Fallout: New Vegas | PC

Fallout___New_Vegas_by_lawzy87.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Obsidian
Genre: RPG
Release Date: : Q4 2010
ESRB Rating:M​

تعدادی از اعضای سابق Interplay که هم اکنون در Obsidian حضور دارند به اضافه ی سازندگان موفق و مشهور FALLOUT 3 یعنی Bethesda Softworks در کنار هم جمع شده اند تا ادامه ای بر عنوان نقش آفرینی پسا آخر الزمانی مشهور FALLOUT با نام Fallout: New Vegas عرضه کنند.

FALLOUT 3 عنوانی بود که در عین موفقیت تجاری عظیم و اقبال بسیار مناسب منتقدان
در زمینه ی عناصر نقش آفرینی مورد کم لطفی طرفداران بازی های 1و2 قرار گرفت
و حالا این تیم کارکشته قرار است با استفاده از نقاط مثبت همه ی FALLOUT ها با استفاده از موتور FALLOUT 3
در یایان سال 2010 شما را راهی بهشت آمریکایی Vegas کند.
اما تفاوت Vegas با قبل در این است که همه چیز پسا آخر الزمانی است وکازینو های مخروبه ی وگاس پر از موجودات جهش یافته است...
شما در نقش کسی که پا به WestLand بزرگ گذاشته همراه با Pip-Boy خود وارد ماجراهای عجیبی خواهید شد...

با تشکر از کسری (619):
در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

[ [/

]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
مهم برای دارندگان Nvidia مخصوصا!
Update 3 رو دیروز Skidrow داده بیزون و حتما ازش استفاده کنید مخصوصا اگه با کارت Nvidia بازی رو اجرا میکتید. بازی رو بسیاز روان میکنه >:d< :d
http://thepiratebay.org/torrent/5947969

• Like
Reactions: Dante Never Cry

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
سلام
مهم برای دارندگان Nvidia مخصوصا!
Update 3 رو دیروز Skidrow داده بیزون و حتما ازش استفاده کنید مخصوصا اگه با کارت Nvidia بازی رو اجرا میکتید. بازی رو بسیاز روان میکنه >:d< :d
http://thepiratebay.org/torrent/5947969
اینم لینک رپیدشیر

aghajari

کاربر سایت
Dec 25, 2009
179
نام
علي
اقايونا و خانوما ..
mr house رو بكشم يا yes man رو ؟؟
چه تفاوتي دارن ؟؟
من mr house رو كشتم ...رفتم پيش سزار يهو حالش بد شد فرستادم پيش همون ماسكيها ...
بعد يه جا بايد برم كليد ندارم ...چكارش كنم ؟؟
بازش كنم ميريزن سرم ...تفنگ هم كه ندارم ...
اگه برم پيش يس من بهم ميگه برو پيش ncr ..ميرم اونجا هم اجازه ورود ندارم ...قرمز هست ...ميرم بازم ميريزن سرم همه رو ميكشم كه يهو ncr ميزان محبوبيتم مياد پايين ...
چكار كنم ؟؟

بعد هم اينكه ميشه پيش همه محبوب باشي ؟؟
يا بايد پيش يكي عزيز باشي و اون يكي غريب ؟؟

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
دوستان لطفا یکی راهنمایی کنه:
من تو قسمتی که باید بری BUNKER این برادرهودارو بترکونیم گیر کردم!!

newvegassq_0533.jpg

تمام ماموریتهاشم که گفت انجام دادم.
فقط ازش خواستم که بیام تو گروهشون گفت برو تو BLACK MOUNTAIN که اونجام یه
در هست که کلید میخواد برای ورودش!!!

660px-Fallout_New_Vegas_Black_Mountain_Satelite.jpg

برای جواب درست یه اعتبار توپول میدم :d

fredrik

کاربر سایت
Sep 18, 2009
51
سلام
برای نابو کردن قرارگاه باید به قسمت کامپیوتر بری که قبل از ورود به اتاق سمت راست بعد از سلیت کامپیتر قرار داره ،ولی اول نیاز به سه تا کلید داری که اولیش پیش همین آقاهس دومیش پیش یکیه که اسمش یادم نیست ولی سمت چپ همین اتاق در اتاق دومی یا سومیه آخریش هم پیش مسول کامپیوتر تو همانجایی که گفتم ،اما باید کلید ها رو بدزدی برای این کار در حالت نشسته در پشتشون طوری قرار می گیری که بالای صفحه بنویسه Hiddenبعد کلیک می کنی و کلید را برمیداری.وقتی سه تا کلید را به همین شکل به دست آوردی در اتاق اصلی کامپیوتر وارد سیستم می شی روز انهدام را بدست آورده همانجا قرارگاه را منهدم می کنی باید بعد ار زدن کلید انهدام هر چه سریعتر خارج شی .

در قسمت دوم کلید زیر راه پله است برای راحتتر پیدا کردن یه کپه خاک کوچک اونجا است که کلید زیره اونه.البته منظورم از راه پله همونیه که به اتاق سمت راست در عکس ارسالی قرار گرفته.

• Like
Reactions: m0jtaba

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,246
نام
امیرحسین
من موندمه کدوم یکی از این هدفا رو انجام بدم: کشتن Mr House، کشتن Yes Man، منهدم کردن پایگاه BHOS؟ کدوم هدف باعث افزایش میزان محبوبیت میشه؟ کدوم راه، راه صحیح و مثبته؟

لطفا داستان بازی رو اسپویل نکنید ، ممنون;)

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
من موندمه کدوم یکی از این هدفا رو انجام بدم: کشتن Mr House، کشتن Yes Man، منهدم کردن پایگاه BHOS؟ کدوم هدف باعث افزایش میزان محبوبیت میشه؟ کدوم راه، راه صحیح و مثبته؟

خیلی جالبه من رفتم تو گروه BH بعد رئیسشون لباسه مخصوصشونو به من داد
وقتی پوشیدم اومدم بیرون همه کسایی که باهاشون دوست بودم به سمتم شلیک کردن.
کلا خر تو خری شد که نگو!!! (بدبختی ازش نمیشه گذشت :d)

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
این یکی هم گرافیکش مثل قبلی مورد داره و باید صد تا پچ و وصله پینه بهش بدوزی تا کار کنه یا خیلی بهتر و روان تر از قبلی اجرا میشه ؟

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
اینم پچ شمار 4
Experience all the sights and sounds of fabulous New Vegas, brought to you by Vault-Tec, America's First Choice in Post Nuclear Simulation. Explore the treacherous wastes of the Great Southwest from the safety and comfort of your very own vault: Meet new people, confront terrifying creatures, and arm yourself with the latest high-tech weaponry as you make a name for yourself on a thrilling new journey across the Mojave wasteland.From Bethesda Softworks and the veteran RPG designers at Obsidian Entertainment (a team which includes members of the original Fallout and 2 teams) comes Fallout: New Vegas, a thrilling and chilling episode in the Fallout saga.
This update addresses issues with the following areas:
- Pip-Boy Interface
- Repair Menu
- Caravan
- Weapons and Weapon Mods
- Hardcore Mode
- Perks
- Skills
- Crafting Recipes
- Crafting Menu
- Mojave Express
- Chems/Addiction
- Doctors
- Vendors
- PreOrder DLC Items
- Reputation System
- Radio Stations
- Companion fixes
- Companion Quests
And fixes for the following quests:
- Ain't That a Kick in the Head
- By a Campfire on The Trail
- They Went That-a-Way
- My Kind of Town
- Boulder City Showdown
- Ring a Ding Ding
- King's Gambit
- For The Republic, Part 2
- Render Unto Caesar
- Et Tumor, Brute?
- The House Always Wins
- Wild Card
- Beyond the Beef
- GI Blues
- How Little We Know
- Oh My Papa
- Still In The Dark
- You'll Know It When It Happens
- Arizona Killer
- Eureka
- Veni, Vidi, Vici
- All or Nothing
- No Gods, No Masters
- Birds of a Feather
- I Put A Spell On you
- Come Fly With Me
- That Lucky Old Sun
- Don't Make a Beggar of Me
- The White Wash
- Ghost Town Gunfight
- Restoring Hope
- Bleed Me Dry
- Aba Daba Honeymoon
- Tend To Your Business
- Wang Dang Atomic Tango
- Flags of Our Foul-Ups
- Debt Collector
- Talent Pool
- Left My Heart
- Someone To Watch Over Me
- Hard Luck Blues
Install Notes:
1. Unpack the included rar files.
2. Run Fallout.New.Vegas.Update.4.exe and install
3. Copy the cracked content from SKIDROW directory to your main installation directory and overwrite.
4. Play the game
Additional Notes:
You don't need to have any of the previous updates installed, as this update is featuring all previous updated content.
http://rapidshare.com/files/436918477/Fallout.New.Vegas.Update.4-SKIDROW.rar

mokhtar

کاربر سایت
May 19, 2006
533
نام
mokhtar
کسی این ها را گرفته میدونه چی هست؟؟؟

DLC Info:

Tribal
* Tribal raiding armor
* Broad machete
* 5 bleak venom doses
* 10 throwing spears

Mercenary
* Lightweight metal armor
* Mercenary’s grenade rifle
* 3 super stimpaks
* 3 doctor's bags

Classic
* Armored Vault 13 jumpsuit
* Weathered 10mm pistol
* Vault 13 canteen.
* 5 stimpaks

Caravan
* Lightweight leather armor
* Sturdy caravan shotgun
* 4 repair kits
* Binoculars

http://futuredisaster.softarchive.net/fallout_new_vegas_update__all_dlcs.439758.html

چه جور dlc هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر