Vanquish | PS3

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
من امروز چند مرحله بازی کردم، واقعاً بازی خوش ساختیه. اکشن نفس گیر، سرعت و هیجان بالا. البته اول باید چند مرحله رو بازی کنید تا بازی براتون جا بیوفته، چون اوایل ممکنه متوجه نشید دور ورتون چه خبره :D از لحاظ گرافیک هم بسیار خوبه، با وجود این همه اکشن توی محیط، فریم ریت تقریباً ثابته. با اینکه 30 فریم هست ولی آدم حس میکنه 60 ـه. کنترل بازی هم خیلی روان و خوش دست طراحی شده. از این کمتر از Mikami انتظار نمی رفت.

کاراکتر سم هم به شدت به Snake شباهت داره، هم قیافش هم صداش هم رفتارش :D

mamadbird

کاربر سایت
Jun 16, 2010
266
سلام من تازه ps3 خريدم و قبل از اون ونكوييش رو در اكس باس بازي مي كردم والان از هر كس كه بازي رو در پي اس تري تموم كرده تقاضا دارم سيو هاي اين بازي رو به من بده تا من ادامه اش رو از ps3 بازي كنم . من اونجايي بودم كه سوار ترن شدن و بايد مخفيانه با اسنايپر يه سري دشمن رو كه بالا بودن و داشتن همه جا رو رصد ميكردن بزني هر كس يه سيو قبل يا بعدش رو براي من E mail كنه خيلي دمش گرم.
MamadBird72@yahoo.com

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
سلام من تازه ps3 خريدم و قبل از اون ونكوييش رو در اكس باس بازي مي كردم والان از هر كس كه بازي رو در پي اس تري تموم كرده تقاضا دارم سيو هاي اين بازي رو به من بده تا من ادامه اش رو از ps3 بازي كنم . من اونجايي بودم كه سوار ترن شدن و بايد مخفيانه با اسنايپر يه سري دشمن رو كه بالا بودن و داشتن همه جا رو رصد ميكردن بزني هر كس يه سيو قبل يا بعدش رو براي من E mail كنه خيلي دمش گرم.
MamadBird72@yahoo.com

دوست عزیز چه جوری میشه save رو به کسی دیگه داده؟(من تا حالا تست نکردم)
بازیو روی hard تموم کردم ولی تو قسمت چلنج ها گیر کردم،خیلی سختن!

mamadbird

کاربر سایت
Jun 16, 2010
266
دوست عزیز چه جوری میشه save رو به کسی دیگه داده؟(من تا حالا تست نکردم)
بازیو روی hard تموم کردم ولی تو قسمت چلنج ها گیر کردم،خیلی سختن!
نميدونم رفتم امتحان كنم نشد كپي كني تو استوريج بعضي از بازي ها انگار قفل دارن!

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
این بازی هر چقدر تکنیکی باشه یه نقطه ضعف نا بخشودنی داره وهمین باعث میشه اسمی ازش باقی نمونه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

fallout-new-vegas-year-2281-t2.jpg

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
ایول کنعان!
من تو چلنج 4 (جنگل) گیر کردم!
یه سرچ تو youtube بزن

جنگل رو اعصابه ولی مرحله مرحله بری راحته !

یه کلیپم رو یوتیوب هست خیلی خوب توضیح داده !!! (2 روز یک سره بازیش کردم اینو گرفتم ، فکر کن چلنج 6 چیه !! به نظر غیرممکن میاد )

به قول پی اس تری ترافی تنها بخشیه که باعث میشه به سختیه پلاتینیوم بازی 9/10 داد !!!

• Like
Reactions: Spn

sasanjfr

کاربر سایت
Aug 5, 2009
114
نام
ساسان
من vanquish رو اسفند پارسال خریدم اما تازه 3-4 روزه شروعش کردم.واقعاً فوق العادس.یک اکشن فوق نفس گیر.boss fight های بازی محشره و البته از استاد میکامی انتظار دیگه ای هم نمیرفت.دیالوگ های بازی در بعضی موارد جالبه و طنز بازی هم طعم خوشایندی داره.به عنوان مثال به جایی که باید بریم داخل Kreon اشاره میکنم.داشتم به دشمنا شلیک می کردم که یهو دیدم یکی از marine های هم تیمی که یه جا کاور گرفته و حتی یه گلوله هم شلیک نمیکنه اسمش شینجی میکامی هست!یا یه جای دیگه چند تا روبات دشمن داشتند با آهنگ یه ضبط صوت دست میزدند و میرقصیدند که بعد از اینکه روبات ها را کشتم تازه فهمیدم اون ضبط صوته در واقع یه chicane بوده!!گرافیک بازی از نظر تکنیکی سطح بسیار بالایی داره و واسم عجیبه چرا در این زمینه مورد بی توجهی اکثر سایت ها و مجلات در بهترین های 2010 قرار گرفت و اغلب حتی نامزد هم نشد.

از همه اینها که بگذریم واقعاً ناراحتم چنین شاهکاری اینطور مورد غفلت قرار گرفت و فروش مناسبی نداشت. تاجایی که یادمه گیم اسپات vanquish رو به عنوان بهترین بازی ای که هیچ کس بازی نکرد انتخاب کرد!جالب تر اینکه از جمله نامزدهای فتح این جایزه تلخ Enslaved بود که اون هم به نظر من بازی بسیار قشنگی بود و استحقاقش بیشتر از اینها بود.

در کل اگه این بازی رو نگرفتید و مثل من کشته مرده TPS که متأسفانه این روزها در مقایسه با FPS خیلی کمیاب شده(منظور من TPS های خالصه نه اکشن RPG ها،اکشن ادونچرها و یا اکشن پلتفرمرها) هستید برای خریدن vanquish تردید نکنید چراکه بعیده تا مدت ها شوتر سوم شخص دیگه ای روی PS3 بتونه content غنی تری رو برای هواداران این سبک به ارمغان بیاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر