرار بده اكه ميشه يه راهي معرفي كن كه بشه زيرنويس رو فارسي و جايكزين كرد ميدونم شايد خيلي مرتبط با تابيك نباشه و سخت باشه ولي اكه ميشه ميخوام روش كار كني خودم مي خوام روش كار كنم ولي بشت كنكورم (الان هم با موبايل آنم وفارسي نداره عربيه)و شما وارد تري ولي اكه حوصله نداري عيبي نداره در كل ممنونم بابت آموزشا

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
سلام
دست درد نكنه بابت آموزشا
يه درخواست :طرز استخراج آهنك ها صحبت ها و زير نويس final fantasy x
رو قرار بده اكه ميشه يه راهي معرفي كن كه بشه زيرنويس رو فارسي و جايكزين كرد ميدونم شايد خيلي مرتبط با تابيك نباشه و سخت باشه ولي اكه ميشه ميخوام روش كار كني خودم مي خوام روش كار كنم ولي بشت كنكورم (الان هم با موبايل آنم وفارسي نداره عربيه)و شما وارد تري ولي اكه حوصله نداري عيبي نداره در كل ممنونم بابت آموزشا
نه بازیشو دارم و نه وقتشو و نه علاقشو!

سلام مجدد
راستی اگر بخوام زیر نویس این بازی رو عوض کنم چطور ؟؟؟
ممکنه ؟
زبان فارسی رو ساپورت می کنه ؟
با تشکر EHSAN822
نمی دونم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Freedom-Fighters-1-icon.png

موسیقی این بازی که استاد Jesper Kyd هست در محل نصب و در فایل streams.wav قرار داره. با استفاده از نرم افزار Dragon Unpacker می تونید موسیقی زیبای این بازی فوق العاده رو استخراج کنید. (لینک دانلود و نحوه استفاده در پست اول)

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
با سلام
من میخوام اهنگهای WWE SVR 2011 (کشتیکج XBox360)رو اسخراج کنم و با برنامه extractor فایل موزیک بازی با پسوند pck رو چک کردم که یک فایل دیگه با پسوند psb بهم داد و حالا میخوام بدونم این فایل psb رو چه کارش باید بکنم؟

در ضمن ورژن قدیمی همین بازی که 2010 هست رو هم فایل موزیکش که با پسوند yaf بود رو چک کردم بهم فایلهای با پسوند wav داد که با روشهای گذاشته شده در اموزش قابل پخش نبود و با برنامه ww2ogg08 هم نتونستم تبدیلش کنم.

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
با سلام
من میخوام اهنگهای WWE SVR 2011 (کشتیکج XBox360)رو اسخراج کنم و با برنامه extractor فایل موزیک بازی با پسوند pck رو چک کردم که یک فایل دیگه با پسوند psb بهم داد و حالا میخوام بدونم این فایل psb رو چه کارش باید بکنم؟

در ضمن ورژن قدیمی همین بازی که 2010 هست رو هم فایل موزیکش که با پسوند yaf بود رو چک کردم بهم فایلهای با پسوند wav داد که با روشهای گذاشته شده در اموزش قابل پخش نبود و با برنامه ww2ogg08 هم نتونستم تبدیلش کنم.
وقتی extractor فایل psb بیرون میده، یعنی نمی تونه که فایل ها رو به درستی استخراج کنه.
از روش درست استخراج آهنگ های WWE جدید و قدیم اطلاعی ندارم.

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
آخرین بازی‌های اضافه شده به پست اول:

Frontlines: Fuel of War
Clive Barker's Jericho
Dead Rising 2
PES 2011
FIFA 11
بازی‌های گوشی iphone
Call Of Duty: Black Ops