هرسوالی درمورد Ps2

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و دوستان محترم انجمن
من دیروز از یکی از دوستام ب خاطره تجرید خاطراتم ی کنسول ps2 خریدم دستگاه از لحاظ ظاهر فوق العاده تمیزه ولی ی مشکل خیلی بزرگ داره. من از قبل نزدیک 20 تا بازی داشتم دستگارو ک اوردم خونه یک بازی هم روش اجرا نشد!! اینم بگم کلا اون گردونه دستگا ک سیدی توش جا میخوره انگار هرز شده اصلا قشنگ سیدی توش جا نمیخوره رو بعضی از سیدی ها هم اصلا سیدیو نمیچرخونه! میخواستم بدونم اگه این گردونی ک سیدیو میچرخونه عوض کنم مشکلم حل میشه یعنی میخوام بدونم لنزه دستگا مشکل نداره؟؟
خواهش میکنم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه
با تشکر
سلام ، این موارد رو نمیشه حدس زد ! باید مراحل رو یک به یک پیش بری تا به نتیجه برسی ، اگر دیسک گردان مشکل داشته باشه مطمئنا بازی رو اجرا نمیکنه .
شما بهتره یا بدین براتون تعمیر کنن و یا خودتون یک دیسک گردان دیگه تهیه و امتحان کنید ، موفق باشید .

• Like
Reactions: Morii GH

Morii GH

کاربر سایت
Jul 2, 2017
6
سلام ، این موارد رو نمیشه حدس زد ! باید مراحل رو یک به یک پیش بری تا به نتیجه برسی ، اگر دیسک گردان مشکل داشته باشه مطمئنا بازی رو اجرا نمیکنه .
شما بهتره یا بدین براتون تعمیر کنن و یا خودتون یک دیسک گردان دیگه تهیه و امتحان کنید ، موفق باشید .
ممنون از پاسختون دوست عزیز
دوستان من اون دیسک گردون وسط دستگا رو عوض کردم ولی بازم بازیارو اجرا نمیکنه یا اگرم اجرا کنه با تیک اجرا میکنه که فک میکنم صدرصد اشکال از لنز باشه. حالا ی سوال داشتم از خدمتتون میخواستم بدونم اگه ببرمش بیرون احتمالش هست دوباره لنز استفاده شده رو دستگام بندازن؟ چون چندتا سایت هست ک لنز ps2 اصلی پلمپ میفروشه ب نظرتون سایت خرید پستی کنم بهتر نیس؟

• Like
Reactions: residen

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
ممنون از پاسختون دوست عزیز
دوستان من اون دیسک گردون وسط دستگا رو عوض کردم ولی بازم بازیارو اجرا نمیکنه یا اگرم اجرا کنه با تیک اجرا میکنه که فک میکنم صدرصد اشکال از لنز باشه. حالا ی سوال داشتم از خدمتتون میخواستم بدونم اگه ببرمش بیرون احتمالش هست دوباره لنز استفاده شده رو دستگام بندازن؟ چون چندتا سایت هست ک لنز ps2 اصلی پلمپ میفروشه ب نظرتون سایت خرید پستی کنم بهتر نیس؟
خواهش میکنم :)
ممکنه لنز کثیف باشه یا موتور دیسک گردانش ضعیف باشه . احتمال اینکه لنز دستگاه شما رو تعمیر و دوباره استفاده کنن زیاده ولی میتونین بگین کلا لنز رو تعویض کنن .
اینکه از اینترنت خرید کنید فکر خوبیه ولی از فروشگاه هایی خرید کنید که معتبر باشند . اما اینو هم در نظر بگیرید ممکنه لنز مشکلی نداشته باشه !

سلام
کسی کابل 5 فیش ps2 سراغ نداره؟
سلام ، اسم کابلش کامپوننت ( COMPONENT ) هست ، توی گوگل بگردین پیدا میکنید .

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
تو اینترنت هیچ فروشگاهی این کابلو نداره:-??
من اینجا نمیتونم آدرس سایت بدم چون تبلیغ میشه و همچنین شناختی از فروشگاه ها ندارم !
اما کافیه سرچ کنید : کابل کامپوننت ps3 ( کابل PS2 با PS3 فرق نداره )

Morii GH

کاربر سایت
Jul 2, 2017
6
خواهش میکنم :)
ممکنه لنز کثیف باشه یا موتور دیسک گردانش ضعیف باشه . احتمال اینکه لنز دستگاه شما رو تعمیر و دوباره استفاده کنن زیاده ولی میتونین بگین کلا لنز رو تعویض کنن .
اینکه از اینترنت خرید کنید فکر خوبیه ولی از فروشگاه هایی خرید کنید که معتبر باشند . اما اینو هم در نظر بگیرید ممکنه لنز مشکلی نداشته باشه !

سلام دوست عزیز خسته نباشید
من لنز رو چند هفته پیش از اینترنت خریداری کردم و دادم تعمیرات واسم لنزو انداخت رو دستگاه بازیا همرو بالا میاره ولی خب متاسفانه در بعضی از بازیا فیلمای وسط بازیو با تیک و استوپ نشون میده ب نظره شما مشکل از کجاس احتمالش هس مشکل از سیدی باشه؟ چون من لنز نو انداختم رو دستگاه
دوستان انجمن اگر کسی میدونه نظرشو بگه ممنون

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
سلام دوست عزیز خسته نباشید
من لنز رو چند هفته پیش از اینترنت خریداری کردم و دادم تعمیرات واسم لنزو انداخت رو دستگاه بازیا همرو بالا میاره ولی خب متاسفانه در بعضی از بازیا فیلمای وسط بازیو با تیک و استوپ نشون میده ب نظره شما مشکل از کجاس احتمالش هس مشکل از سیدی باشه؟ چون من لنز نو انداختم رو دستگاه
دوستان انجمن اگر کسی میدونه نظرشو بگه ممنون
سلام سلامت باشید ، احتمال داره بازی باگ داشته باشه ( یعنی ساختار بازی این مشکل رو داره و ربطی به لنز و دیسک نداره ) و یا ممکنه بازی
با سرعت بالا روی دیسک رایت شده باشه و کنسول برای خواندن دیسک دچار مشکل میشود .
اگر مشکل واقعا جدی و تاثیر گذار هست ، بهتره بازم با تعمیرکار مشورت کنید .

آخرین ویرایش:

Morii GH

کاربر سایت
Jul 2, 2017
6
سلام سلامت باشید ، احتمال داره بازی باگ داشته باشه ( یعنی ساختار بازی این مشکل رو داره و ربطی به لنز و دیسک نداره ) و یا ممکنه بازی
با سرعت بالا روی دیسک رایت شده باشه و کنسول برای خواندن دیسک دچار مشکل میشود .
اگر مشکل واقعا جدی و تاثیر گذار هست ، بهتره بازم با تعمیرکار مشورت کنید .
ممنون از پاسختون
بیشتر مشکلم تو بازیا خدای جنگه به تعمیرکار هم گفتم گف لنز سالمه هیچ مشکلی نداره اخه سیدیا ps2 مالزی دیگه اصلا گیر نمیاد خودمم حدس میزنم از سیدی باشه بازم ممنون از پاسختون

• Like
Reactions: se.phi.roth

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
ممنون از پاسختون
بیشتر مشکلم تو بازیا خدای جنگه به تعمیرکار هم گفتم گف لنز سالمه هیچ مشکلی نداره اخه سیدیا ps2 مالزی دیگه اصلا گیر نمیاد خودمم حدس میزنم از سیدی باشه بازم ممنون از پاسختون
خواهش میکنم ، درسته بازی های اصلی گیر نمیاد ولی میتونید خودتون دیسک DVD خام بگیرید و بازی رو دوباره با کامپیوتر ( با سرعت 4X ) رایت کنید .
معمولا سرعت بالای رایت باعث این دسته از مشکلات میشه !

Morii GH

کاربر سایت
Jul 2, 2017
6
خواهش میکنم ، درسته بازی های اصلی گیر نمیاد ولی میتونید خودتون دیسک DVD خام بگیرید و بازی رو دوباره با کامپیوتر ( با سرعت 4X ) رایت کنید .
معمولا سرعت بالای رایت باعث این دسته از مشکلات میشه !
یعنی خودم میتونم بازی رو از اینترنت دانلود کنم و تو dvd رایت کنم؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,593
نام
milad
سلام سایتی برای دانلود فایل اصلی بازی های ps2 و اموزش رایتش رو اگه کسی بلد بود راهنماییم کنه
فایل و کیفیت بازی تفاوتی با اورجینال نداشته باشه

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر