Fallout: New Vegas | PC

Fallout___New_Vegas_by_lawzy87.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Obsidian
Genre: RPG
Release Date: : Q4 2010
ESRB Rating:M​

تعدادی از اعضای سابق Interplay که هم اکنون در Obsidian حضور دارند به اضافه ی سازندگان موفق و مشهور FALLOUT 3 یعنی Bethesda Softworks در کنار هم جمع شده اند تا ادامه ای بر عنوان نقش آفرینی پسا آخر الزمانی مشهور FALLOUT با نام Fallout: New Vegas عرضه کنند.

FALLOUT 3 عنوانی بود که در عین موفقیت تجاری عظیم و اقبال بسیار مناسب منتقدان
در زمینه ی عناصر نقش آفرینی مورد کم لطفی طرفداران بازی های 1و2 قرار گرفت
و حالا این تیم کارکشته قرار است با استفاده از نقاط مثبت همه ی FALLOUT ها با استفاده از موتور FALLOUT 3
در یایان سال 2010 شما را راهی بهشت آمریکایی Vegas کند.
اما تفاوت Vegas با قبل در این است که همه چیز پسا آخر الزمانی است وکازینو های مخروبه ی وگاس پر از موجودات جهش یافته است...
شما در نقش کسی که پا به WestLand بزرگ گذاشته همراه با Pip-Boy خود وارد ماجراهای عجیبی خواهید شد...

با تشکر از کسری (619):
در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

[ [/

]

Max Pouria

کاربر سایت
Nov 28, 2008
73
دوستان سلام

شما چه جوری اینو بازی کردید ؟من همون اول بازی گیر کردم با پیرمرد که حرفام تموم شد و بازی شروع شد گفت برو سالون رفتم اونجا با یه زنی حرف زدم یه اسلحه هم بهم داد و اومده بیرون وایساده منم رفتم بیرون اما دیگه نمیدونم کجا برمو چی کار کنم -نقشه ای چیزی نداره این بازی ؟تا آخر بازی هی باید گیر کنم که کجا برمو چی کار کنم؟من تاحالا fallout بازی نکرده بودم

ممنون مییشم یکی به من بگه النا باید چی کار کنم؟

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
دوستان سلام

شما چه جوری اینو بازی کردید ؟من همون اول بازی گیر کردم با پیرمرد که حرفام تموم شد و بازی شروع شد گفت برو سالون رفتم اونجا با یه زنی حرف زدم یه اسلحه هم بهم داد و اومده بیرون وایساده منم رفتم بیرون اما دیگه نمیدونم کجا برمو چی کار کنم -نقشه ای چیزی نداره این بازی ؟تا آخر بازی هی باید گیر کنم که کجا برمو چی کار کنم؟من تاحالا fallout بازی نکرده بودم

ممنون مییشم یکی به من بگه النا باید چی کار کنم؟

چرا نقشه داره و هر مرحله ی باشی روی نقشه نشون میده

این بازی سبکش همین طوری هست میتونی بچرخی ایتم جمع کنی و مراحل جانبی رو بری

از اکثر ادم های تو بازی میتونی ماموریت بگیری

اسلحه بسازی و خرید وفروش کنی

یه چند ساعت وقت بزاری دست راه میوفته و خودت میتونی بازی رو هرچوری دوست داری تموم کنی

چون این چند مدل پایان داره:d

Max Pouria

کاربر سایت
Nov 28, 2008
73
چرا نقشه داره و هر مرحله ی باشی روی نقشه نشون میده

این بازی سبکش همین طوری هست میتونی بچرخی ایتم جمع کنی و مراحل جانبی رو بری

از اکثر ادم های تو بازی میتونی ماموریت بگیری

اسلحه بسازی و خرید وفروش کنی

یه چند ساعت وقت بزاری دست راه میوفته و خودت میتونی بازی رو هرچوری دوست داری تموم کنی

چون این چند مدل پایان داره:d

ببخشید من دوباره بی کار شدمو میخوام این بازیو ادامه بدم

الان بعد از اینکه با این زنه حرفم تموم شد چی کار کنم ؟یکی گفت باید نشونه بگیریو تیر بزنی آخه این که جایی برا نشونه گیری مشخص نکرده رفتمم دوباره سالون اما کسی بهم ماموریتی نداد

میشه یکی یه سیو از بعد از این مسخره بازیا برا من بزاره که وارد خوده خوده بازی بشم ؟یعنی بچنگمو جلو برم

مر30

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اگه منظورت اونجاس که با اون دختر بیرونه سالوون هستین جلوت چند تا شیشه هست،باید بزنی‌ اونا بترکن،اگه اونجا نیستی‌ بیشتر بگو راهنماییت کنم:d

Max Pouria

کاربر سایت
Nov 28, 2008
73
اگه منظورت اونجاس که با اون دختر بیرونه سالوون هستین جلوت چند تا شیشه هست،باید بزنی‌ اونا بترکن،اگه اونجا نیستی‌ بیشتر بگو راهنماییت کنم:d

نه همون اوله اول بازی هستم که از پیرمرده که جدا شدم میگه برو سالن و بعد هم میرم پیش همین دختره یه اسلحه هم میگیرمو دیگه نمیدونم باید چی کار کنمو کجا برم

بازیش وارد جنگو تیرو نیراندازی نمیشه اگه چرا یه سیو از اون قسمت ها بهم بدید

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
نه همون اوله اول بازی هستم که از پیرمرده که جدا شدم میگه برو سالن و بعد هم میرم پیش همین دختره یه اسلحه هم میگیرمو دیگه نمیدونم باید چی کار کنمو کجا برم

بازیش وارد جنگو تیرو نیراندازی نمیشه اگه چرا یه سیو از اون قسمت ها بهم بدید
ببین با دختره حرف بزن بعدش شما باس بری اوزس تیر اندازی که چنتا بطری رو می زنی بعد دوباره با دختره حرف بزن که بعدش با هم می رین چنتا جونه ور می کشین بعدش این بازی کلا همین جوره اگه حوصله نداری بازی نکن

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آره جغد:d راست میگه،بیشتر بازی بر پایهٔ حرف زدن تا کشتن.زیاد اکشن نیست،اگه بخوای بکشی هم باید دل‌ به بیابون بزنی‌ :dکه اون قدر عقرب میاد که تا حرکت کنی‌ میمیری،۱ کمی‌ باید انگلیسیت خوب باشه:)

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
سلام. ببخشید من لباسام تو بازی همه خراب شده و احتیاج به Repair داره. چه طور باید این کار رو انجام بدم؟ کسی تو بازی هست که این کار رو انجام بده؟ الان لخت دارم تو خیابون راه میرم!

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
سلام. ببخشید من لباسام تو بازی همه خراب شده و احتیاج به Repair داره. چه طور باید این کار رو انجام بدم؟ کسی تو بازی هست که این کار رو انجام بده؟ الان لخت دارم تو خیابون راه میرم!
واسه Repair کردن یه لباس ( یا اسلحه ) اگه ماوس رو ببری روش و بالا حرف R رو بنویسه یعنی تو Inventory لباسی هست که میشه اونو با این یکی کرد و در حقیقت لباست یه قسمتی از توانش رو دوباره بدست میاره ... واسه Repair اون دکمه R رو بزن یا وقتی انتخابش کردی اون بالا سمت راست صفحه روی Repair کلیک میکنی ...

یه راه دیگه هم اینه از کسایی که تعمیرات میکنن یا کاروان*دار*ها میتونی بخوای واست لباست رو تعمیر کنه ... البته در ازای دریافت پول ( فقط Caps )

یه راه دیگه هم هست که بدون هزینه است ... میتونی بری Raider ( فالوت 3 بود ، تو NV نمیدونم اسمش چیه ) بکشی و لباسش رو برداری ...

راستی منظورت از لباس همون Armor هستش دیگه ... آخه لباس ها تو بازی قابل تعمیر نیست ( کلا خراب نمیشه ) ...

راستی یه سوال چند وقته داری بازی میکنی ... فالوت 3 رو بازی نکردی ؟؟؟؟/:)

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
واسه Repair کردن یه لباس ( یا اسلحه ) اگه ماوس رو ببری روش و بالا حرف R رو بنویسه یعنی تو Inventory لباسی هست که میشه اونو با این یکی کرد و در حقیقت لباست یه قسمتی از توانش رو دوباره بدست میاره ... واسه Repair اون دکمه R رو بزن یا وقتی انتخابش کردی اون بالا سمت راست صفحه روی Repair کلیک میکنی ...

یه راه دیگه هم اینه از کسایی که تعمیرات میکنن یا کاروان*دار*ها میتونی بخوای واست لباست رو تعمیر کنه ... البته در ازای دریافت پول ( فقط Caps )

یه راه دیگه هم هست که بدون هزینه است ... میتونی بری Raider ( فالوت 3 بود ، تو NV نمیدونم اسمش چیه ) بکشی و لباسش رو برداری ...

راستی منظورت از لباس همون Armor هستش دیگه ... آخه لباس ها تو بازی قابل تعمیر نیست ( کلا خراب نمیشه ) ...

راستی یه سوال چند وقته داری بازی میکنی ... فالوت 3 رو بازی نکردی ؟؟؟؟/:)
فال اوت 3 رو تا آخر رفتم. ولی با این مشکل مواجه نشدم. الان هر چی رو لباسم کلیک میکتنم لباس رو نمیپوشه! بعد از مبارزه تو یه رینگ این اتفاق افتاد.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
بازی خیلی زیبا و جذابیه ولی متاسفانه یکمی که بازی جلو میره کم کم بی مزه می شه چرا؟
چون که اکثر مراحل بازی رو تمام کردیم و حالا تو چند تا مرحله هستیم که باید یه کارایی کنیم که واقعا سخته وشانسی. مثلا باید دو تا چیز خاص رو که الان یادم نیست برای اون یارو کامپیوتر تو وگاس بیاریم که کلی اعصاب خورد کن بود اخرم زدم ترکوندمش سر این مسئله.
دومیشم این روبات که تو یکی از بار های وگاس مشغوله بود که کلی ماموریت رد کردیم براش اخرم نفهمیدیم چی می خواد ازمون با اینکه زبانمونم خوبه ولی گنگ بود.
البته من خیلی وقت پیش بازی کردم بعضی اسامی یادم رفته.
در کل بازی نسبت به یه سری بازی های دیگه که اومده و کلی هم براشون تبلیغ شده زیبا بود

KITO

کاربر سایت
Nov 1, 2009
180
نام
KITO
فال اوت 3 رو تا آخر رفتم. ولی با این مشکل مواجه نشدم. الان هر چی رو لباسم کلیک میکتنم لباس رو نمیپوشه! بعد از مبارزه تو یه رینگ این اتفاق افتاد.
با اون چیزی که گفتم درست شد ؟؟؟

راستی چطوری فالوت 3 رو بازی کردی و Repair نکردی ؟؟؟ با Cheat ؟؟؟)x؟؟؟

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
نه بابا cheat چیه. به کلاس کار ما نمیخوره. ولی در کل خودم هم نمیدونم چه طوری Fallout 3 رو تموم کردم. بعد بازی فهمیدم نصف اسلحه ها رو اصلا پیدا نکردم یا نخریدم. حتی بعدشم فهمیدم که یک سگ هم داخل بازی بود که میشد به عنوان همراه ازش استفاده کرد. ولی من اصلا سگی تو بازی ندیدم! تازه بعد اینکه بازی رو تموم کردم فهمیدم که بازی رادیو هم داره!خلاصه خیلی همت مضاعف انجام دادم تا بازی رو تموم کنم.#:-s

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
نه بابا cheat چیه. به کلاس کار ما نمیخوره. ولی در کل خودم هم نمیدونم چه طوری Fallout 3 رو تموم کردم. بعد بازی فهمیدم نصف اسلحه ها رو اصلا پیدا نکردم یا نخریدم. حتی بعدشم فهمیدم که یک سگ هم داخل بازی بود که میشد به عنوان همراه ازش استفاده کرد. ولی من اصلا سگی تو بازی ندیدم! تازه بعد اینکه بازی رو تموم کردم فهمیدم که بازی رادیو هم داره!خلاصه خیلی همت مضاعف انجام دادم تا بازی رو تموم کنم.#:-s

سگ!!!!:-/ کدوم سگ؟ سگی تو بازی نبود!!!=))

یه بار بازی رو تا آخر رفتم یه بار هم تا وسطاش(90% ماموریت های جانبی رو رفتم) اما آخر نفهمیدم این سگ رو از کجا میشه پیدا کرد؟!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر