God Of War I | Trophies Guide

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
اگه كسي به اين تايپيك سر زد...در مورد اين سوال من اگه بلد بود نظر بده

پيام هاي مخفي در بازي god of war1 رو چه جوري ميشه آزاد كرد..............كسي موفق به باز كردن اين پيام هاي مخفي در بازي شده.........:d:d:d

AminCharted

کاربر سایت
Jan 18, 2012
185
نام
امین
ممنون به خاطر راهنماییت ... من 78% تروفیاشو تونستم بگیرم ... تروفیه speed of jason Mc donald gold trophy رو خیلی سعی کردم بگیرم ولی نتونستم:|

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
پيام هاي مخفي در بازي god of war1 رو چه جوري ميشه آزاد كرد..............كسي موفق به باز كردن اين پيام هاي مخفي در بازي شده.........:d:d:d

ممنون به خاطر راهنماییت ... من 78% تروفیاشو تونستم بگیرم ... تروفیه speed of jason Mc donald gold trophy رو خیلی سعی کردم بگیرم ولی نتونستم:|

شما دو دوست عزیز اگر برید توی صحفه اول خیلی خوب توصیح داده و میتوانید از توصیح صحفه اول به خوبی استفاده کنید و پلاتش کنید
موفق باشید:x

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
آقا من یه مشکلی دارم تو پلات کردنش لطفا راهنمایی کنید دوستان :D

من بار اول که بازی کردم تمام تروفی ها رو گرفتم فقط 3 تا مونده:

1. تروفی چلنج ها.
2. تموم کردن بازی زیر 5 ساعت.
3. آپگرید کردن همه ی اسلحه ها.

بعد من الان سیوم پاک شده نمیتونم چلنج ها رو بازی کنم که کاستوم آنلاک کنه. الان یه راهکار ارائه بدید که من با یه بار دیگه تموم کردنش هم تروفی زیر 5 ساعت رو بگیرم، هم آپگرید همه ی اسلحه ها رو. بعدش هم که چلنج ها رو میرم.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
آقا من یه مشکلی دارم تو پلات کردنش لطفا راهنمایی کنید دوستان :D

من بار اول که بازی کردم تمام تروفی ها رو گرفتم فقط 3 تا مونده:

1. تروفی چلنج ها.
2. تموم کردن بازی زیر 5 ساعت.
3. آپگرید کردن همه ی اسلحه ها.

بعد من الان سیوم پاک شده نمیتونم چلنج ها رو بازی کنم که کاستوم آنلاک کنه. الان یه راهکار ارائه بدید که من با یه بار دیگه تموم کردنش هم تروفی زیر 5 ساعت رو بگیرم، هم آپگرید همه ی اسلحه ها رو. بعدش هم که چلنج ها رو میرم.
سلام :D
بازی رو که باید رو Easy بری ... مبارزاتی که لازم نیست رو Skip کن . سریع رد کن و لازم نیست با همه بجنگی ... اگه بازی رو Pause کنی تایمر متوقف میشه اما اگه تو منو استارت که اسلحه ها آپگرید میشن بچرخی زمان میگزره . هر بار هم گند زدی و زیادی وقت تلف کردی سر چیزی Restart Checkpoint رو بزن . با Right Stick هم کریتوس سریع تر حرکت میکنه . تا میتونی ازش استفاده کن . این که واسه تروفی زیر 5 ساعت .... من خودم با لباس مجیک بی نهایت تو 3 ساعت و خورده ایی تموم کردم ... رو 4 ساعت و خورده ایی میتونی تموم کنی بدون Skin
واسه آپرگید کردن همه اسلحه ها باید بازی کنی تا وقتی که با باس آخر که Ares هست برسی . اونجا یه قلق داره میتونی تا دلت بخواد ازش Orb بکشی که اسلحه هات رو آپگرید کنی .
وقتی باهاش برای بار اول میجنگی تو همون Phase اول که HP ـش خیلی کم شد بالا سرش دایره میاد وقتی بزنی باید درگیر بشی باهاش فکر کنم و پشت سر هم دایره بزنی بعد از اون یه دکمه میاد بالا سرش اون رو میزنی ولی دکمه بعدی رو اشتباه میزنی . همونجا یه عالمه Orb بهت میده ولی پرتت میکنه پایین . دوباره باید همین کار رو انجام بدی . انقدر همین پروسه رو تکرار کن تا همه اسلحه ها رو بتونی آپگرید کنی .
البته شنیدم یکی دو جا تو بازی گلیچ هست که میتونی orb جمع کنی و باگه به اصطلاح ... که من اطلاعی ندارم ازشون .

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan
كي گفته پلاتش اسونه؟؟؟:|
مگه اينكه گيرش نيارم!!!:d
باور کن خیلی اسونه هیچ چیز خاصی نداره تروفیهاش.:d
توی چلنج ده هم سعی کن بپری بعد L1+O رو بزنی،من خودم با این روش دفعه دوم ردش کردم خیلی راحت بود.:>

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
باور کن خیلی اسونه هیچ چیز خاصی نداره تروفیهاش.:d
توی چلنج ده هم سعی کن بپری بعد L1+O رو بزنی،من خودم با این روش دفعه دوم ردش کردم خیلی راحت بود.:>
باو ملت خودشونو تو فروم هاي خارجي به دار اويختن از دست اين چلنج بعد تو ميگي آسونه!
لا الله الا الله!:|
:d
خيلي مزخرفه كه مثل GOW 3 نيست!هر چلنج جدا جدا بايد باشه!نه اينكه ي سره تا چلنج ده بخواي بري!

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan
باو ملت خودشونو تو فروم هاي خارجي به دار اويختن از دست اين چلنج بعد تو ميگي آسونه!
لا الله الا الله!:|
:d
خيلي مزخرفه كه مثل GOW 3 نيست!هر چلنج جدا جدا بايد باشه!نه اينكه ي سره تا چلنج ده بخواي بري!
تو این تاپیک هم رای گیری کردن میانگین سختیش 5 شده که نشون میده تروفیهاش راحته.
پ.ن:من خودم چلنجاش رو به خدا تو 35-40 دقیقه تموم کردم،فکر نمیکردم اینقدر راحت باشه.:)

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
تو این تاپیک هم رای گیری کردن میانگین سختیش 5 شده که نشون میده تروفیهاش راحته.
پ.ن:من خودم چلنجاش رو به خدا تو 35-40 دقیقه تموم کردم،فکر نمیکردم اینقدر راحت باشه.:)
شما كارت درسته خـُ ;)
منم نگفتم تروفياش سخته!
گفتم چلنج دهش سخت و به عبارتي Pain In A*S ـه....:d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
خب بالاخره ردش كردم!
از دوستان خوبم محمد عزيز (scarface) و حسين ( sephiroth) هم بي نهايت ممنونم
مرسي بچه ها!
فقط براي كسايي كه رد نكردن بگم كه حتما rage نگه داريد برا چلنج اخر!حتما!
فكنم حدود ١٠٠٠ بار رفتم تا تونستم ردش كنم!:d

آخرین ویرایش:

kratus7

کاربر سایت
May 17, 2014
196
نام
حمیدرضا
بازی رو یه بار اسون برئ تا 75 درصد تروفی هارو بگیری ویهبارم وری هارد برو و4 کوزه رو بگیر و چلنجهارو رو اخرین درجه برو تموم پلات شد gow 2

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

من تمامی لباس هاشو باز کردم هم 1 و 2 خیلی جالب بود و خیلی هم سخت تا توانستم بازشون کنم تا حالا کسی توانسته بازشون کنه:d[/QUOTE]

برو بابا نوبیا من پلات کردم همه لباسا 6کوزه و.. هم ازاد کردم تازه میخوای رکورد چلنجامو اپ کنم
ببین جوجو چلنج اخر که 15 دقیقه است رو تونستی عین من 10 دقیقهای بری بیا بگو هیشکی بارش نیس
اخه من که 5.6 ساله gow میزنم از این حرفت خجل شدم راستشو بگم ریی..دی بهم اصلا باهات گهرم رکوردارم خواستی بگو اپ کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر