کپی به چه منظور??

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اول اینکه منم همینو گفتم
دوم اینکه شما از کجا می دونی کارآگاه علوی رو ویندوز تقلبی ساختن(اگه اینطوره توصیه می کنم دوستان برن یه نسخه اصل تهیه کنن) یا از کجا می دونی که موزیک ها دزدیه؟؟؟

دوست عزیز در مورد موزیک و صداهای بازی بگم که چون در ایران امکان ساخت هر صدایی وجود نداره خیلی از صداهای بازی رو میدزدند و در مورد موزیک هم اینها چاره دیگه ای ندارند چون موزیکی که یه بازی نیاز داره رو نمیتونند در داخل کشور پیدا کنند و قبلا هم گفتم که ناشر بازی نمیدونه که باید حق استفاده از اون مورد رو از چه کسی بگیره و البته پول خریدنش رو هم نداره....=))

تو به دزدیت ادامه بده...

دوست عزیز من فقط دوستان خوبی مثل شما رو همراهی میکنم نه .....:excited:

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
دوست عزیز در مورد موزیک و صداهای بازی بگم که چون در ایران امکان ساخت هر صدایی وجود نداره خیلی از صداهای بازی رو میدزدند و در مورد موزیک هم اینها چاره دیگه ای ندارند چون موزیکی که یه بازی نیاز داره رو نمیتونند در داخل کشور پیدا کنند و قبلا هم گفتم که ناشر بازی نمیدونه که باید حق استفاده از اون مورد رو از چه کسی بگیره و البته پول خریدنش رو هم نداره....=))
غش غش خندیدم :|/:)
جناب شما از کجا و به چه سندیتی اینو میگی !؟ چرا امکان ساخت هر صدایی وجود نداره ؟! نکنه شما فکر کردی برای explosion sound effect میرن یه تریلی میترکونن تا درست شه !؟ :d
ببخشید قرار نیست موزیک پیدا شه دوست عزیز ! مگه پوینت وسط بازیه که توی صندوقچه دنبالش بگردن ؟:d شما پولشو میدی ، برات مثلا 40 دقیقه موزیک میسازن ! اصولا ناشر حق امتیاز رو نمیخره !:d چون قبلا سازنده (بخش تهیه کنندگی) پول داده و یکی براش موزیک رو ساخته ! این تفکر شما برای بازیساز هایی هستش که example های نرم افزار رو باز میکنن و دست کاریش میکنن:d

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
ببین 2 حالت داره.
یا از بازی خوشتون میاد و بازیش نمیکنید و یا اینکه بازیش خوب هست و بازیش میکنید.
کسی اینجا نمیگه که برید بخرید و سی دی را بندازید دور.

من سوال من این هست که ایا 2000 تومان پول از شما چیزی کم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یک اخلاقی که داریم که چشم نداریم دیگران پول در بیارند.
مثلا قهوه تلخ مهران مدیری.
طرف میگه وای بر من.هر هفته داره 10 ملیارد فروش میکنه.
وای بر من.
انگار که یک نفر پول در بیاره .این اقا اتیش میگیره.چون که ایرانی هست.
همین ادم فردا یک ps3 بگیره.
چون که مجبوره بخره.چنان حرف از کپی رایت میزنه ادم میمونه چی بگه.
قضیه این هست که ما باید از کار ایرانی حمایت کنیم.
اخه بدبختی این هست که با 2000 تومان هیچی کم نمیشه.
یعنی پول ادامس طرف در روز بیش از 2000 تومان میشه.
ولی زورش میاد برای یک کار ایرانی پول بده.
اخه به نفع خودت هست.
این کمپانی اگر پول به جیبش برسه.میتونه بره موتور بخره.با جیب خالی که نمیتونه.
من نه این بازی کارگاه علوی تا حالا ندیدم و بازی نکردم.
ولی کلی میگم

Sanbox

کاربر سایت
Oct 28, 2009
132
نام
ساسان
باید یاد بگیریم که از بازی ایرانی حمایت کنیم تا دچار بلایی که سر صنعت انیمیشن سازی اومد و محو شد نشه. کپی رایت اولین چیزی که لازم داره قانون هست ولی قانونش هم که باشه ولی فرهنگش نباشه فایده نداره. از خودمون شروع کنیم. واقعا گرون هم که نیستند بازی‌های ایرانی دیگه نمی‌دونم مشکلتون چیه. من به شخصه همه جوره از بازی کاراگاه علوی حمایت می‌کنم.
ببین 2 حالت داره.
یا از بازی خوشتون میاد و بازیش نمیکنید و یا اینکه بازیش خوب هست و بازیش میکنید.
کسی اینجا نمیگه که برید بخرید و سی دی را بندازید دور.

من سوال من این هست که ایا 2000 تومان پول از شما چیزی کم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

یک اخلاقی که داریم که چشم نداریم دیگران پول در بیارند.
مثلا قهوه تلخ مهران مدیری.
طرف میگه وای بر من.هر هفته داره 10 ملیارد فروش میکنه.
وای بر من.
انگار که یک نفر پول در بیاره .این اقا اتیش میگیره.چون که ایرانی هست.
همین ادم فردا یک ps3 بگیره.
چون که مجبوره بخره.چنان حرف از کپی رایت میزنه ادم میمونه چی بگه.
قضیه این هست که ما باید از کار ایرانی حمایت کنیم.
اخه بدبختی این هست که با 2000 تومان هیچی کم نمیشه.
یعنی پول ادامس طرف در روز بیش از 2000 تومان میشه.
ولی زورش میاد برای یک کار ایرانی پول بده.
اخه به نفع خودت هست.
این کمپانی اگر پول به جیبش برسه.میتونه بره موتور بخره.با جیب خالی که نمیتونه.
من نه این بازی کارگاه علوی تا حالا ندیدم و بازی نکردم.
ولی کلی میگم
صحبت‌های شما رو باید طلا گرفت. به امید روزی که تمام گیمرهای ایرانی مثل شما فکر کنن.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
دوست عزیز من فقط دوستان خوبی مثل شما رو همراهی میکنم نه .....:excited:
مشگلی نداره بایه نفر اتفاقی نمیوفته
دوستان وقتی یه کسی حرفی رو درک نمیکنه 10000بارم بهش بگی بازم تو کتش نمیره خودتونو الکی خودتونو خسته نکنید کسی که میخواد کپی کنه شما هر چی....... براش نبافی کاره خودش رو انجام بدید به خاطر خودتون میگم

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
از دوستان تقاضا دارم آرامششونو حفظ کنن ...
ما حرفمونو زدیم ایشون میتونن قبول کنن میتونن به دزدیشون اونم برای اثر یک هموطن ! ادامه بدن ...
ما که پشت همه بازیسازای ایرانی (من جمله خودمون :d) هستیم ;)
از قدیم گفتن :
"کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده نه !:)" (بدون شرح:d)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا از نظر من کپی رایت برای چیزی صدق میکنه که ارزش خرید کردن را داشته باشه مثلا این روز ها که قهوه تلخ اومده من با اینکه کپیش هم بود ولی اصل را میخرم چون ارزش داره چون میدونم روش کار شده و بهترین هست ولی مثلا یک بازی توی ایران که چهارتا برنامه نویس ساده مثل خودم نشستن ساختن که ارزش خریدن نداره حالا چه ایرانی چه خارجی

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
آقا از نظر من کپی رایت برای چیزی صدق میکنه که ارزش خرید کردن را داشته باشه مثلا این روز ها که قهوه تلخ اومده من با اینکه کپیش هم بود ولی اصل را میخرم چون ارزش داره چون میدونم روش کار شده و بهترین هست ولی مثلا یک بازی توی ایران که چهارتا برنامه نویس ساده مثل خودم نشستن ساختن که ارزش خریدن نداره حالا چه ایرانی چه خارجی
خوب شما میتونی اون رو نخرید مجبور نیستید کپی کنید اگرم میخواید تست کنید اورجینال بگیرید البته کاملا به خودتون مربوطه من فقط پیشنهاد دادم بهتون

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
> برنامه نویس ساده مثل خودم.
کافر همه را به کیش خود پندارد.

البته حال ندارم تاریخ پست رو چک کنم. ولی در هر برهه ی زمانی که زده شده مسخره ست.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
> برنامه نویس ساده مثل خودم.
کافر همه را به کیش خود پندارد.

البته حال ندارم تاریخ پست رو چک کنم. ولی در هر برهه ی زمانی که زده شده مسخره ست.

بد بختی من خیلی ادبیاتم خوب نیست که شعر بگم ولی در یک کلام اگه توی ایران بازی ساز بود اینهمه عنوان مسخره بیرون نمی آمد اگرم میگی بودجه نیست خوب نسازید مجبور که نیستید یا شما توانایی یک کاری را داری یا نه دیگه حق نداری من ایرانی را گول بزنی چون بودجه نداری برم اون محصول شما را بخرم با هزار تا تبلیغ دوروغ که آره این بازی خفن هست و فلان
تا زمانی که در های ایران به روی کشور های پیشرفته باز نشه ایرانی جماعت نمیتونه بگه که ما حرفه ای هستیم برای اینکه مگر چند نفر پول دارن برن خارج درس بخونن اکثر برنامه نویسا و کلا گرافیست های ایرانی توی همین ایران درس میخونن و زمانی که استاد سطح سوادش از دانش روز کمتر باشه دانشجو که دیگه وضعیتش معلومه الکی هم بحث نکن چون میدونم چهارتا پست دیگه میخوای بگی مدرکت را بیار چون توی ایران کلا تا یک حرفی میزنی میگه مدرک تحصیلیت چیه

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
بد بختی من خیلی ادبیاتم خوب نیست که شعر بگم ولی در یک کلام اگه توی ایران بازی ساز بود اینهمه عنوان مسخره بیرون نمی آمد اگرم میگی بودجه نیست خوب نسازید مجبور که نیستید یا شما توانایی یک کاری را داری یا نه دیگه حق نداری من ایرانی را گول بزنی چون بودجه نداری برم اون محصول شما را بخرم با هزار تا تبلیغ دوروغ که آره این بازی خفن هست و فلان
تا زمانی که در های ایران به روی کشور های پیشرفته باز نشه ایرانی جماعت نمیتونه بگه که ما حرفه ای هستیم برای اینکه مگر چند نفر پول دارن برن خارج درس بخونن اکثر برنامه نویسا و کلا گرافیست های ایرانی توی همین ایران درس میخونن و زمانی که استاد سطح سوادش از دانش روز کمتر باشه دانشجو که دیگه وضعیتش معلومه الکی هم بحث نکن چون میدونم چهارتا پست دیگه میخوای بگی مدرکت را بیار چون توی ایران کلا تا یک حرفی میزنی میگه مدرک تحصیلیت چیه

من به كيفيت بازي ها كاري ندارم كه بعضي هاش چقدر مذخرف هست در سطح جهاني
ولي 2 خط برنامه نويسي يه برنامه ي چرت و ميكردي الان نميگفتي كه گيم نوشتن اسونه!

اهان بعد اينا چطوري شما رو گول زدن؟؟؟؟!

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
من به كيفيت بازي ها كاري ندارم كه بعضي هاش چقدر مذخرف هست در سطح جهاني
ولي 2 خط برنامه نويسي يه برنامه ي چرت و ميكردي الان نميگفتي كه گيم نوشتن اسونه!

اهان بعد اينا چطوري شما رو گول زدن؟؟؟؟!

همین دیگه ایرانی هستیم دیگه خوب حداقل درست میخوندی چی نوشتم بد شروع میکردی به شاخ و شونه کشیدن والا کل بحث من اینه که ساخت بازی اینقدر سخت و پیچیده هست که چهارتا برنامه نویس ساده که تو ایران هستن نمیتونن این کار را انجام بدن بد شما میگی من گفتم با ساختن آسونه
آقا جعمش کنید خودتون هم نمیدونید حالتون چه جوری هست

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
ببخشید شما برنامه نویسی !؟ برنامه نویس ساده ؟ مگه عمله است ؟ مثلا یه کار مهم تو بازیا بگو که برنامه نویسا نتونن طراحیش کنن ... مشکل بازی سازی ایرانی از جای دیگست ... :)

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دوست من، کسایی که در ایران بازی میسازن برنامه نویسی خوب حالیشونه و بلانسبت بعضیها که به دانشگاه آزاد سمرقند "کامپیوتر" خوندن و الان سینتکس ویژوال بیسیک یادشون رفته، کارشون رو خوب بلدن.
مشکل اینه که میخوان همه بتونن بازی کنن روی سیستمشون. و اینکه به سورس انجینهای جدید دسترسی ندارن. بازیسازهای "توپی" که میبینید 40 ساله دارن بازی میسازن و 150 نفر توی تیمشون دارن و حداقل 1 میلیون هزینه به یورو.

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
منم همینو میگیم . برنامه نویسان ما تواناییشو دارن ولی :
1- بودجه ندارن .
2- خلاقیت ندارن .
3- اسیر بازی سفارشی ان .
4- بلد نیستن بازی بسازن ولی بازم میگم برنامه نویسیشون مشکلی نداره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر