God Of War I | Trophies Guide

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
آره آپگریدش کن یک چیز خفنی میشه حال میکنی شدید :d :d :d اگر RED ORB هم میخوای L1 و O رو اگر میزدی فکر کنم از دشمنا RED ORB میگرفت :d :d :d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
آره آپگریدش کن یک چیز خفنی میشه حال میکنی شدید :d :d :d اگر RED ORB هم میخوای L1 و O رو اگر میزدی فکر کنم از دشمنا RED ORB میگرفت :d :d :d
مجید اوون چلنج پنجه پنج ! :d

من چلنج بعدیش رو می خوام ! جان شما ! :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
خوب این پست دوم که ربطی به چلنج نداره! از خواص این سلاح گفتم :d عجبا!!! :d
برای این چلنج توصیه میشه اون اوایل مجیک استفاده نکنی یا وقتی استفاده کن که بدونی دشمنی اومده که با کشتنش دوباره میتونی مجیک بگیری :d :d :d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خوب این پست دوم که ربطی به چلنج نداره! از خواص این سلاح گفتم :d عجبا!!! :d
برای این چلنج توصیه میشه اون اوایل مجیک استفاده نکنی یا وقتی استفاده کن که بدونی دشمنی اومده که با کشتنش دوباره میتونی مجیک بگیری :d :d :d
دمت گرم اقا اکیبا منو به راه راست هدایت کردی . :d

حیف نمی شه بهت اعتبار می گه اعتبار ندارم( خواستی بده تا منم بدم :d )

من توو کجا می تونم این همه ORB رو بگیرم ! :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
سؤال سختی پرسیدی :d ولی نه فکر نکنم تغییری بکنه!
در هر صورت بازی رو دوبار میخوای بری دیگه؟ :d برای بار دوم راهنمایی میکنم :d
یا اصلا توی بار اول سعی کن با O دشمنات رو بکشی! اینجوری یک مقداری بیشتر میده :d _که خودت میدونستی :d )

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سؤال سختی پرسیدی :d ولی نه فکر نکنم تغییری بکنه!
در هر صورت بازی رو دوبار میخوای بری دیگه؟ :d برای بار دوم راهنمایی میکنم :d
یا اصلا توی بار اول سعی کن با O دشمنات رو بکشی! اینجوری یک مقداری بیشتر میده :d _که خودت میدونستی :d )

برای بار چهارم میخوام تموم کنم عزیز :D فقط همین یک تروفی مونده ! ممنون بابت راهنمایی .
پ.ن : اگر رور Easy کمتر بده ، کلّت رو میکنم :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
خوب پس شروع نکن!
تو که چلنج ها رو رفتی؟ از اون لباس کت و شلواریه استفاده کن! 4 یا 5 برابر Red Orb میده! :d
من خودم بار دوم هم این تروفی رو میخواستم هم اینکه زیر 5 ساعت بازی رو تموم کنم! که تونستم هر 2 تاش رو هم بگیرم :d
البته یک چیز دیگه هم هست! روی درجه های سختی بالاتر دشمنا دیرتر میمیرند و هرچی comboـی بیشتری بزنی بهت Red Orb بیشتری میده! از این نظر حساب کنی روی ایزی کمتر میده :d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
خوب پس شروع نکن!
تو که چلنج ها رو رفتی؟ از اون لباس کت و شلواریه استفاده کن! 4 یا 5 برابر Red Orb میده! :d
من خودم بار دوم هم این تروفی رو میخواستم هم اینکه زیر 5 ساعت بازی رو تموم کنم! که تونستم هر 2 تاش رو هم بگیرم :d
البته یک چیز دیگه هم هست! روی درجه های سختی بالاتر دشمنا دیرتر میمیرند و هرچی comboـی بیشتری بزنی بهت Red Orb بیشتری میده! از این نظر حساب کنی روی ایزی کمتر میده :d

من دفعه پیش رو نرمال رفتم ( با همون Skin معمولی خود کریدس ) و تقریبا تمام جعبه معبه ها رو هم شکسستم . 5000 تا Orb کم آوردم !
مطمئنی اگر با این اسکین ها برم باز هم تروفی رو میده ( نشه مثل GOW III که اگر از اون گنج ها استفاده میکردی ، تروفی ها Block میشدند ؟! )

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
نه مطمئنم! من خودم با کمک اون گرفتم! :d البته یک کار دیگه هم میتونی بکنی! سر باس آخر یکجا یک سری دکمه باید بزنی 2 تاش رو بزنی و یکی رو نزنی! تا ابد همینطور بهت Red Orb میده! ( این قضیه ی لباس رو هم توی PS3T پیشنهاد دادن :d )

• Like
Reactions: Noirique

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
سلام دوستان شرمنده که این سوال ابتدایی رو میپرسم,

این chalenge ها چیه؟ جزو تروفی ها محسوب میشه؟چرا باید گرفتشون.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
سلام دوستان شرمنده که این سوال ابتدایی رو میپرسم,

این chalenge ها چیه؟ جزو تروفی ها محسوب میشه؟چرا باید گرفتشون.
این Challenge ها همون مراحل فرعین که وقتی بازی رو یک بار تموم می کنید باز می شن !

بله محسوب می شن !

چون هم تروفی می ده و هم لباس !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر