master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
امروز spider man far from home رو دیدم و پیش خودم فک کردم قبل این قضایای mcu چقدر این فیلمای ابر قهرمانی کم بودن و زیاد جدی گرفته نمیشدن. سالی ۴ ۵ تا فیلم سوپر هیرویی در بهترین حالت میومد و این وسط ۲ ۳ تاشون فاجعه بودن ولی از یه طرف فیلم های خوب هم بینشون بود. مثه اسپایدرمن های ریمی و بتمن های نولان و سری هل بوی و بلید (به خصوص بلید ۲ ). الان همه میخوان ۲ تا فیلم با همون روند کلیشه ای مارول بسازن و تهش یه تیم آپ بسازنو پولشو به جیب بزنن و به ما بخندن.
باور کنید هیتر مارول نیستم خودم با اکثرشون حال کردم و میکنم ولی فقط برای دو ساعت. چیزی نیست که دوباره رغبت پیدا کنم ببینم از بس نخ نما و کلیشه ای هستن. ساختار و کلیت همشون یکیه (فرمول مضخرف مارول /دیزنی ) و دیگه واقعا حالم داره از هر چی فیلم سوپرهیرویی به هم میخوره. تنها دلیلی که قابل تحملن خوش ساخت بودن و پر زرق و برق بودنشونه. نمیدونم مارول تا چندتا فاز سینمایی دیگه به این شکل ادامه بده.
حداقل قدیما همون چندتا فیلم ابرقهرمانی که بودنو نگاه میکردی متوجه یه سری تفاوت ها میشدی ولی الان کلا کپی پیست فقط اسم ها و پلات ها عوض میشه.
این mcu و دیزنی شدن بلای جان سینما به نظرم همونجوری که fortniteو اپیک شدن بلای جان گیمینگ.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
Game of Thrones برنده بهترین سریال درام Emmy شد :-j

جالب اینجاست که تو بخش Outstanding Writing و Outstanding Directing برنده نشده ولی برنده بهترین سریال درام شده :|

دیگه مطمعن شدم Emmy واقعا مسخرست ، اخه چطور ممکنه این سریال با اون فصل مزخرفش بهترین سریال درام بشه ، جدا اسگولمون کردن دیگه :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
تریلر دوم Frozen 2 هم اومد بر خلاف تریلر اول خیلی اپیک بود !!! تایتان های بی اعصاب رو هم ظاهرا وارد ماجرا کردن :D :

این دیگه قطعا تو دسته فیلم های پرنسسی دیزنی قرار نمیگیره؟
می گیره!؟
رسما زده تو جاده ژانر جادویی-اکشن-ادونچر :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
بگی سوپر هیرویی بهتره :D

آره... فقط موندم کریستوف بدبخت رو آوردن با گوزن خوبش اون جا چیکار
جلوی اون همه پدیده علمی تخیلی تحقیر اش کنن؟ :D

حداقل آنا رو که میدونیم واسه فن سرویسه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
The Batman ـه Matt Reeves :

https___pbs.twimg.com_media_EFLoimkU4AA0mv7_format=jpg&name=small.jpg

ویلن Penguin یا The Riddle

https___pbs.twimg.com_media_EFLjMh5WwAcEADR_format=jpg&name=small.jpg

Commissioner Gordon
طبق گزارشات Mahershala Ali میخواسته جاش بازی کنه که به خاطر فیلم Blade صرف نظر میکنه
پ.ن : قشنگ معلومه باید حتما سیاه پوست میبوده LOL باز خدا رو شکر دست گذاشتن رو Jeffrey Wright

https___pbs.twimg.com_media_EFLwBR-WsAY_Yy9_format=jpg&name=small.jpg

Catwoman (هنوز رسمی نشده)

‘Four Weddings And A Funeral’: Andie MacDowell To Appear On Hulu Series, Nathalie Emmanuel To Star In Recasting
The Batman: Westworld's Jeffrey Wright in Talks for Commissioner Gordon
Jonah Hill In Talks For Matt Reeves’ ‘The Batman’ At Warner Bros

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر