Bulletstorm | PC

4b3a98c388086_featured_without_text_bulletstorm.jpg

Electronic Arts
People Can Fly , Epic Games
Sci-Fi First-Person shooter
Release: Q1 2011

UNREAL بازان و و طرفداران PainKiller بشتابید که خالق GeoW ذوق زده تان خواهد کرد!!!

Cliff.B و دوستان تقدیم می کنند :

[

http://farm5.static.flickr.com/4013/4565356655_8ab98a1e3a_o.jpg

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
این خنده دارترین حرفی بوده که تا حالا شنیدم . طرف سیستمش اپدیت نیست میاد میگه نه سیستمم توپه اما شانس نداشتم دیگه .یعنی چی؟چرا هیچ کدوم از دوستان که انویدیا داشتن حرف شما رو نمیزنن ؟؟ هم شما و هم دوستت هردو ای تی ای دارید و مشکل دارید حالا یکی شدیدتر .این حرفت درسته اگه یکی با یک کارت ۴۸۰ مثلا تست کنه بهش به قول شما ۲۰ فریم بده که از محالاته. توجه شما رو جلب می کنم به پست اقای wintersun چندتا پست بالاتر ایشون با ۴۶۰ تست کرده و مشکلی نداشته.مشکل همون قظیه انحصاری شدن بازیه که خب ای تی ای این وسط چوبش رو خورده نه شانس.

اصلا خوندی من چی نوشتم! همین جوری اومدی پست دادی!
میگم اون دستمون ATI داشت بدون مشکل و لگ و هیچ چیزی بازی رو تموم کرد من هم ATI دارم ولی بازی برام از نظر گرافیکی داغونه. الان از این چه نتیجه ای میگری!؟ ربطی به Nvidia یا ATI بودن کارت نداره کسی هم که PC Gamer باشه عقلش میرسه درایور ها قطعات رو آپدیت کنه تا فزیم بهتری بگیره.
تو تاپیک مشکلات همین بازی برو ببین چند نفر با کارت های Nvidia مشکل داشتن پس لطفا انقدر Nvidia Nvidia نکن.

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
خودت به این نتیچه رسیدی که مشکل از درایور هست؟! جناب Insomniac کارتش ATI هست کارت من هم ATI ایشون مشکل نداشتن من مشکل داشتم! هر دو هم از درایور های ATI استفاده کردیم پس ربطی به درایور نداره.
در مورد شانسی بود بازی هم کاملا اون آقا درست میگه تو فروم خود بازی بری میبینی که طرف با HD 6970 نمیتونه 20 فریم از بازی بگیره ولی یکی با یه HD 5670 میتونه راحت بازی کنه.
در ضمن ربطی هم به داشتن ویندوز اورجینال و آپدیت شدن درایورهاش نداره بازی بد پورت شده درست حسابی Optimize نشده.
آقا اينجا يك انجمن حرفه اي در مورد گيمينگ و ... هست .
لطفا پستهاي خنده دار و الكي نزنيد ، من بازي رو روي 3 سيستم ( خودم ، شركت ، رفيقم و يه رفيقا ديگم!) نصبوندم گرافيك سيستمها به ترتيب GTS 250 و 9600 GT و gtx460 و ATI 4870 (همه ي سيستم ها وين 7 32 Bit دارن و درايورها همه آپديت بودن ) بازي روي 3 سيستم اول كه Nvidia داشتن هيچ مشكلي نداشت روي آخرين تنظيمات و رزولوشن بسته به قدرت گرافيكها همه بالاي 50 فريم ميدادن بدون هيچ لگ و باگي ! ولي سيستمي كه 4870 داشت دقيقا اين مشكلات ذكر شده رو داشت ... ( نميخوام بگم ATI بده ) فقط هم تو همين بازي اين مشكلها رو داشت ، حالا فكر ميكنم مشكل اين بازي با كارتهاي ATI هستش .

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
مرسی جناب پدرام از اطلاع رسانی شفاف و دقیقت .>:d<

آقای lost تحویل بگیر . دیدی حالا . حرف من نیست . کلا ati همیشه با بازی ها یک مشکلی داره .که باز بر میگرده به درایور نویسی اون و همینطور سلطه بی چون و چرای nvidia روی اکثر بازیها .
شانس و اقبالی در کار نیست . خودتون رو گول نزنید .
داریم در دنیای واقعیت زندگی می کنیم .
پس لطفا فانتزی فکر نکنید و پست ندید .
بعد هم شما اون 2 نفری رو که کارت nvidia داشتن رو اسم بیار لطفا تا بررسی بشه که واقعا مشکل از کجاست و یکم مودب باش عزیز. خشونت چرا! داریم بحث منطقی می کنیم .اینجا هرچی بگی به بقیه هم مربوط میشه و ممکنه بعدا علیه خودت استفاده بشه !:d
مرسی .

آخرین ویرایش:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دوستان این جمله ی مهراد که 50 بار گفت من گفتم با ATi 4850 بدون حتی یک مشکل بازی رو به اتمام رسوندم مفهوم نیست یا خوندن یک صفحه ی قبل؟

من از کارت گرافیک ATi 4850 استفاده می کنم. کل بازی رو تموم کردم. Echo ها هم رفتم. روی آخرین تنظیمات گرافیکی با سیستم عامل Windows 7 32bitـی بازی می کنم. هیچ مشکلی نداشتم. اگر می خواهید از بازی کردن هم فیلم بگیرم بحث های تخصصی و حرفه ای گیمینگ رو به پایان برسونم.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
گفتم منم اطلاع رسانی کنم :d با کارت 4870X2 بازیو تست کردم 60 , 70 فریم داد.نه مشکل سایه و نه هنگ و.... هیچ مشکلی من ندیدم.فکر نمیکنم این بازی با کارتهای ATI مشکلی داشته باشه.به نظر من اگه بازیها با کارت ati مشکل داشتن و روون اجرا نمیشدن الان در کمپانی AMD خیلی وقت بود که بسته شده بود.بازم دوستان دیگه هستن بهتر نظر میدن.ولی من مشکلی ندیدم.در ضمن تنظیماتم max و روی 1080p بود.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من الان Act 4 هستم ولی هیچ مشکلی تو سایه ها ندارم.
راستی بخش Echoes چه چیزهایی داره، چون هنوز حتی واردش نشدم.:d
میخوام اول بازیرو تموم کنم بعد برم سراغش.:d

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من الان Act 4 هستم ولی هیچ مشکلی تو سایه ها ندارم.
راستی بخش Echoes چه چیزهایی داره، چون هنوز حتی واردش نشدم.:d
میخوام اول بازیرو تموم کنم بعد برم سراغش.:d
Echo تیکه های مراحل مختلفه. زمانی میری. امتیاز میگیری.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یکی دو روزی هست که ATI یه آپدیت جدید ریلیز کرده.
...
جوری حرف نزنید که انگار دیروز صاحب سیستم شدید و چنین مواردی به چشمتون غریبه است...
بازی جدید>عدم سازگاری>درایور جدید
.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
سلام.دوستان من بعضی جاها افت فرم دارم با کرک هم. سیستمم هم این مشخصاتشه :
cpu : i7 930
ram : 6 gb
vga : gtx 460 oc 1 gigi
بازی روی رزولوشن های غیر 16:9 افت فریم داره. اکثر مانیتور های واید 16:10 هستند. یک رزولوشن 16:9 رو امتحان کن.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یه نکته جالب میگم، ممکنه خیلیها هم متوجه شده باشن. بازی از تکنولوژی جدید NVIDIA Apex هم استفاده میکنه. فکر کنم بعد از Mafia 2 این بازی دومین عنوانی هست که از این تکنولوژی استفاده میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر