God Of War III | Trophies Guide

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
اتفاقا دیروز اون قسمت رو داشتم بازی میکردم!
اون پله که نصفه هست و برای پر کردن 2تا جام ازش استفاده کردی رو بیار پایین(طرف دوربین منظورمه! ) جایی که سمت چپ 2 تا پله خورده و وسطش خالیه، و بعدش دوباره بالاتر از سطح زمین راهی برای جام سومیه،پله رو بزار اونجا! (بین این پله ی سمت چپ و اون راه به جام سوم یک راهی هست که دقیقا اندازه ی پایه ی پله هستش! تا آخر ببرش اونجا! ) بعد که بردی روی دکمه برو تا زاویه ی دوربین عوض بشه، اینجوری میتونی هرا رو ببری بالا و بندازی توی جام سوم! بعد از اینکار پله رو بیار روی اون دکمه تا زاویه ی دوربین اونجوری باقی بمونه،بعدشم که میری بالا و ....!

امیدوارم تونسته باشم خوب توضیح بدم! کلا تو توضیح دادن افتضاحم :d

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,516
ممنون...خیلی قشنگ توضیح دادین
فقط تروفی هایی مثل Rip One! که باید دکمه هایی رو بزنیم اون دکمه ها نیستن
18.PNG

Rip One!
Rip apart 1 Olympus Sentry
یکی از دشمنان ابتدایی خود را در بازی با کلید
button-circle.png
گرفته و سپس به کمک کلید
button-triangle.png
از وسط به دو نیم تقسیم کنید.

عکس ها نیستن

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان میشه بگید چطوری باید لباس های کریتوس رو آزاد کنم

متاسفانه لباس هاش پولی هستن یعنی شما باید بری توی قسمت پلی استور و dlc بازی رو بخری تنها راهش همینه این طوری نیست که بازی رو تمام کنی و برات لباس باز بشه این جز 3 متاسفانه این طوری نیست

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان.
میشه کارایی که تروفی ها رو disable میکنه کامل بگین لطفا.
من این Fear Kratos رو نفهمیدم.
بعد یه سوال دیگه : مثل اینکه اگر بازی رو تموم کنی توی دور بعد دوباره همه ی سلاخ ها رو داری. میخواستم بدونم از ادامه ی آپگریدشون میاد یا باید دوباره از اول آپگریدشون کرد؟ این کار هیچ تروفی رو Disable نمیکنه؟ (همه ی سلاحات رو داشته باشی)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان.
میشه کارایی که تروفی ها رو disable میکنه کامل بگین لطفا.
من این Fear Kratos رو نفهمیدم.
بعد یه سوال دیگه : مثل اینکه اگر بازی رو تموم کنی توی دور بعد دوباره همه ی سلاخ ها رو داری. میخواستم بدونم از ادامه ی آپگریدشون میاد یا باید دوباره از اول آپگریدشون کرد؟ این کار هیچ تروفی رو Disable نمیکنه؟ (همه ی سلاحات رو داشته باشی)

بله میتوانی با همون ابدیت سلاحت بازی رو ادامه بدی و تروفی هم Disable نمیشه خیالت راحت

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
من الان اولین دوره که دارم بازی رو میرم.
گذاشتم رو تیتان، به نظرت میتونم بدون هیچ سلاحی تا آخرش برم ؟

دادا تو از راه نرسیده رفتی رو تایتان بخدا من نورمال رو به زور میرم دیگه چه برسه به تایتان

فکر نکنم بتونی یعنی اصلا نمیتونی..

چون واقعا لازمه که سلاحت اپگرید بشه..به نظرم کارت سخت میشه مخصوصا جنگ با خدا و هرکول

برو اول Easy رو بازی کن بعد برو رو تایتان

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من الان اولین دوره که دارم بازی رو میرم.
گذاشتم رو تیتان، به نظرت میتونم بدون هیچ سلاحی تا آخرش برم ؟

اهان
ببین این طوری نیست که تو مثلا روی ایزی بازی کردی بعد از ایزی بری سراغ نرمال و بعد یکی یکی درجه بازی سختر بشه نه این جوری نیست شما وقتی روی ایزی بازی میکنی فقط روی درجه ایزی میتوانی با همون اصلاحات که داشتی بازی کنی
اگر بری روی حالت نرمال باید از اول بری کلا
اینم دیگه بستگی به بازیت داره که چه قدر حرفه ای باشی من فقط روی درجه اخرش یه خورده اذیت شدم وگرنه همشون اسون بود برای من
موفق باشی

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان.
من یه بار بازی رو روی حالت Titan تموم کردم.
حالا میخوام دوباره شروع کنم تروفی هام رو بگیرم، یه چندتا سوال داشتم:
الان دوباره رو Titan برم بهتره یا Easy؟
من همه ی چشمهایی که برای پر کردن سلامتی هست رو پیدا نکردم، الان اگه دوباره رو Titan شروع کنم خونم از اول شروع میشه یا از ادامه؟ بعد اون صندوق هایی که قبلا باز کردم رو دوباره میتونم باز کنم و سلامتی رو بیشتر کنم یا نه اونا همشون خالی هستند؟
ممنون میشم کمک کنید.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان.
من یه بار بازی رو روی حالت Titan تموم کردم.
حالا میخوام دوباره شروع کنم تروفی هام رو بگیرم، یه چندتا سوال داشتم:
الان دوباره رو Titan برم بهتره یا Easy؟
من همه ی چشمهایی که برای پر کردن سلامتی هست رو پیدا نکردم، الان اگه دوباره رو Titan شروع کنم خونم از اول شروع میشه یا از ادامه؟ بعد اون صندوق هایی که قبلا باز کردم رو دوباره میتونم باز کنم و سلامتی رو بیشتر کنم یا نه اونا همشون خالی هستند؟
ممنون میشم کمک کنید.

اگر برای تروفی میخواهی بری برو روی حالت ایزی بازی کن تروفی راحتر گیرت میاد و دیگه اذیت نمیشی
بله دوباره تمامی خون هات پر هست و هیچی از اول نمیره و خونت از ادامه اخر بازی رو که تمام کردی میاد برات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر