2K Czech بازی Mafia 3 یک عنوان فوق محرمانه و سه گانه ای جذاب.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Mafia 3 : استدیو 2K Czech در حال استخدام برای یک عنوان محرمانه و سه گانه ای فوق العاده.

mafia-3.jpg

استدیو سازنده عناوین Mafia یعنی 2K Czech در ماه آگوست شایعاتی در مورد این استدیو مبنی بر ساخت عنوان Mafia 3 برای کنسول های PS4 و Xbox 720 به وجود آمد، و حالا این استدیو در حال استخدام نیرو اصلی برای ساخت یک عنوان جدید تایید نشده است.

سایت NowGamer لیست نیرو های استخدامی را منتشر کرده است.
( سرطراح ماموریت ها، برنامه نویس اصلی موتور گرافیکی، تهیه کننده ارشد و VFX Artist با تجربه کامل در کنسول ها)
Gamasutra هم در پستی اشاره به جذب نیرو برای ساخت یک" فوق محرمانه، تایید نشده و فوق العاده عالی" برای کمک به ساخت یک عنوان AAA برای این استدیو کرد.

VG247 خبری معتبر در ماه اگوست در مورد عنوان جدید این استدیو برای ساخت عنوان Mafia 3 برای کنسول های نسل بعد منتشر کرده بود.
Mafia 3 in development for Xbox 720 & PS4 – Report | VG247

Miilad

کاربر سایت
Mar 14, 2010
164
نام
دانیال حافظیان
اینقد که سر مافیا دو تبلیغ و جنجال شد ، حاضرم بازی نیاد اگه اونهمه باز برنامه داشته باشه

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
واقعا آرزو دارم شماره 3 واسه همین نسل باشه !! خدا کنه بیخیال ساختش واسه نسل بعد بشن!!

بازم حال و هوای ایتالیایی - آمریکایی و Bronx و Little Italy و New Jersey و New hampshire و بالاخره عشق دیرینه American Dream>:d<

جو آمریکا از اوایل دهه 30 تا دهه 50 بی نظیره !!!!
:x

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مافیا 2 جالب بود. بازی Open worldـی که هیچ وقت نمیتونی آزادانه توش بگردی!! البته من چون ذره ای بهش امید نداشتم و هایپ نشده بودم ازش لذت بدم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چه جالب اگه خبر درست از اب در بیاد هر شماره از مافیا برای یه نسل خاص منتشر شده :D
من که هر دو شمارشو دوست داشتم منتظر اینم میشینم تا بیاد :D

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اگر قرار باشه بازی ای تو کار باشه امیدوارم تو همین نسل باشه... تو نسل بعد به ضرر خیلی هامون خواهد بود.
غیر از خر پول ها :D
به نظرم تو این نسل اگه بخواد بیاد دیگه از لحاظ گرافیکی شاید به اون صورت باید و شاید پیشرفت گرافیکی رو شاهد نباشیم اما به نظرم اگر رو داستان بازی خوب کار کنند میتونند یه داستان فوق العاده در حد نسخه اول بیرون بدند... مافیا حتی پتانسیل یه داستان حماسی رو هم داره...

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
بازي متاسفانه به خاطر انتظارات زياد و برخي مشكلات ريز و درشت قرباني شد وگرنه حقش بالاتر از 8 بود.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نمی دونم با اون موتور غولی که اینا ساختن واسه سه چه نیازی به نسل بعده؟ همین جوریشم بازی یه سر و گردن از بازی های این نسل جلوتر بود. واقعا کاش شماره سه رو توی همین نسل می ساختن و بیخود کلی هزینه واسه آماده کردن یه موتور دیگه نمی کردن

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
وای نه ! تایید شدنش رو خیلی دوست دارم ( البته نمی دونم شایدم تایید شده ؟ ! )

ولی بره واسه نسل بعد سیستم ارتقاء بدی و .... البته کنسول دارا هم همینطور باید جدید تهیه کنند

با این اوضاع هم که ..... )x

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
نسخه 2 خیلی خوب بود ا که استفاده کردیم..

مافیا 2 جالب بود. بازی Open worldـی که هیچ وقت نمیتونی آزادانه توش بگردی!! البته من چون ذره ای بهش امید نداشتم و هایپ نشده بودم ازش لذت بدم.

مطمئنی..؟ شاید دیسکت خراب بوده..!

amir_afsan_heh

کاربر سایت
May 25, 2011
193
هیچ تجربه ای واسه من شیرین تر از بازی کردن شماره یکش نبود...عالی بود.
شماره دوشم در حد خودش خوب بود...
ما منتظر سومیش هستیم...:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
آقا من که عاشق نسخه اول بودم و نسخه دومش رو بعد 2 سال دوباره نصبش کردم دارم از اول میرم:D واقعا عالی هست
بدجور منتظر نسخه سوم هستم ولی حیف مال نسل بعده

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
مافیا 2 رو دوست داشتم با تمام کسری هاش و اینکه شده بود GTA 1940 ولی بازم خوب بود خیلی از GTA حالش بیشتر بود :D.
اما مافیا 3 ایشاالله بره نسل بعد. تجربه بدی سر AC3 داشتم، بازی ای که تابلوئه محدودیت های سخت افزاری چقدر بهش فشار آورده :|.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر