Final Fantasy XIII | Trophies Guide

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
ماكان حداقل زمان براي گرفتن تروفي ها و چند دور بازي رو رفتن چقدر هستش؟

بازی رو که چند دور لازم نیست بری....
بعد از اینکه باس آخر رو کشتی میتونی به هرجایی که قبلا بودی برگردی و ماموریت هارو تموم کنی....
سخت ترین تروفی هم فقط اونیه که مربوط به گرفتن همه اسلحه هاست که گرفتنش از همه بیشتر طول می کشه من الان گیم پلی نزدیک 70 ساعت بازی کردم از 64 تا ماموریت 60 تا رو رفتم..تروفی هارو هم 65 درصد گرفتم....

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اینم راهنمایی برای گرفتن تروفی SuperStar که تم Lightning رو باز می کنه.....
3 تا پاراگدیم بیشتر برای گرفتن این تروفی لازم نیست به محض اینکه اورفان رو واسه اولین بار کشتین استارت رو بزنید و Retry کنید وقتی صفحه منو قبل مبارزه باز شد تیمتون رو بگذارید
Lightning/Sazh/Fang
paragdims:
rav/syn/sab(defult)1
rav/rav/rav
com/syn/com
com/com/com

اگر توی وسایلتون Genji glove دارین یه دونه به Light بدین یدونه به Fang که باعث میشه بتونید بیشتر از 999.99 ضربه های Damage بدن اونجوری اصلا به آخرین Paragdim احتیاجی نمیشه ترتیب کارتون اینجوری باشه

با اولین پاراگدیم شروع کنید تا فنگ Deshell و Deprotect رو بزنه روی باس اینها رو که زد برین تو پاراگدیم دوم تا استگر بشه...به محض اینکه استگر شد برید پاراگدیم سوم اگر Genji glove داشته باشید که کارش تو 10 تا ضربه یعنی 5 تا از فنگ 5 تا از لایت تمومه ولی اگر اون آیتم رو نداشتید بعد اینکه Sazh واسه همتون Bravery و fire weapons رو زد برید رو پاراگدیم آخر و اگر شانس بیارید با همون استگر اول بمیره اونوقت تروفی SuperStar باز میشه....

• Like
Reactions: Trunks

gamer ps3

کاربر سایت
Apr 1, 2011
93
نام
محمد
اقا شمارو بخدا کمکم کنید من تمام تروفی های این بازی رو به جز 2 تاشون 2روزه گیرم فقط دو قدم فاصله تا گرفتن پلیتنوم دار م.)xیکیشون ترسور هانتر هست ودیگری gysahl wreath هست ازدوستانی که این دوتا تروفی رو گرفتن خواهشمندم کمکم کنید.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
یه ادم نیکوکار پیدا بشه .. بگه من چطوری باید تمام اسلحه ها و اکسسوری ها رو بگیرم .. هر چیزی هم ارتقاء میدم هیچ چی بهم نمیدم ... اصلا منطق گرفتنشون رو متوجه نشدم ... :((

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یکی از دوستانم که بازی رو پلات کرده یه گاید انگلیسی بهم داده که منم پلاتش کنم خیر سرم
بهم گفت فقط شش تا اسلحه تا اخر ابگیرید میکنید و تمامی ایتم ها رو هم جمع کن همین
من تازه اسلحهاشون تمام کردم هنوز ایتم ها مونده
اینم گاید انگلیسیش

Attachments

• final fantasy xiii upgrade.rar
    18.3 KB · مشاهده: 5

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر