هرسوالی درمورد Ps2

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
واسه دانلود رام ps2 چه سایتی رو پیشنهاد میکنید ؟؟ و واسه رایتش باید فایل iso رو رایت کنم ؟؟
شما هر بازی ps2 ای رو سرچ کنی تقریبا، لینک مسقیم شون موجود هست توی سایت های مختلف!
coolrom یا به گفته اون دوست مون wowroms سایت های بسیار خوبی اند
بله برای رایت اش باید ایمیج رو رایت کنید
در واقع ایمیج یه فرمت کلی از تمامی فایل های داخل دیسک هست ( یعنی اگر تمامی فایل های داخل یک دیسک کنار هم جمع بشن و در قالب یک فرمت کلی مورد استفاده قرار بگیرن، بهشون ایمیج میگیم که فرمت های مختلفی مثل iso و bin و ... دارند که خب iso مرسوم ترین فرمت ایمیج هست)

• Like
Reactions: merryjane

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
واسه دانلود رام ps2 چه سایتی رو پیشنهاد میکنید ؟؟ و واسه رایتش باید فایل iso رو رایت کنم ؟؟
سلام.دوست عزیز ی کم زبان انگلیسیت خوب باشه بنویسی free download ps2 games ی المه سایت هست.با گرانی دی وی دی لازم نیست چرا بازیهارو نمیریزی توی یو اس بی هارد.از هارد بازی کنی.ی هارد قدیمی 120 گیگ سالم 40000 هزارتمن.البته ی تبدیل IDE USBلازم داری.خودتو راحت میکنی از لنز دستگاتم استفاده نمیکنی.بازیها با همون کیفیت اجرا میشند.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دوستان من با نرف افزاری usb util بازی هارو بصورت لیست همشون رو تبدیل میکنم میندازه به فلش ولی نمیدونم چرا چند تاش اجرا نمیشه یا مشکل داره کسی میدونه این قابل حله ؟؟؟؟؟
این ارور رو میده error the game is fragmented
سلام.توی تنضیمات خود oplاین جمله ارور هست .میتونی noانتخاب کنی مشکل حل میشه

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
کابل کامپوننت هر چی میگردم نمیتونم پیدا کنم براش . تو سایتا هم موجود نیست ، توی توپخونه هم هیچکس نداشت :| کسی جایی میشناسه که داشته باشه برام تو خصوصی بفرسته

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
کابل کامپوننت هر چی میگردم نمیتونم پیدا کنم براش . تو سایتا هم موجود نیست ، توی توپخونه هم هیچکس نداشت :| کسی جایی میشناسه که داشته باشه برام تو خصوصی بفرسته
الان همه مثل کلاغ حریص شدن مردم اشغالاشونم تو هزار تا سوراخ قایم میکنن اونایی هم که بخوانم بفروشن قیمت خون باباشونو طلب می کنن
به سختی پیدا میشه من خودم بعد چند ماه گشتن یکی تو دیوار خراب شده پیدا کردم 150!!!!تخفیف هم نمیداد بهش گفتم کنسولمو میندازم تو رودخونه اما اینقدر پول به تو مفت خور نمیدم
کابلی که تا 1.5 سال پیش 25 تومن التماس میکردند کسی نمیخرید.بالاخره با سختی بعد از چند ماه جستجو 70 تومن پیدا کردم
شما هم صبور باشید بالاخره پیدا می کنید اما اگر از پیدا کردن کابل نا امید شدین میتونیددر مورد تبدیل hdmi برای ps2 هم فکر کنید
تبدیل HDMI برای پلی استیشن 2

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
الان همه مثل کلاغ حریص شدن مردم اشغالاشونم تو هزار تا سوراخ قایم میکنن اونایی هم که بخوانم بفروشن قیمت خون باباشونو طلب می کنن
به سختی پیدا میشه من خودم بعد چند ماه گشتن یکی تو دیوار خراب شده پیدا کردم 150!!!!تخفیف هم نمیداد بهش گفتم کنسولمو میندازم تو رودخونه اما اینقدر پول به تو مفت خور نمیدم
کابلی که تا 1.5 سال پیش 25 تومن التماس میکردند کسی نمیخرید.بالاخره با سختی بعد از چند ماه جستجو 70 تومن پیدا کردم
شما هم صبور باشید بالاخره پیدا می کنید اما اگر از پیدا کردن کابل نا امید شدین میتونیددر مورد تبدیل hdmi برای ps2 هم فکر کنید
تبدیل HDMI برای پلی استیشن 2

چند بار رفتم توپخونه زیر رو کردم نیست کلا . تبدیل hdmi هم باعث دسپلی لگ میشه . ینی واقعا هیچکس وجود نداره بفروشه این کابلو؟...

daryooshaghayi

کاربر سایت
Oct 1, 2018
160
چند بار رفتم توپخونه زیر رو کردم نیست کلا . تبدیل hdmi هم باعث دسپلی لگ میشه . ینی واقعا هیچکس وجود نداره بفروشه این کابلو؟...

اصلا گیر نمیاد

من دوتا درست کردم یه دونه برای برادرم یکی هم برای خودم.
کیفیت تصویر خیلی خیلی فرق کرد و واقعا با کیفیت می‌شه
این مال خودمه که دوکارس هم کامپوننت هم کاپوزیت
5860d3552c6598617c6e51e800252ad7.jpg

البته رنگاش اونی که باید نیست ولی چون کیفیت کابلش خوب بود همینو تبدیل کردم
البته کابل اصلی ps2 هم خوب جواب می‌ده برای تبدیل کردن دوتا لازمه

• Like
Reactions: xbla69

Rfjjcuicxy7xclu7

کاربر سایت
Jun 6, 2019
44
سلام ببخشید من ps2 دارم ولی هر وقت که بازی میکنم موتور درایوش وقتی لنزو بالا پایین میکنه صدا میده ولی وقتیم که پیچ بغل لنزو شلش میکنم که صدا نده صدا نمیده ولی بعد از چند دقیقه هم پیچ کوچولو باز میشه بخاطر همین پیچو تا آخر می بندم بعد میله بغل درایو رو روغن میزنم ولی باز هم بعد چند روز صدا میده

اما یه چیزی نگفتم که داشتم یه روزی ps2 رو تمیز میکردم که فلت جی پاره شد قبل پاره شدن فلت جی صدا نمیداد وقتی فلت جی رو عوض کردم شروع به صدا دادن کرده

خواهشا بگید چیکار کنم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام میشه به دو مورد اشاره کرد اول اون اهنه نرم که کارش اتصال بین لنز و موتور مارپیچ بدون سی دی تنظیمش کنی به اندازه ای که نه زیاد بالا نه زیاد پیین باشه اون پیچ هم باید سفت باشه موتر مار پیچو هم خوب تمیز کن دستگاتو بدون سی دی روشن کن بالای چراغ سبز ی دکمه هست روبه پایین نگهش دار ولش کن اگه خوب اون اهنو تنضیم بکنی لنز بدون صدا میاد پایین و موقع رها کردن دکمه بدون گیر و صدا باید بره بالا البته بعضی دستگاها دوتا دکمه دارن یکیش که گفتم یکیش هم بالای لنز روی برد که باید دوتاشونو هم نگه داری دوم اگر کارتو درس انجام داده باشی با گذاشتن بازی ونگه داشتن این دو دکمه درست شده ولی وقتی کل پیچهای دستگاتو بستی باز صدا داد بازش کن با استفاد از سمباده زیر قاب لنزو از بالا به پایینو بتراش منظورم زیر سمت قابییه که اون اهن بالا پایین میره

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوست عزیز. اگه موقع بازی بدون قاب صدا نداد ولی موقع گذاشتن قاب صدا داد از سمباده استفاده کن.راستی میتونی از فلش یو اس بی برای بازی کردن استفاده کنی.دیگه از لنز استفاده نکن.اگه خواستی بگو تا کمکت کنم

rahsa1

عضو جدید
Jun 9, 2019
2
با سلام اکثر بازیها وقتی ps2 رو به تلویزیون led وصل میکنم سیاه سفیده حتی بدون cd قسمت تنظیمات هم سیاه سفیده. فقط فوتبال اولش منو میاره که میتونم روی ntsc تنظیم کنم تا رنگی شه. توی تلویزیون هم هیچ تنظیمی برای تغییر به ntsc نداره . آیا بااستفاده از کابل کامپوننت رنگی میشه؟

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر