هرسوالی درمورد Ps2

esk

عضو جدید
Jun 14, 2019
1
سلام من ی اشتباه بزرگ کردم ps2 رو فلش خور کردم یعنی ی برد به برد اصلی اضاف کرده و لنز کلا از مدار خارج شده با روش بوت و این داستانا نمیتونم بازی اجرا کنم حالا هربار بخوام بازی بریزم رو فلش 30یا 40تومن پیاده میشم کسی نمیدونه چ برنامه ای استفاده میکنن که بازی رو تبدیل میکنن میریزن رو فلش

• Like
Reactions: che-jaleb

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام من ی اشتباه بزرگ کردم ps2 رو فلش خور کردم یعنی ی برد به برد اصلی اضاف کرده و لنز کلا از مدار خارج شده با روش بوت و این داستانا نمیتونم بازی اجرا کنم حالا هربار بخوام بازی بریزم رو فلش 30یا 40تومن پیاده میشم کسی نمیدونه چ برنامه ای استفاده میکنن که بازی رو تبدیل میکنن میریزن رو فلش
سلام دوست عزیز. شما اشتباه نکردی.کار خیلی مهمی انجام دادی.ولی اینکه اینقدر هزینه خیلی زیاده درست.ولی اگر برای 15 بازی باشه زیاد نیست.ولی اگه میخوای خودت بازی بریزی تو فلش به چند چیز نیاز داری. ی کامپیوتر و اینترنت برای دانلود بازی و بعد 2 تا نرم افزار برای تبدیل بازیها.البته اگه بازی از قبل داری یا از دوستاد تهیه کنی بشرط اینکه دی وی دی بازیاد سالم باشه نیازی به اینترنت نداری.تازه بخوای ی بازی دانلود کنی خیلی وقت میگیره چون سرعت اینترنت زیاد خوب نیست. راستی لزتو هم بزار سر جاش ی روز ازش استفاده میکنی.ریختن بازی روی فلش خیلی راحته.تصمیم بگیر تک تک مراحلو در خدمت مردم خوب ایران هستم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام ببخشید کسی رو سراغ دارین که پی اس ۲ زیر ۲۰۰ هزار تومان بفروشه
سلام عزیزم ندارم .الان هر کسی ی قیمتی گذاشته. مثل بازار سیاه شده.یکی میگه 400 500 600 700 خنداش اینکه سونی یک از رده خارج شده 200 تمنه .موفق باشی

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
احتمالأ شاید از آیسی کپی دستگاه باشه شاید رو بعضی dvd خامها جواب نده..خودم دو تا ps2 دارم یه فت یه اسلیم .بعضی بازیهای dvd کپی رو فت خوب اجرا میشه بعضی هاشون رو اسلیم رو دستگاه دیگه امتحانشون کن..شایدم از لنز دستگاه باشه..خودم.با imgburn رایت میکنم سالیان سال..

• Like
Reactions: che-jaleb

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام عزیزم.راستش رایت بازی با imgburnانجام میشه با دور 6.4.8 ولی مشکل میتونه از لنزت باشه .یا از رایترت باشه. یا بیشتر از دی وی دی خامت باشه.با گرون بودن چنین دی وی دیهای اشغال خودتو عزیت نکن.اگه میخوای از لنزت استفاده بکنی.بازیاتو بخر چون اونا از دی وی دیهای printable استفاده مکنند که هیچ نوشته یا عکسی روشان نیست.خودشان عکس بازی رو پرینت میکنند روش.شرکتی هم بازی هست.برای راحت کردنه خودت دستگاتو free mc boot کن .بازیهاتو بریز تو یو اس بی یا روی هارد.با همون کیفیت اجرا میشند.برای اموزشش در خدمت هستم.

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سه تا سوال داشتم:

۱-اگه کنسول کپی خور باشه ریجن کنسول با بازی تفاوت داشته باشن مشکلی ایجاد نمیشه؟ الان معدود بازیهای تو بازار چه ریجنی هستن؟

۲-من الان کنسولم پال هست. بعضی بازیها امکان انتخاب ۶۰ هرتز رو دارن ولی بعضی نه. بازی ntsc دانلود کنم کنسولم اجرا میکنه؟

۳-من چند تا بازی دانلود کردم که همه پال هستن:

بازی mercenaries چند تا لودینگ اول رو بعد از چندین دقیقه رد میکنه ولی به منوی اصلی نمیرسه!

بازی black بخوبی اجرا میشه.

بازی crash nitro cart و shadow of the colossus هنگام گیم پلی مشکل خاصی ندارن ولی هنگام پخش cutscene اولی هی لگ میزنه و دومی صدا از تصویر جا میمونه.

واقعا موندم مشکل از کجاست! ارور کثیفی دیسک نمیده ولی خوب هم اجرا نمیکنه! مثلا mercenaries رو که به منوی بازی نمیرسه!

اگه بدونم مشکل از لنز یا موتور هست تعویضش میکنم اما نمیدونم از کدومی هست! احتمال اینکه با تعویض این دو مشکل حل نشه که بدتر!

با تشکر

به به دوست عزیز
آیدیتو دیدم خیلی خوشحال شدم :x خیلی وقت بود نبودی

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوست عزیز.1 دستگات باید کپی خور باشه. برای اینکه بفهمی دستگات کپی خوره ی بازی سالم و از بازار تهیه کن بزار داخل دستگات اگر اجرا شد کپی خوره.تمام دستگاهای پلی 2 کپی خور شدند.2.تمام بازی های موجود در بازار روی تمام دستگاها جواب میدند.3.دانلود بازی با این سرعت اینترنت مسخره ارزش نداره.تازه اگه خوب دانلود کردی باید روی ی دی وی دی رایتشکنی با این دی وی دیهای گران و اشغال نتیجه خوب نمیگیری .پیشنهاد میکنم که بازی هاتو از بازار تهیه کن.باور کن تمام این راه هارو رفتم . انتخاب با خودته عزیزم.باز سوالی داشتی در خدمتم

000abolfazl 000

عضو جدید
Aug 26, 2019
1
سلام
من از روش های موجود در سایت استفاده کردم تا سونی ۲ فلش خور کنم ( با برنامه open ps2 laoder ) همه کارا درست انجام دادم ولی وقتی وارد منو بازی می شم و بازی رو انتخاب می کنم صفحه تلویزیون رنگی می شه بعد کلن سفید میشه و همینجوری می مونه هم بازی devil may cry 3 و هم بازی Naruto ultimate ninja 5 رو اجرا می کنم همینجوری میشه صفحه سفید میشه هر چه قدر هم صبر کردم همونجوری موند

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام عزیزم.اینکه صفحه رنگی میشه عادیه.مشکلی نیست.میتونی تو تنضیمات open ps2 laoder ی تیک هست به اسم Disable Debug Colors بزارش روی on این تصویر رنگییه مسخره میره.یادت نره بعد از تنضیمات روی save change دکمه ضربدر بزنی.این کمکی به اجرای بازیت نمیکنه.اول بگو با چه نرم افزاری بازی رو تبدیل کردی. تا بهتر راهنماییت کنم .اگه فلش دیگه ای داری روی اون هم امتهان کن.منتظر سوالت هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر