کمک در بازی Battlefield Bad Company 2

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
پس چرا با xbox دوربینش نمیاد ؟؟؟
با چه دکمه ای میاد این لعنتی ؟؟؟
از جای باید ور دارم ؟!
اول یه جای امن برو بعد دکمه back رو بزن دوربینو درمیاره بعد تانکه رو یه دکمه میزنی روش بمباران هواییش میکنن

sysmanz

کاربر سایت
Jun 29, 2010
20
اول یه جای امن برو بعد دکمه back رو بزن دوربینو درمیاره بعد تانکه رو یه دکمه میزنی روش بمباران هواییش میکنن

داداش دمت گرم.
خیلی خیلی گلی و حال دادی :x:x:x
من اماتورم تو xbox اصلا فکرشم نمی کردم این دکمه تو بازی کاربرد داشته باشه...
فکر می کردم فقط ماله منوها و این چیزاس.
:x:x:x

mhm5076

کاربر سایت
May 5, 2009
15
نام
محمد حسین محمودزاده
والا من این بازی رو با PC رفتم .

تو PC این جوری بود که وقتی دکمه ی 5 رو میزدی یه دوربین در می آورد و باید با اون دوربین رو تانک تنظیم کنی تا هلکوپتر ها از بالا بمب بریزن تانک بترکه .

حالا تو xbox نمودونم کدوم دکمه رو باید بزنی ولی تو PC که این طوری بود .

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
والا من این بازی رو با PC رفتم .

تو PC این جوری بود که وقتی دکمه ی 5 رو میزدی یه دوربین در می آورد و باید با اون دوربین رو تانک تنظیم کنی تا هلکوپتر ها از بالا بمب بریزن تانک بترکه .

حالا تو xbox نمودونم کدوم دکمه رو باید بزنی ولی تو PC که این طوری بود .
شما بايد بروي توي option يا setting بازي ببيني روي كدوم دكمه تنظيم شده!;)

YAGHUB

کاربر سایت
Nov 4, 2010
8
مشکل

من توی مرحله جنگلهای امریکای جنوبی دچار مشکل شدم
وارد ابتدای یه قسمت شدم که اونجا باید با چاقو از پشت باید بری یه دیده بان رو بزنی
یکی از سرباا بقلم تو دیدبانی میشینه و به من یه تفنگ دوربین دار داده میشه دو تا از دوستامم میرن پایین کمین میگیرن
این دوستی که بقلم نشسته هی میگه "وقتی اماده شدی شلیک کن" من هم تنها سربازی که اونجا هت رو میزنم دو تا سرباز دیگه ظاهر میشه و حداکثر زمانی که میتونم تو بازی بمونم کشتن نفر سومه البته اگه سریع عمل کنم وگرنه همون یه نفر رو بیشتر فرصت نمیشه بزنم
اگه از بلندی به سمت رودخونه پایین بیام هم بازم خیلی زود میسوزم
باید چیکار کنم؟

pirbaba

کاربر سایت
Aug 19, 2008
65
نام
کورس
وارد ابتدای یه قسمت شدم که اونجا باید با چاقو از پشت باید بری یه دیده بان رو بزنی
یکی از سرباا بقلم تو دیدبانی میشینه و به من یه تفنگ دوربین دار داده میشه دو تا از دوستامم میرن پایین کمین میگیرن
این دوستی که بقلم نشسته هی میگه "وقتی اماده شدی شلیک کن" من هم تنها سربازی که اونجا هت رو میزنم دو تا سرباز دیگه ظاهر میشه و حداکثر زمانی که میتونم تو بازی بمونم کشتن نفر سومه البته اگه سریع عمل کنم وگرنه همون یه نفر رو بیشتر فرصت نمیشه بزنم
باید چیکار کنم؟
اقا خیلی راحته باید یکم بگردی باید سربازا رو به ترتیب بزنی
به حرف های کنار دستیتم توجه کنی سعی کن یاراتو دنبال کنی دشمنا رو راحت پیدا میکنی

YAGHUB

کاربر سایت
Nov 4, 2010
8
باید چیکار کنم؟
همزمان با صدای رعد و برق باید شلیک میکردم!
مشکل حل شد

ریتایرد کیمر

کاربر سایت
Apr 14, 2011
6
با همون خمپاره اندازه 3 4 بار بزنیش میره هوا.
همون جا که یه میشین چپ کرده دیگه. پشتش هم یه جعبه مهمات افتاده... اینور پل

اقا منم همین مشکلو دارم خدا وکیلی کمک کنید !
1 هفتس دارم زور می رنم.
من با کنسول xbox دارم بازی می کنم.
دقیقا سر تانک گیر کردم... من هیچی شبیه دوزبین ندارم که در بیارم... باید چی کار کنم...
طبق کمک خود بازی هم که اون پایین نی نویسه وقتی دکمه سمت چپ رو می زنم که دوربین بیاد بالا یه اسلحه میاد که یه چیز شبیه خمپاره و نارنجک پرتاب می کنه و با اونم تانک از بین نمیره.... یه حالت دیگش هم روی دشمنا با دوربین همون تفنگ هدف می گیری که اونم وقتی تانکو باش هدف می گیرم هیچی نمی شه فقط ادمارو می زنه....
از کحا باید این دوربینو گیر بیارم و از چه فاصله ای باید روش زوم کنم ؟؟
خدایی کمک کنین به من اماتور !!!
با همون خمپاره اندازه 3 4 بار بزنیش میره هوا.b-)
همون جا که یه میشین چپ کرده دیگه. پشتش هم یه جعبه مهمات افتاده... اینور پل

Last edited by a moderator:

aghanaser

کاربر سایت
Aug 21, 2010
91
نام
Name
سلام
دوستان من با xbox بازی میکنم و اونجایی گیر کردم که نباید بزاری satellit e را با RPG بزنن ، همه را میزنیم میکشیم ( بصورت تیمی :d) بعد یه هلیکوپتر میاد ، تا میزنمش بازی میره از اول میاد..باید اونجا چیکار کنم هلیکوپتر را بزنم ؟ با چی؟
ممنون

aghanaser

کاربر سایت
Aug 21, 2010
91
نام
Name
سلام
دوستان من با xbox بازی میکنم و اونجایی گیر کردم که نباید بزاری satellit e را با RPG بزنن ، همه را میزنیم میکشیم ( بصورت تیمی :d) بعد یه هلیکوپتر میاد ، تا میزنمش بازی میره از اول میاد..باید اونجا چیکار کنم هلیکوپتر را بزنم ؟ با چی؟
ممنون
دوستان منتظرم ، واقعا کسی نمیدونه چجوری باید رد کنم؟
ممنون

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
مشکل جزیی یا بزرگ

با عرض سلام من مشکلی که دارم اینه که اول بازی که میشه و از رودخانه بیرون میایم دوربین بازی خوب نیست یعنی موس را هر طور تکان میدم باز رو به اسمون میشه و غیر از اسمون چیزس رو نشون نمیده ایا این مشکل رفع میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر