Fallout: New Vegas | PC

Fallout___New_Vegas_by_lawzy87.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Obsidian
Genre: RPG
Release Date: : Q4 2010
ESRB Rating:M​

تعدادی از اعضای سابق Interplay که هم اکنون در Obsidian حضور دارند به اضافه ی سازندگان موفق و مشهور FALLOUT 3 یعنی Bethesda Softworks در کنار هم جمع شده اند تا ادامه ای بر عنوان نقش آفرینی پسا آخر الزمانی مشهور FALLOUT با نام Fallout: New Vegas عرضه کنند.

FALLOUT 3 عنوانی بود که در عین موفقیت تجاری عظیم و اقبال بسیار مناسب منتقدان
در زمینه ی عناصر نقش آفرینی مورد کم لطفی طرفداران بازی های 1و2 قرار گرفت
و حالا این تیم کارکشته قرار است با استفاده از نقاط مثبت همه ی FALLOUT ها با استفاده از موتور FALLOUT 3
در یایان سال 2010 شما را راهی بهشت آمریکایی Vegas کند.
اما تفاوت Vegas با قبل در این است که همه چیز پسا آخر الزمانی است وکازینو های مخروبه ی وگاس پر از موجودات جهش یافته است...
شما در نقش کسی که پا به WestLand بزرگ گذاشته همراه با Pip-Boy خود وارد ماجراهای عجیبی خواهید شد...

با تشکر از کسری (619):
در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

[ [/

]

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
آقا بازی خیلی عالیه ، ساید کوئست هم خیلی داره ، اون سگ هم تو Freeside پیش King هست که 2 تا ماموریت براش انجام بدین بعد در مورد سگه باهاش صحبت کنید 1 ماموریت هم اونجا میده بعدش میگه سگم مریضه میدمش به تو که ببریش پیش فلان دکتر ... بعد میده بهت دیگه حالا من فعلا وقت نکردم ببرمش پیش دکتره ولی باهام میاد و کمک میکنه

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
بچه ها من اواسط بازیم یه 30 ساعتی بازی کردم ولی الان مینویسه XP= max .... :-( حالم گرفته شد.... نصفه PERKهامو حتی روشن هن نکردم.... یعنی دیگه لول آپ نمیشم بچه ها؟ راه حلی نداره؟؟

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
بچه ها من اواسط بازیم یه 30 ساعتی بازی کردم ولی الان مینویسه XP= max .... :-( حالم گرفته شد.... نصفه PERKهامو حتی روشن هن نکردم.... یعنی دیگه لول آپ نمیشم بچه ها؟ راه حلی نداره؟؟

اگه میشد همه ی قابلیتها رو با هم بالا برد اون وقت کاراکتر شما با هیولا چه فرقی میکرد؟ :d

شما باید اون مهارتهایی که احساس میکردی بیشتر به دردت میخوره رو ارتقا میدادی...الان هم میتونی از مهارتهایی که نیاز نداری کم کنی و به بقیه اضافه کنی.

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
سلام
الان توی راه بودم که یک پیرمرد اومد و درباره ستاره های ابی پشت درب قوطی ها حرف زد (درباره گنج و چه کسانی دنبالش هستند)وقتی ازش پرسیدم تو هم از درب ها جمع آوری میکنی گفت نه ولی بهش شک کردم وقتی کشتمش دیدم داره ولی از اون جایی که مثل اسکایریم می ترسم کسی رو بکشم مرحله اش از بین بره امکان داره دوباره این مالکوم هولمز رو ببینم؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من آخرسر نتونستم این بازیو اجرا کنم
تاپیک مشکلاتش هم رفته زیر خاک پیش کرم خاکی ها کسی جواب نمیده من که بازیو نصب میکنم روی آیکن بازی کلیک میکنم یه صفحه ای باز میشه که میگه باید install کنی
در صورتیکه من بازیو نصب کردم.یه فایل میخواست که باید بریزم درست شه ولی هر چی این فایلو گشتم نتونستم پیداش کنم
من از این سایت گرفتم و آموزشش هم هست ولی اون چیزی که میخوام لینکش منقرض شده
اگه کسی داره لطف کنه برام بفرسته.ممنون میشم
www.p30day.com/دانلود-بازی-fallout-new-vegas-5631.html

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من آخرسر نتونستم این بازیو اجرا کنم
تاپیک مشکلاتش هم رفته زیر خاک پیش کرم خاکی ها کسی جواب نمیده من که بازیو نصب میکنم روی آیکن بازی کلیک میکنم یه صفحه ای باز میشه که میگه باید install کنی
در صورتیکه من بازیو نصب کردم.یه فایل میخواست که باید بریزم درست شه ولی هر چی این فایلو گشتم نتونستم پیداش کنم
من از این سایت گرفتم و آموزشش هم هست ولی اون چیزی که میخوام لینکش منقرض شده
اگه کسی داره لطف کنه برام بفرسته.ممنون میشم
www.p30day.com/دانلود-بازی-fallout-new-vegas-5631.html

کسی نیست کمک کنه؟؟؟
کسی قبلا از این سایت دانلود نکرده بازیو؟
کسی اون لینکی که من میخوامو نداره؟

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
سلام دوستان من دوتا مشکل دارم اول اینکه خود بازی رو تموم کردم الان توی کوست dead money هستم تا اونجا رفتم که اون یارو غوله باید اون کلید های دسته ای رو بکشه پایین ولی خوب میگه گرسنشه چطوری میتونم بهش غذا بدم ؟
دوم اینکه من NMC texture pack رو برای بازی نصب کردم با حجم 4.7 گیگابایت ولی وقتی فعال میکنم بازی اجرا نمیشه توی منو کرش میکنه با اینکه حداقل سیستم مورد نیاز رو دارم برای این پکیج چه کنم ؟

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
وااااااااااااای من الان این تاژیکو دیدم ... مرسی ......... من بهترین بازی دنیا رو فال اوت 3 و وگاس میدونم ... وای خدا :D
From Vault 101 To New Vegas
تو خود فروم فالوت بتزدا من معروفما :D :(

سعی میکنم حالا که این فروم واقعا حرفه ای هست ژست های فال اوت و ... بدم

عالیه
مرسی

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
وااااااااااااای من الان این تاژیکو دیدم ... مرسی ......... من بهترین بازی دنیا رو فال اوت 3 و وگاس میدونم ... وای خدا :D

عالیه
مرسی
جواب سوال منو بده خوب مرد حسابی

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
انصاری جان والا من با ps3 بازی کردم .... اون غوله هم گرسنشه راه دیگری هم جز غذا فکر کنم بود ...
فهمیدم باید اون صدا رو که توی note ها هست پخش کنم دوباره که از dog به god برگرده تموم کردم dead money رو الان میخوام دی ال سی بعدی رو شروع کنم.

واقعا شکه شدم وقتی دیدم برای همین یک دی ال سی انقدر انتخاب داریم یعنی از تمام توانایی ها میشه برای بهترین پایان استفاده کرد واقعا خوب بود وقتی بعد از چند ساعت بازی توی اون مکان ترسناک وقتی خارج میشی ازش یک حس آزادی باحالی داره :d

---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:37 PM ارسال شده بود ----------

بازی به این جذابی که تو کل جهان انقدر طرفدار داره اینجا فقط باید 9 صفحه بره جلو ؟
بازیش واقعا بی نظیره . اگه زبانتون خوب باشه میفهمید که واقعا شاهکاره بازیش

این نسخه حتی از Fallout3 هم جذاب تره

حالا من یه سوالی دارم به نظرتون بالاخره چیکار کنم ؟ یعنی سعی کنم خودم رو به قدرت برسونم یا Mr House یا NCR یا Caesar ؟
از یه طرف دوست دارم خودم وگاس رو بگیرم اما اینکارو اگه بخوام بکنم مجبورم Mr House رو نابود کنم که اگه نابودش کنم فکر کنم اون رباته Victor ناراحت میشه
آخه بچه خیلی خوبیه یه بارم جونم رو نجات داد :d

از یه طرف هم NCR سازمان خیلی خوبیه و کارهای مثبت خیلی زیادی انجام میده . یعنی دوست دارم یا خودم به قدرت برسم یا NCR ...
حالا به نظرتون چیکار کنم ؟

راستی اون یارو که اول بازی شخصیت اصلی بازیو میکشه و خاکش میکنه و چیپ رو میدزده ( منظورم Beeny ) رو من وقتی پیداش کردم
گشتمش و چیپ رو برداشتم و چون چیپ رو نمیخواست پس بده . حالا به نظرتون باهاش همکاری میکردم بهتر بود یا اینجوری ؟

( یه چیز جالب اینکه یه جا واسه رفتن به پایگاه Boomers ها با یه یارو شرط بستم که که بهش 300 تا پول بدم و اگه زنده برگشتم 600 تا پس بگیرم ! خلاصه رفتم و موقع برگشت خواستم 600 تا رو از یارو بگیرم که دلم سوخت و به روش نیاوردم . یارو کلی خر کیف شد ( کسایی که fallout بازی کردن میدونن 600 تا پول یعنی چی ) . درکل منظورم اینه که خیلی وقت بود با یه بازی تا این حد ارتباط برقرار نکرده بودم که بخوام برم تو حس و حال بازی و همچین کارهای بکنم :D... )
من که این کار رو کردم اگر توانایی هات خوب باشه میتونی بدون کشت و کشتار مسائل رو حل کنی.
بنی رو کشتم.
با new callifornia republic همکاری کردم.
Boomber ها رو راضی کردم ( اون صحنه که باس درمان میکردم :d زدم دوتا شونو بردم تو کما کلا سیستم ریخت بهم)
great khan رو راضی به همکاری کردم.
متاسفانه با king حال نداشتم کوست هاشو حل کنم زدم اون یارو دم درو کشتم ( تو خواب با perk مخصوص کشتمش)
mr house رو از سیستم قطع کردم ولی نکشتمش.
دلم نیومد پایگاه brotherhood of steel رو منفجر کنم یا سیستم های دفاعی شونو علیه خودشون فعال کنم و تونستم با روابطشون رو با جمهوری کالیفرنیا با یک قرارداد آتش بس موقت درست کردم.
از رئیس جمهور کیمبال هم محافظت کردم صحنه باحالی بود یک دفعه دیدم یکی افتا پایین :d
با فرمانده دشمن هم مذاکره کردم و تموم شد :d ولی سخت ترین quest که حل کردم همین dead money بود مخصوصا اینکه این ghost ها همه جا بودن هرجا میرفتی پر سم بود اشتباه میرفتی هم بوووووووم همه جا پر از تله بود خیلی سخت کرده بودنش.:-s

آخرین ویرایش:

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232

عالیه
مرسی

اره لامصب خیلی بازی جالبیه
تا چند وقت ازش خوشم نمیومد حالا شده بهترین بازی عمرم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بعضا یه پستی زده می‌شه تو این تاپیک منو تحریک می‌کنه برم دوباره کامل بازی کنم،بعدا دوباره بی‌ خیال میشم :D.
الان یه سری به ویکی بازی زدم کلا زد به سیم آخر.
Vegas,im coming :d

NeveRest

کاربر سایت
Jan 17, 2013
52
میشه کوست های جانبی جالب و منطقه شون رو بگید حال ندارم بگردم :d

باید اعتراف کنم سایدهای نیووگاس در حد 3 نبود و طبیعی هم هستش،چون نیووگاس یه زیرمجموعه بود!

من برای همه ی گروه ها کار انجام میدادم ولی در آخر شدم خدنگِ YesMan :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر