The Best Team Of Pes 6

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
به نظر من آرسنال تیم خوبیه و همیشه هم با سه تا حمله بازی میکنم و بیشتر هم به هافبک توجه می کنم تا دفاع:-"
به نظر من بد ترین تیم هم منچستره؛البته بهتون بر نخره وللی توی تیمش فقط کریس رونالدو بدرد میخوره؛بقیه رو کلّهم بریز برن.:biggrin1:

• Like
Reactions: alisantori

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بابا ما که انقدر بازی کردیم دیگه حالت Top Player به یک حالت تشریفاتی تبدیل شده:biggrin1:از الون 3 تا سوکر 2008 دارم بازی میکنم.یه بار با منچستر که میگین ضعیفه در حالت تاپ پلیر 7 به 2 آ.ث میلان روبردم.اونایی که ادعا می کنن اصلا میدونن غیر ارنج و تعویض اون تنظیمات پایین که مربوط به حرفه ای ها میشه که یه عالمه چیز باید تنظیم کنن رو بلدین.(((من نمیگم که بهتر همتونم میگم حرفه ایم)))

تیم ملی فقط فرانسه و باشگاهی منچستر و بارسلونا

به درد نخور ترین تیم باشگاهی:آ.ث میلان بدترین فوتبالیست:کاکا

• Like
Reactions: alisantori

MR*MASTER

کاربر سایت
Dec 26, 2021
2
سلام الان ار اونموقع که شما بحث کردید حدود ۱۵ سال گذشته
کسی که فارسی تایپ میکرد درست میگفت من خودم اونموقع اگه اشتباه نکنم ۴ تا مهاجم ۴ تا هافبک و ۲ تا مدافع بازی میکردم
الا که ای فوتباله من با بارسلون ۴.۵.۲ بازی میکنم تو مهاجم ممفیس و فاتی رو میزارم
تو هافبک نیکو ابدالصمد بوس دیونگ گاوی و پدری
دفاع خب دنی و البا و مینگوئزا و و اریک

MR*MASTER

کاربر سایت
Dec 26, 2021
2
سلام الان ار اونموقع که شما بحث کردید حدود ۱۵ سال گذشته
کسی که فارسی تایپ میکرد درست میگفت من خودم اونموقع اگه اشتباه نکنم ۴ تا مهاجم ۴ تا هافبک و ۲ تا مدافع بازی میکردم
الا که ای فوتباله من با بارسلون ۴.۵.۲ بازی میکنم تو مهاجم ممفیس و فاتی رو میزارم
تو هافبک نیکو ابدالصمد بوس دیونگ گاوی و پدری
دفاع خب دنی و البا و مینگوئزا و و اریک

• Smile
Reactions: bigboss12

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر