Sniper: Ghost Warrior | PC

Sniper-Ghost-Warrior.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

سازنده: City Interactive
ناشر: City Interactive
سبک: First Person Shooter - FPS
پلتفرم: PC/Xbox 360
تاریخ انتشار: June 29, 2010

بخش 2) لینک ها:

سایت رسمی بازی

بخش 3) توضیحات:

158426_512x288_generated.jpg

بازیهایی که نقش اصلی آنها یک تک تیرانداز باشد چندان زیاد نیستند و تعداد کمی از بازیهایی که بر این اساس ساخته شده اند کیفیت چندانی نداشتند، به استثنا بازی Sniper Elite که از معدود بازیهای موفق این سبک به شمار میرود. بازی Sniper: Ghost Warrior یکی دیگر این بازیهاست با توجه به تصاویر و تریلر منتشر شده مورد توجه قرار گرفته است و اگر شرکت City Interactive که چندان در ساخت بازی خوش نام نیست بتواند از پتانسیل های خوب موجود در بازی به خوبی استفاده کند با عنوانی زیبا طرف خواهیم بود.
(نموه این بازیهای افتضاح بازی Sniper: Path of Vengeance است. لازم به ذکر است این بازی که در سال 2002 منتشر شد ارتباطی با این بازی ندارد. این بازی توسط Mrage Interactive در آن سال منتشر شد).

در واقع پایه و اصل بازی بر این است که بدون دیده شدن با استفاده اسلحه اسنایپر خود دشمنان را مورد هدف قرار دهید.
Sniper: Ghost Warrior شامل 16 مرحله خواهد بود که گیم پلی در حدود 9 تا 11 ساعت را به همراه خواهد داشت.

بازی در کشوری خیالی در آمریکای جنوبی به نام Isla Truena اتفاق می افتد که توسط یک حکومت دیکتاتوری سرسخت اداره می شود. ارتش آمریکا بمنظور جلوگیری از هرج و مرج در این منطقه نیروهایی را اعزام می کند که شما (شخصیت بازی) برای همین منظور به این منطقه اعزام میشود.

- مهمترین اصل در بازی رعایت نکات مخفی کاری است. زیرا بیشتر مراحل بازی در جنگلهای آمازون اتفاق می افتد.
- همه مراحل بازی به مخفی کاری ختم نمیشود، و برخی از مراحل شما باید همانند بازیهایی چون Call of Duty به قلب دشمن حمله کنید.
- بازی دارای حالت چند نفره هم خواهد بود که فعلا از این قسمت اطلاعاتی در دسترس نیست.
- شرکت City Interactive ادعا کرده است که این بازی یکی از واقع گرایانه ترین بازیهای اسنایپر خواهد بود.
- Sniper: Ghost Warrior قرار است در تاریخ 8 تیر (29 June) به طور همزمان برای پلتفرم های PC/Xbox 360 منتشر شود.

[FONT=&quot]
Sniper-Ghost-Warrior-3.jpg

[/FONT]
به نقل از GameSpot

===============================================================

SYSTEM REQUIREMENTS:

• Windows XP/VISTA/7
• Intel Pentium 4 3,2 GHz, Intel Pentium D 2.66 GHz, AMD Athlon 64 3500+
• 1 GB RAM (XP), 2 GB RAM (VISTA/7)
• 256 MB graphics card, DirectX 10.0 or 9.0c compatible, Shader Model 3.0
• GeForce (6800/7600-7950/8600-8800/9600- 9800/GTX 260-280) or Radeon (X1650-1950/ HD 2400-2900/3650-3870/4650-4870)
• 6,5 GB of free hard drive space
• Sound card compatible with DirectX 9.0c
• DVD-ROM, mouse, keyboard

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نکته 1):
شرکت City Interactive اصولا عناوینی درجه 3 و 4 تولید میکرده که همگی جزء عناوین ضعیف بودن اما ظاهرا این شرکت قصد داره با عرضه Sniper: Ghost Warrior گام مهمی به جلو برداره.

نکته2):
این هم تریلرهایی از بازی:
Trailer 1
Trailer 2

Trailer 3

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
من که یک ویدئو از گیم پلی بازی دیدم واقعا لذت بردم مخصوصا از گرافیکش که واقعا عالی بود.از این شرکت بعید بود بازی به این کیفیت عرضه کنه.

این عکس رو ببیند فکر کنم گویایه همه چیز باشه (البته ویدئو هم بی کیفیت بود)

c2JR6E1274562391.jpg

http://www.free-picture-host.com/upload.php

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من که یک ویدئو از گیم پلی بازی دیدم واقعا لذت بردم مخصوصا از گرافیکش که واقعا عالی بود.از این شرکت بعید بود بازی به این کیفیت عرضه کنه.

این عکس رو ببیند فکر کنم گویایه همه چیز باشه (البته ویدئو هم بی کیفیت بود)

c2JR6E1274562391.jpg

http://www.free-picture-host.com/upload.php
احتمالا بازی با موتور Chrome Engine 4 ساخته شده. (موتور بازی Chrome ساخت شرکت Techland)
چند روز قبل شبکه PMC تو برنامه Game-n-Tech یه تریلر از بازیرو گذاشت من که خیلی حال کردم.
اگر سازنده ها واقعا به بازی بها بدن با یکی از بهترین بازی های FPS روبرو هستیم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
با توجه به نزدیک شدن زمان عرضه بازی (فقط 9 روز دیگه) این هم تریلر جدید بازی با حجم 142 مگابایت:
Sniper: Ghost Warrior Basic Tactics Guide - HD Trailer

بعد از وردو به سایت با فشار دادن دگمه Download و ورود به صفحه جدید سن رو وارد کنید و دکمه Confirm رو بزنید بعد از بین گزینه ها دکمه Download from Public Server #1 یا #2 یا #3 یا #4 رو بزنید.

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
من نسخه ی DEMO رو بازی کردم هم گرافیک و هم گیم پلی بازی خیلی بهم چسبید مخصوصا Multyplayer بازی که خیلی با حال بود.
البته تو سایت VGReleases تاریخ عرضه ی بازی رو 24 june گذاشته .(3 روز دیگه) امیدوارم صحت داشته باشه.

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
اگه گند نزده باشن توش خيلي باحال مي شه!~x(:punk:
عجب تابستوني بشه اين تابستون!!@-):shrewd:
ولي بازي توپيه گرافيكش در حد كرايسيسه(تقريباً)!!!:praying:
دست آقا وحيد گل!!! كه تايپيكاي استاندارد مي زنه!!:-bd[-o<

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اگه گند نزده باشن توش خيلي باحال مي شه!~x(:punk:
عجب تابستوني بشه اين تابستون!!@-):shrewd:
ولي بازي توپيه گرافيكش در حد كرايسيسه(تقريباً)!!!:praying:
دست آقا وحيد گل!!! كه تايپيكاي استاندارد مي زنه!!:-bd[-o<
فکر نکنم گرافیکش به پای کرایسیس برسه.
ولی از یه موضوع باید نگران بود، چون سازنده بازی شرکت City Interactive هست و این شرکت در ساخت بازی خیلی خوشنام نیست و بیشتر بازیهای درجه 3 و 4 تولید می کنه، بازی رو لبه تیغ هست.
وگرنه اگر سازندها دقت به خرج بدن می تونن یه عنوان دلچسب رو به بازار روانه کنن، تجربه دلچسبی که 5 سال پیش بازی Sniper Elite به همه داد.

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
من نسخه ی DEMO رو بازی کردم هم گرافیک و هم گیم پلی بازی خیلی بهم چسبید مخصوصا Multyplayer بازی که خیلی با حال بود.
البته تو سایت VGReleases تاریخ عرضه ی بازی رو 24 june گذاشته .(3 روز دیگه) امیدوارم صحت داشته باشه.

برای Multyplayer که اورجینال نمی خواهد؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر