Grand Theft Auto : Episodes from Liberty City | PS3

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
بچه ها کسی TBoGT رو تموم کرده چرا این کلوپ Bahama Mamas
دیگه باز نیست بریم توش؟:biggrin1:
توی نت یه سرچ رفتم میگن دیگه امکانش نیست به غیر از اون مرحله فضای:biggrin1:
میخواستم مطمین بشم راست یا نه ؟ شاید یه کاری خاصی انجام بدیم باز بشه یا ساعت مشخصی
راهنمای کنید
PLZ

تو استور روی هم چند دلار میشن؟

فکر کنم هر کدومش 19.99 $
هست

moshi2

کاربر سایت
Jun 10, 2008
49
کسی نیست رمز های جدید و قدیم رو بذاره بعد راهنمای 100% کردن بازی رو هم بزارید.بعد من میرم تو کلوپ فقط یه شراب میخوره تموم دیگه نمیشه کاری کرد.بعد از کجا girl f*ck پیدا کنیم تا باهاش لاو بترکونیم

آخرین ویرایش:

moshi2

کاربر سایت
Jun 10, 2008
49
اینا همشون انگلیسیه من هیچی حالیم نمیشه یکی میشه تر جمه شده بزاره .شرمنده.بعد اینها همشون تو موبایل جا میشن.
من تو مرحله ی tony که باید بریم یه جای در حال ساخت گیر کردم نمیدونم چیکار کنم.بعد مرحله ی yosof که یه هواپیمای باربر که یه تانک رو داره حمل میکنه اونجا هم گیر کردم.بعد کسی راهنمای 100% کردن بازی رو نداره.در ضمن این نسخه با نسخه ی قبلی یعنی iv چه تغیراتی کرده چون من نسخه ی قبلی رو بازی نکردم.بعد من میرم تو کلوپ فقط یه شراب میخوره تموم دیگه نمیشه کاری کرد.بعد از کجا **** star پیدا کنیم تا باهاش لاو بترکونیم

آخرین ویرایش:

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
اینا همشون انگلیسیه من هیچی حالیم نمیشه یکی میشه تر جمه شده بزاره .شرمنده.بعد اینها همشون تو موبایل جا میشن.
من تو مرحله ی tony که باید بریم یه جای در حال ساخت گیر کردم نمیدونم چیکار کنم.بعد مرحله ی yosof که یه هواپیمای باربر که یه تانک رو داره حمل میکنه اونجا هم گیر کردم.بعد کسی راهنمای 100% کردن بازی رو نداره.در ضمن این نسخه با نسخه ی قبلی یعنی iv چه تغیراتی کرده چون من نسخه ی قبلی رو بازی نکردم.بعد من میرم تو کلوپ فقط یه شراب میخوره تموم دیگه نمیشه کاری کرد.بعد از کجا **** star پیدا کنیم تا باهاش لاو بترکونیم
خوب تو عدد ها رو وارد کن چه کار به بقیه چیز ها داری.
باید بمب ها رو وصل کنی به پایه اون دستگاهه . من تا حالا به اون مرحله نرسیدم.فقط به جز مرحله ها و شخصیت ها دیگه هیچی . باید بری تو کلوپ یه دخی پیدا کنی باش برقصی تا اون دایره کامل پر شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر