Stronghold 3

این شما و این هم :

sh3_logo_small_white.jpg

Stronghold is back! Stronghold 3 is the awesome new sequel to the best selling Stronghold and Stronghold 2 games. Combining the classic gameplay from Stronghold with our brand new 3D engine, Stronghold 3 is destined to be the best game in the series. We aren't allowed to release much info yet but you'll be the first to know as soon as we do.

illustration_night.jpg

همانطور که مشخص اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست ، اما موتور این بازی 3D هست.

این هم سایت اصلی بازی :
http://www.stronghold3.com/

این هم صفحه (برعکس بخوانید) کوب فیس :
face+book.com/stronghold3 پلاس رو از آدرس بردارید

• Like
Reactions: Masood1992sdt

MB-93

کاربر سایت
Oct 31, 2011
6
نگفته این پچ کی میاد ؟
چون چیز های جالبی رو درست میکنه :
1.کنترل سرعت بازی
2.نمیدونم والا یه چیزی درباره ی حساسیت پاسخگویی و جبران مکان نمایی
3.توانایی ساختن ساختمان ها روی انسان ها و حیوانات(اون ها رو از جلوی راه کنار میزنه از بین نمیبره)
4.گرگ ها دیگه نمیتونند از برج ها بالا برن
5.و غیره
دیگه گفته باگ های دیگه ای هم درست میشن که بعد از بیرون اومدن پچ گفته میشن(میخوان سوپرایزمون کنن)

من که به هیچ کدون از این باگ ها برخورد نکردم چون بخاطر قوی بودن گرگ ها تو مرحله دوم گیر کردم گرگ ها اینقدر قوی باشن وای به حال خرس ها

اماکلا این سوپرایزشون بخوره تو سرشون
ماشاا... تركوندي من تو مرحله 5 گير كردم خيلي مسصرس 50 تا سرباز بت مي ده بايد بري يه قلعه مستحكم بگيري كه اصلا امكان نداره بشه فتحش كرد
خرساش ببيني چي مي گي يكيش با لرد جنگيد نصفه جون لرد پريد خيلي مسخره و سخت شده اميدوارم پچش درست باشه

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
Patch بازی رو روی استیم گذاشتن :
  • The mouse cursor has been improved and will help with selection and responsiveness issues.
  • Game speed added. Press + to speed up the game (x2 or x3 normal speed) and - to slow the game down to normal speed (x1).
  • Buildings can now be placed on top of workers and animals. The game will move the workers or animals out of the way.
  • Fixed issue with military units sometimes not selecting a new target after a fight.
  • Fixed issue with Archers and Rangers not being able to attack walls & buildings.
  • Fixed issue with wolves (and other animals) being able to climb up ladders.
  • Fixed issue with siege equipment being able to climb walls/towers.
  • Fixed crash when changing resolutions in game on some machines.
  • Fixed issue with stone quarries and iron mines when a worker was turned back into a peasant.
  • Fixed issues when quitting/continuing the Tutorial.
  • Fixed several pathfinding issues in Tower of London siege map.
  • Fixed issue with peacetime continuing from multiplayer games into single player games.
  • Hostile animals now respond to missile fire.
  • Fixed French keyboard layout.
  • The Map Editor is now available from the Steam interface. To locate it click on the top menu 'View' and select 'Tools'. Scroll down and you will see 'Stronghold 3 - Map Editor'
  • An extra large map size has been added to the Map Editor.
  • A new large Freebuild map, Abandoned Lands, has been added.
  • Various small bug fixes.

shahrokhazad

کاربر سایت
Mar 18, 2008
174
نام
saeed
درود
دوستان من این بازی رو دان کردیم با صد گرفتاری حالا تو نصب رو ویندوز 7 64بیتی حجم بازی فقط3.77 گیگ هست من نسخه skidrow دان کردم!!!چرا حجمش کم هست؟
بعدا این تنظیمات full hd نداره..
من منتظر راهنمایی شما هستم

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آقا یکی به من بگه چطوری آپدیت کنم از استیم؟! برنامشو نصب کردم اما نمیدونم چیکار کنم؟!
اگر بازیت اوریجینال باشه خودش آپدیت میکنه که ماله شما احتمالا نیست

درود
دوستان من این بازی رو دان کردیم با صد گرفتاری حالا تو نصب رو ویندوز 7 64بیتی حجم بازی فقط3.77 گیگ هست من نسخه skidrow دان کردم!!!چرا حجمش کم هست؟
بعدا این تنظیمات full hd نداره..
من منتظر راهنمایی شما هستم
چرا تو تنظیماتش داره !

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,925
نام
آن مرد !
خسته شدم

منم مرحله پنجشم 50 تا سرباز میده که 30 تاشون دهقانن و غیر ممکنه که بتونی قلعه را فتح کنی یعنی واقعا اینا بازیو تست کردن بعد دادن بیرون

---------- نوشته در 02:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:20 PM ارسال شده بود ----------

من هم مرحله

Aren

کاربر سایت
Jul 29, 2006
324
دوستان لینکی از پچ بازی منتشر نشده؟؟
به جز این پچ قرار پچهای دیگهای هم ریلیز کنه سازنده بازی یا فقط همینه؟؟؟

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
Stronghold 3 Update and CRACK RELOADED 1.2.24396

ParsaSpace

Media Fire

بابت آپدیت خیلی ممنون بچه ها نه ! آقایون من تست کردم آپدیت شد کرکم شد 1.2.2 چقدر دنباله این آپدیت بودم مرسی

دوستان من با بازی فقط یک مشکل دارم کمکم کنید وسط بازی دارم بازی میکنم سایه ابرا که میخوان رد شن تیک تیک میکنه اعصابمو خورد کرده یعنی از چیه ؟!!!!!!!

ویندوزم 7 - 64 بیتی سرویس پک 1 - 4 گیگ رم دارم - گرافیکم 9800GT 512 ddr 3 256 bit - سی پی یوم 7300 اینتل
تازه سی پیومو اورم کردم به 3.2 !!!! یعنی انقدر این بازی سنگینه ؟! یا من یه جای کارم میلنگه؟ ضد ویروسم دارم ممنون میشم کمک کنید چون من طرفداره 2 آتیشه این بازیم در ضمن دوستان سختیه بازیش قشنگتر کرده بازیو :d

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
بابت آپدیت خیلی ممنون بچه ها نه ! آقایون من تست کردم آپدیت شد کرکم شد 1.2.2 چقدر دنباله این آپدیت بودم مرسی

دوستان من با بازی فقط یک مشکل دارم کمکم کنید وسط بازی دارم بازی میکنم سایه ابرا که میخوان رد شن تیک تیک میکنه اعصابمو خورد کرده یعنی از چیه ؟!!!!!!!

ویندوزم 7 - 64 بیتی سرویس پک 1 - 4 گیگ رم دارم - گرافیکم 9800GT 512 ddr 3 256 bit - سی پی یوم 7300 اینتل
تازه سی پیومو اورم کردم به 3.2 !!!! یعنی انقدر این بازی سنگینه ؟! یا من یه جای کارم میلنگه؟ ضد ویروسم دارم ممنون میشم کمک کنید چون من طرفداره 2 آتیشه این بازیم در ضمن دوستان سختیه بازیش قشنگتر کرده بازیو :d

بغیر از CPU بقیه چیزات مثل منه.تنظیمات رو پایین تر بیار شاید درست شد برای من همچین مشکلی نداره.
پچ بازی هم بازی رو عالی کرده .
اونایی که میگفتن بده دانلود کنن که از دستشون رفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر