God Of War III | Trophies Guide

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
اگه اشتباه نکنم باید دونه دونه بترکونیشون:d
یعنی به صورت کمبو نزنی
:dدر همین حد یادم مونده
برو تو یو.یوب اونجا هست

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
شکن ندارم وقت کم میارم
=((

---------- نوشته در 11:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:40 AM ارسال شده بود ----------

نبود:-s

---------- نوشته در 11:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 AM ارسال شده بود ----------

تایپک خشک شد:d

---------- نوشته در 11:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 AM ارسال شده بود ----------

ینفر این چلنج لعنتی به ما بگه:-s:((

---------- نوشته در 11:54 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 AM ارسال شده بود ----------

من تحمل ندااااااااااااارمممممممممم:((:((:((

---------- نوشته در 12:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:54 AM ارسال شده بود ----------

o:-)o:-)o:-)
)x

mgofx

کاربر سایت
Sep 24, 2011
3
نام
جلال
من تو چلنج اخری گیر افتادم همونجا که باید زیر 20ثانیه همه ی جعبه هارو ازبین ببری همه رو رفتم فقط همین مونده:((:((:((
کاری نداره که خیلی راحته
2 بار مربع بزن بعد مثلث همه رو اینط.ری بزن حتا اگه اون ضربه قدرتی مثلثم بزنی جواب میده من که اینطوری ردش کردم
امیوارم نتیجه بده

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
سلام ببخشید من یه راهنمایی می خوام.. کل بخش رو خوندم اما نتونستم نصبت به راهنمایی در قسمت حل باغ hera کاری انجام بدم و اونجا گیر کردم.. میشه یه ویدیو تصویری لینک بدید تا بتونم اون قسمت رو رد کنم البته ویدیویی باشه که هیلتر نباشه چون هیلتر شکن ندارم.. یا یه راهنمایی با عکس بزارید.من دو تا جام اولی رو پر آب می کنم اما واسه سومی متوجه نمیشم که هرا رو از کجا ببرم بالا چون سمت چپ تصویر یه پلکان هست که میشه رفت بالا اما وقتی هرا رو بغل می کنم نمیشه به سمت اونجا رفت چون یه نرده بین راه هست که تا نصفه پایین اومده و فقط کریتوس با پرش می تونه رد بشه از اونجا. حالا نمی دونم مشکل از بازیه یا نکته ای هست که باید انجام بدم تا بشه هرا رو برد بالا .. .ممنون میشم راهنماییم کنید 5 ساعته رو این قسمت گیر کردم :(

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
سلام ببخشید من یه راهنمایی می خوام.. کل بخش رو خوندم اما نتونستم نصبت به راهنمایی در قسمت حل باغ hera کاری انجام بدم و اونجا گیر کردم.. میشه یه ویدیو تصویری لینک بدید تا بتونم اون قسمت رو رد کنم البته ویدیویی باشه که هیلتر نباشه چون هیلتر شکن ندارم.. یا یه راهنمایی با عکس بزارید.من دو تا جام اولی رو پر آب می کنم اما واسه سومی متوجه نمیشم که هرا رو از کجا ببرم بالا چون سمت چپ تصویر یه پلکان هست که میشه رفت بالا اما وقتی هرا رو بغل می کنم نمیشه به سمت اونجا رفت چون یه نرده بین راه هست که تا نصفه پایین اومده و فقط کریتوس با پرش می تونه رد بشه از اونجا. حالا نمی دونم مشکل از بازیه یا نکته ای هست که باید انجام بدم تا بشه هرا رو برد بالا .. .ممنون میشم راهنماییم کنید 5 ساعته رو این قسمت گیر کردم :(
Download God War Puzzles Heras Garden mp4
27MB .
من یادم نیس دقیق فقط یادمه که همونی که کریتوس میتونه بپره روش ، باید یه پله هل بدی بچسبونی بش ، یه جورایی توهمیه ، چون یادمه تو حالت طبیعی نمیشد که پله بچسبه بش ... ولی تو اون حال و هوای پیچیده میشه ! ( میدونم توضیحم گنگه ، گفتم شاااید کمک کنه ، نخاد 27 مگ دانلود کنی )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر