معرفی بازی های 2D برای wii

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
باعشه :-b

اینقدر تابلویی که الان از هر کدوم از بچه‌های قدیم (مخصوصا توی تاپیکهای نینتندو و ...) بپرسی همه میدونن کی هستی :d بیخیال عزیز دوست داری توی سایت فعالیت کنی، عیبی نداره که اتفاقا همه خوشحال هم میشن ولی خداییش درست فعالیت کن و دوباره جوگیر نشو

:|

...

آخرین ویرایش:

arash_1996

کاربر سایت
Sep 18, 2014
101
نام
آرش
@Democracy
@sega genesis

سلام،

برادر جنسیس مگه هر کی دنبال pstv و wii میگرده فقیر و بی پوله؟ من الان خودم دنبال ویم،پس منم فقیرم:|

آقا نریمان شما هم کمی کوتاه بیا ، حالا بر فرض محال ایشون آقا احسان باشن، چه فرقی به حال شما داره؟ :banned:

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
@Democracy
@sega genesis

سلام،
برادر جنسیس مگه هر کی دنبال pstv و wii میگرده فقیر و بی پوله؟ من الان خودم دنبال ویم،پس منم فقیرم:|

آقا نریمان شما هم کمی کوتاه بیا ، حالا بر فرض محال ایشون آقا احسان باشن، چه فرقی به حال شما داره؟ :banned:

در این موقعیت برای من همین وضعیت هست همه هم پیام میدن میگن نخر ps tv و wii نخر قدیمی شدن ساپورت ندارن برو ps4 بخر
خود شما هم دیشب گفتید آقا احسانم امروز هم آیدی مهرداد بهم پیام دادن گفتن احسان جون
با چیزی که مشاهده میشه معلومه شاید در حالت کلی 10 تا wii دار تو ایران باشن که احسان یکی از اونا بوده که همه wii رو با اسم احسان میشناسن

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
Democracy

پس با این حساب هر کی تو ایران وی داره آقا احسانه8-|

اگر شما هم مثل بنده تو قسمت wii چنتا سوال درباره wii بپرسید در حالت اول کسی نیست جوابتونو بده در حالت دوم به شما میگن احسان
چون فقط احسان wii داشته و کسی دیگه حق داشتنشو نداشته

آیدی Democracy هم لطف دارن هر کی ببین میگن احسانی در اینجا قابل نمایشه
http://forum.bazicenter.com/thread97489/page2/#post3836342

http://forum.bazicenter.com/thread30642/#post3848626

Nintendo Gamer

کاربر سایت
Aug 9, 2018
43
نمیدونم الان اینجا باید لیست بازی 2 بعدی ببینم یا لیست تو احسانی اون احسانه ... عاشقتونم ینی ...

mupd_wii_best_2.jpg

• Like
Reactions: Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر