اخرین اخبار کارتهای گرافیک (AMD & nVidia)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من ابایی ندارم بگم فن اینتل و انویدیا هستم
به قول مرسدس
The Best or Nothing
AMD is for poor people
بابا پول دار یـ رحمی به ما ضعیف ضعفا بکن :(
همون حقتون امثال شما رو اپل دو اپشنه بچاپه ......

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
این جملات دقیقا منو یاد مشتری های اپل میندازه که پایه مانیتور رو با 1000 دلار بهشون قالب میکنه
خب وقتی شما با مفهوم price/performance اشنایی نداری انتظار دیگه ای هم نمیشه داشت
از یه لحاظ هم میشه گفت :
intel is milking dumb people
من هر وقت amd فن میبینم یاد مثل گربه و گوشت میوفتم:*
تقصیری ندارن فقط دستشون به جنس درست حسابی نرسیده:!!

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
من هر وقت amd فن میبینم یاد مثل گربه و گوشت میوفتم:*
تقصیری ندارن فقط دستشون به جنس درست حسابی نرسیده:!!
من ابایی ندارم بگم فن اینتل و انویدیا هستم
به قول مرسدس
The Best or Nothing
AMD is for poor people

The Best or Nothing ؟!
الان اینتل best ـه که سه سال اخیر جز milking کار دیگه ای نکرده ؟ یا انویدیا که امسال چیزی برای عرضه نداشت ، تصمیم گرفت مشابه سیاست اینتل عمل کنه و با لفظ RTX و رهگیری پرتو جیب ملت رو خالی کنه ؟
بی تعارف اگر 3-4 سال قبل اسم AMD میومد ، میگفتم شرکتیه که کلا از قافله عقب مونده و فقط داره دست و پا میزنه که غرق نشه ! ولی به جرات میتونم بگم در مقطع فعلی تنها برندیه که واقعا کاربرا میتونن بهش اعتماد کنن و قاطی بازی های کثیف اینتل و انویدیا خودشون رو نکنن ...

پ.ن : این عزیزان با استفاده از سیاست های "پیش پا افتاده" تفکر سرمایه داری ، متاسفانه خیلی راحت تونستن یه عده رو بازیچه خودشون کنن ! و نتیجش این میشه که افراد ، بی چون و چرا افتخار کنن به هر چیزی که تو پاچه ـشون می کنن ! :D گروه مقابل رو هم poor خطاب میکنن ، در حالی که این کلمه توصیف دقیقی از قدرت تعقل "فعلی" ـشونه ...
همینه که اپل با یه استند 1000 دلاری ، شعور طرفدارا رو به وضوح به سخره میگیره ولی باز هم این دسته افراد ، اپل رو best خطاب میکنن . شما هم اون شعار رو 180 درجه غلط برداشت کردی عزیز دل ... Best رو شرکت سازنده تعیین نمیکنه ، بلکه review ها اونم نه فقط برای یک فاکتور و نه توسط یک نفر ، بلکه به هزاران شکل معیار واقعی یه محصول رو مشخص میکنن .
این ها رو هم نوشتم چون به لطف خودش ، سال ها پیش خودم رو از این وضعیت "نجات" دادم و امیدوارم شما هم سرمایتون رو برای پر کردن جیب این عزیزان به باد ندید .

یا علی مدد :Rose:

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,003
نام
Ali
بالاخره بعد چند سال شاهد کل کل بین تیم سبز و قرمز هستیم که این خودش نشون میده رقابت چقدر نزدیک شده :D
کسایی که دوست دارن تحلیل فنی این رقابت ها رو بدونن ، برن تو یوتوب و این کانال رو ببینن :
Coreteks
درضمن میتونید برید تو channels همین کانال و حالشو ببرید
باشد که رستگار شوید :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
بالاخره بعد چند سال شاهد کل کل بین تیم سبز و قرمز هستیم که این خودش نشون میده رقابت چقدر نزدیک شده :D
کسایی که دوست دارن تحلیل فنی این رقابت ها رو بدونن ، برن تو یوتوب و این کانال رو ببینن :
Coreteks
درضمن میتونید برید تو channels همین کانال و حالشو ببرید
باشد که رستگار شوید :D
هیزم بیار معرکه شدی!؟:D بله دوستان اشاره میکنن آتیش بیاره معرکس!:D لول

آخرین ویرایش:

pc fan

کاربر سایت
Jul 25, 2018
143
نام
مازیار
بنظرم NVIDIA در بسیاری از موارد ازAMDجلوتره درسته کهAMD ارزون تره یا تو تکنولوژی نانو جلوتره و یا در توان مصرفی بهتره ولی عمرش کمه و میسوزه، همچنین در زمینه درجه حرارت ضعیف تره؛منکه عاشق NVIDIA هستم و همیشه خواهم بود

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
این همه رایزن رایزن میکنین

هنوز تو گیمینگ عجیب غریب عقبه !

با CPU 8 هسته ای هنوز Intel با CPu های 4 هسته ایش کامل جلوتره

واسه ما هم مهم گیمینگه اینجا هم یه فروم گیمینگه حق دارن همه خوششون نیاد. از اونور هم آخه مثلا 4-5 تا فریم بالاتر واقعا چرا باید منو ترقیب کنه از یه سری تکنولوژی اینویدیا بگذرم برم سمت AMD ?

ضمن اینکه همه جا هر بازی میری اولش لوگوئه Nvidia نقش میبنده آدم روحش تازه میشه

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بنظرم NVIDIA در بسیاری از موارد ازAMDجلوتره درسته کهAMD ارزون تره یا تو تکنولوژی نانو جلوتره و یا در توان مصرفی بهتره ولی عمرش کمه و میسوزه، همچنین در زمینه درجه حرارت ضعیف تره؛منکه عاشق NVIDIA هستم و همیشه خواهم بود
دیگه فن بازی هم حدی داره خدایی:| شما ظاهرا از عمر gpu ها خبر نداری که میایی همچین حرفی میزنی،اگه با یه گرافیک درست رفتار بشه تا سال ها کار میکنه ربطی هم به amd یا nvidia نداره

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق

واسه ما هم مهم گیمینگه اینجا هم یه فروم گیمینگه حق دارن همه خوششون نیاد. از اونور هم آخه مثلا 4-5 تا فریم بالاتر واقعا چرا باید منو ترقیب کنه از یه سری تکنولوژی اینویدیا بگذرم برم سمت AMD ?

عجیب و غریب عقبه؟!

منبع : Linus Tech Tips
3900X و 9900K هردو یک قیمتن و 3900X فقط 5 درصد در گیمینگ عقبه اما در هرچیز دیگره ای بسیار جلوتره!
خودت جواب خودتو دادی، چرا به خاطر چند فریم بالاتر کسی باید از تکنولوژی جدیدتر، تعداد هسته بیشتر، مصرف کمتر بگذره و اینتل بگیره؟!
پ.ن : اینتل نسل 10 پردازنده هاشو با معماری 14nm+++ معرفی کرد!

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342

دیگه گذشت اون زمون :D
Annotation 2019-07-12 140019.jpg Annotation 2019-07-12 140047.jpg

هر جا لوگوی amd هست فریم دهی فوق العاده resident evil 2 remake devil may cry 5 division 2 Strange Brigade و....
لوگو انویدیا مساوی با افت فریم
با 1060 تو metro exodus فریم به 20 می رسید
111098

----------------------------------
نکته مهم اینکه RX 5700XT میان رده AMD تنها 40 Compute Units و 2560 SHADER عملکردی نزدیک 2070SUPER و 2080 داره پرچمدار های NAVI انویدیا نابود می کنن
Annotation 2019-07-12 141941.jpg

111099 111100 111102 111103 111105 111106

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
الان یعنی برند کارت گرافیک و CPU هم فن داره؟! فن چیش میشین دقیقا؟ فن کدوم خوشگلتره؟ :D نمیفهمم جایی که آدم میخواد پول بده و در ازاش سرویس بگیره چرا آدم باید فن بازی در بیاره. الان چندین ساله اینتل و انویدیا دارن به خاطر انحصارشون میدوشن ملت رو، خود من هم CPU اینتل دارم هم گرافیک انویدیا 1070 ولی به شدت Overpriced هستن نسبت به کاراییشون محصولات این شرکتا و صرفا به خاطر نبود رقابت هر قیمیتی بخوان میذارن. امسال AMD با دست پر اومده و هر کسی ذره ای سلول های خاکستریش فعال باشه میتونه ببینه که نسبت به قیمت، کارایی فوق العاده ای دارن برعکس رقبا. چرا وقتی میشه با 300 دلار یه محصول با پرفورمنس 90/100 داشت آدم بره 800 دلار پول بده برای چیزی که 91/100 ئه مثلا؟ که بگه من فن اینم یا پولشو دارم؟ خب اون آدم حقیقتا Braindead حساب میشه با تمامی معیارا :D در حال حاضر دیگه دلیلی برای خرید محصولات اینتل و انویدیا وجود نداره چون به خاطر 2 درصد پرفورمنس 120 درصد پول اضافی میگیرن.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
حالا اینجا تاپیک کارت گرافیکه ولی بنظرم مشکل از خود رایزن نیست که تو گیمینگ عقبه!!! بازیا ازش نمیتونن خوب استفاده کنن این عکس مشخص میکنه درصد استفاده از هسته ها پایین تره
111107

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,003
نام
Ali
عمرش کمه و میسوز
از ارائه سند و مدرک مستدل و ارائه فکت # های دندان شکن از شما متشکرم
به مدیران amd ایمیل میدم و میگم ترمال پیست رو بزن اون قسمتی که میسوزه :))

اونور هم آخه مثلا 4-5 تا فریم بالاتر واقعا چرا باید منو ترقیب کنه از یه سری تکنولوژی اینویدیا بگذرم برم سمت AMD ?
اوکی
چهار پنج فریم بیشتر در گیمینگ دلیل قانع کننده برای انتخاب اینتل بر amd ( با قیمت بسیییار پایین تر ) هست
ولی
وقتی گرافیک amd ده فریم بیشتر میده تاثیری در رقابت amd و nvidia نداره و مهم نیست ...
بزرگوار تا حالا اسم استاندارد دوگانه (دابل استاندارد ) به گوشت خورده ؟ :D

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
دوستمون @kourooshkabir25 صحبت در مورد Division 2 و فریم خوبش کردن که باید بگم اصلا اینطور نیست. مشکل از AMD یا خود سازنده رو نمیدونم ولی عجیب مشکل پرفومانس داره، بعضی از مکان ها به شدت افت فریم داری، شماره ی اولش که با کمک Nvidia بود اصلا همچین مشکلی نداشت، به جز دارک زون که طبق گفته ی سازنده مشکل از سرور لگ بود، پرفومانس شماره ی دومش رسما تو دیواره. اینکه با 1060 توی مترو به 20 رسیدن اصلا منطقی نیست. سیستم من خیلی داغونه و با 1060 توی تنظیمات high اصلا به این فریم نرسیدم، نمیدونم چی شده

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دوستمون @kourooshkabir25 صحبت در مورد Division 2 و فریم خوبش کردن که باید بگم اصلا اینطور نیست. مشکل از AMD یا خود سازنده رو نمیدونم ولی عجیب مشکل پرفومانس داره، بعضی از مکان ها به شدت افت فریم داری، شماره ی اولش که با کمک Nvidia بود اصلا همچین مشکلی نداشت، به جز دارک زون که طبق گفته ی سازنده مشکل از سرور لگ بود، پرفومانس شماره ی دومش رسما تو دیواره. اینکه با 1060 توی مترو به 20 رسیدن اصلا منطقی نیست. سیستم من خیلی داغونه و با 1060 توی تنظیمات high اصلا به این فریم نرسیدم، نمیدونم چی شده
مترو بهینه سازیش هرچی جلو تر میومدی بد تر میشد مثلا من تو مرحله اول که برف بود 60 فریم اولترا میگرفتم بعد تو مرحله تابستون که عکسش رو بالا گذاشته کشیدم این عدد رو 45 بعد مرحله اخر که بهار باشه ثابتش کردم رو 30 فریم !!! بعضی وقتا تا حتی زیر 30 فریم هم تجربه کردم مرحله بهار رو (با 1060) !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر