Fallout: New Vegas | PC

Fallout___New_Vegas_by_lawzy87.jpg

Publisher:Bethesda Softworks
Developer: Obsidian
Genre: RPG
Release Date: : Q4 2010
ESRB Rating:M​

تعدادی از اعضای سابق Interplay که هم اکنون در Obsidian حضور دارند به اضافه ی سازندگان موفق و مشهور FALLOUT 3 یعنی Bethesda Softworks در کنار هم جمع شده اند تا ادامه ای بر عنوان نقش آفرینی پسا آخر الزمانی مشهور FALLOUT با نام Fallout: New Vegas عرضه کنند.

FALLOUT 3 عنوانی بود که در عین موفقیت تجاری عظیم و اقبال بسیار مناسب منتقدان
در زمینه ی عناصر نقش آفرینی مورد کم لطفی طرفداران بازی های 1و2 قرار گرفت
و حالا این تیم کارکشته قرار است با استفاده از نقاط مثبت همه ی FALLOUT ها با استفاده از موتور FALLOUT 3
در یایان سال 2010 شما را راهی بهشت آمریکایی Vegas کند.
اما تفاوت Vegas با قبل در این است که همه چیز پسا آخر الزمانی است وکازینو های مخروبه ی وگاس پر از موجودات جهش یافته است...
شما در نقش کسی که پا به WestLand بزرگ گذاشته همراه با Pip-Boy خود وارد ماجراهای عجیبی خواهید شد...

با تشکر از کسری (619):
در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

[ [/

]

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
به نظر من گرافیک تمیز تر شده خداییش گرافیک قبلی نصبت به وصعت بازی و اینکه کلی لوکشن داشت خیلی خوب بود زمانه خودش.
در کل las vegas معروف به شهر گناه با اون جلال و زیبایی ادم فریب با کلی کاواره و کازینو به چه وضعی افتاده انقاد خوشحالم این بازی مثل قبلی حس تنهایی و تنها بودن هر ادامیو بهت میفهمونه و لبخند طنز و سرد بابل هد که این بار هم قراره یه کم افسرده بشیم و به واقیت بار ها بیشتر از قبل با خنده گریه دارش تو قالب طنز به رخ ما بکشه.
من از 3 خیلی چیزا یاد گرفتم و تو زندیگ تاثیر گذاشت امیدوارم تو اینم همینتور باشه من 3 قخ 5بار بازی کردم و نقشرم چند بار لوله کردم همه جارو و دقیقا جایی که فکر میکردم همه چیزو دیدم 1اسلحه جدید 1 تصمیم جدید تو لوکیشن مخفی و باور نکردنی و یا کسی که دفه قبل کشتمش 1داستان جدید برام رقم زد 3 هیچ وقت تمومی نداشت البته خط داستانی که خیلی زود تموم میشد حواشی بازی فوقولعاده بود.بابت عکسها ممنون عالی بود.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
ممنونم از زحمت تون.
Fallout 3 و برادر بزرگترش یعنی Oblivion، بین تمام این عناوین بزرگ سال های اخیر، تنها گیم هایی بودند که من در حد فوق العاده ازشون لذت بردم.
چقدر صبر کردن برای یه عنوان جدید از Bethesda سخته!
23t06dg.gif

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
خدا کنه سیستم هدف گیری تو حالت سوم شخص رو بهتر بکنن.تو نسخه ی قبلی که عملا بازی برای من تبدیل به یک fps شده بود.

emad.kia

کاربر سایت
May 2, 2010
30
نام
عماد کیا
با سلام
موضوع خیلی جالبی بود
new vegas به امید خدا پاییز میاد
من با سری 1 & 2 & marrowind خوب آشنا نبودم ولی باید بگم Fallout 3 تونست جای خالی Final fantasy بعد از رفتن Sakahuchi رو برام پر کنه و به یاد سری زیبای Final fantasy یکی از ماموریت های بازی رو (Mother ship zeta) رو نا تمام گذاشتم همیشه موقع دل تنگی بازی رو بزام و حال شو ببرم
البته من با roben هم نظرم و امید وارم که head shot در Fallout بهتر بشه و با یه head shot دشمن ناکار شه
از همه مهم تر سیستم تیر اندازی اش بود که فکر کنم به جز sniper , Infiltrator , Xing ... assualt rifle اسلحه های دیگه خیلی دقت پایین داشتند و AP که تموم می شد انگار باید خودت رو مرده فرض کنی
حالا کو تا Perk :Death grim
راستی به جز اون Trailer دموی اول بازی تریلر دیگه ی هست
اگه کسی اطلاع داره لینک اش رو بذاره

عماد کیا 12:00 15/2/1389

من فکر میکردم اول یه نسخه دیگه OBLIVION رو اول بسازن بعد برن سراغ این
با سلام
برای اطلاع از اخبار bethesda بد نیست به لینک خودش مراجعه کنی
http://www.bethsoft.com/eng/news/news_2010.php
خودش که می گفت حد اقل تا 2 سال دیگه سری جدیدی از مجموعه ی زیبای Elder Scroll نمیاد
اگه خبر های در مورد بازی های این شرکت داری خوشحال می شم منو در جریان بذاری

عماد کیا 12:09 15/2/1389

http://bethblog.com/index.php/2010/04/28/inside-the-vault-obsidians-joe-sanabria/

http://bethblog.com/index.php/2010/04/07/inside-the-vault-obsidians-chris-avellone/

لطفا چند پیام پشت سر هم با فاصله زمانی کم ارسال نفرمایید.
بر ما منت نهاده و از نقل قول چندگانه استفاده کنید
TyRaX

از دوست عزیزم TyRaX تشکر می کنم
من تازه واردم و زیاد با امکانات و قوانین آشنا نیستم

اینم لینک مصاحبه OXM با Bethesda در مورد Fallout :new vegas
45 دقیقه mp3
http://www.oxm.co.uk/article.php?id=17382
البته قصد جسارت ندارم برا مبتدی های مثل خودم می گم. وصط سایت روی کلمه ی Direct link کلیک کنید

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
داستان بازی بازی دقیقا چه جوری میشه ؟
یعنی چند سال بعد یا قیل از بازی های قبلی ؟
Vault 21 ؟
Is Fallout: New Vegas linked in any way to Fallout 3?
No. You saw the distance between the two locations. It takes place three years after the events of the capital wasteland – you actually won’t see any repercussions from Fallout 3 in New Vegas, because of the distance ant the rather short timeframe.
When is Fallout 3 set? How long after the previous games?
The game is set in 2277, exactly 200 years after the Great War, 116 years after Fallout and 36 years after Fallout 2.

.......................................

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
متاسفانه من 3 رو نتونستم حتی یه خورده برم جلو همون لوب بازی گیر کردم و چون اعصابم رو خورد کرد گذاشتم ـش کنار ، انشاءالله که این قابل بازی کردن باشه .:love:

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
خوب اگه bethsoft یکم به سازنده های اصلی بازی مجال بده میتونیم شاهد جو تاریک تر و بهتری در دنیای fallout باشیم ...
three years after the events of the capital wasteland
شاید منظورش three hundred years بوده ... ( اشتباه تایپی ) ، وگرنه چطوری بعد 3 سال تقریبا هیچ شخصیتی از fallout 3 رو نمیبینیم ....؟؟؟؟؟
23t06dg.gif
این حرفت از یه جهت اعصابمو ریخت به هم و از یه جهت واقعیت رو نشون داد که چطوری Bethsoft شاهکاری مثل fallout رو ( که دنیایی به مراتب بسیار زیبا تر و جالب تر و تاریک تر از دنیای elder scrolls داره) چنان خراب میکنه که بازیباز ها میان اونو با oblivion مقایسه میکنن ! :((
-------
البته خدا کنه روی داستان بازی کار کنند چون دیگه نمیتونم داستان بی سر و ته fallout 3 رو تحمل کنم . :sick:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
البته خدا کنه روی داستان بازی کار کنند چون دیگه نمیتونم داستان بی سر و ته fallout 3 رو تحمل کنم . :sick:
داستان بی سرو ته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این جمله شما چه مغنی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)x)x)x)x)x)x)x
شما واقعا این بازی رو انجام دادین؟اولین باره همچین چیزی میشنوم سناریوهای بازی فوق العاده بود عالی تر از عالی بود به جای اینکه کس دیگه ای رو سر زنش کنید انگلیسیتونو قوی کنین...
من این بازی رو 258 ساعت رکورد دارم زیرو رو کردم نقشه رو هنوزم بازی رو میریزم انقدر داستان نویسی بازی دقیق بوده و انقدر روش تمرکز شده که ممکنه با 1تصمیم که از قبل گرفتم (مثل 1ماموریت) با 1 نفر که داره تو شهر برای خودش راه میره دوشمن باشم و از دور بدونه هیچ حرفی به هم شلیک کنم یا با همون شخص 1 ارتباط تجاری ماموریت های جدید و شاهد پیدا شدن 1 سناریوی تازه باشم........................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر