Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
نمیدونم به خاطر سن کم اون زمان بود یا نه ولی این grudge جزو معدود فیلم هایی هست که واقعا حین نگاه کردنش ترسیدم :D
امیدوارم این بازسازی هم خوب از اب دربیاد\m/

احتمالش نزدیک به صفره که این فیلم موفق بشه (بوکمارک کنید:D)

کینه فقط همون نسخه 2002 یعنی Ju-On: The Grudge (البته 2004ش هم قابل تحمل بود.:D)

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
فیلم گرین بوک رو دیدم.خودم یکی از شیفتگان بازی ویگو مورتنسن هستم.فیلم خیلی خوب بود بازیها هم عالی بود مخصوصا ویگو که ترکوند ولی سوالی که برام پیش
اومده اینه که واقعا این فیلم لایق اسکار بهترین فیلم سال بود؟عجیب شدن این مراسم اسکار این چند سال اخیر.

• Like
Reactions: TheGodfather

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
پیرو این ماجرا خدمت دوستان عرض کنم که چند روز پیش برد پیت عرض فرمودن که AD Astra درباره مردانگی سمی هستش :)
Fly men to the moon: Ad Astra and the toxic masculinity of space films
این نمره مخاطبا خیلی به این موضوع ربطی نداره.(خود رمبو هم که عکسشو گذاشتن،چشمه تستوسترونه)بیشتر تقصیر تصویر غلطیه که تو مارکتینگ از فیلم نشون دادن که با توجه به بودجه زیاد فیلم هم طبیعیه.خود من به عنوان کسی که فیلمای جیمز گری رو دنبال میکنم وقتی تریلر اول و اون صحنه تعقیب و گریز روی ماه رو دیدم، جا خوردم.حضور یه ستاره مثل برد پیت و معرفی فیلم به عنوان یه فیلم اکشن-فضایی تیپیک، باعث شده مخاطبای اشتباه برن فیلمو ببینن و این نمره ها رو بدن.خود پیت توی مصاحبه ها سعی میکنه تصویر دقیقتری از فیلم ارائه بده(مثلا توی یکی از تاک شوها چیزی که با این مضمون گفت که فیلم 180 درجه با این فیلمای سوپرهیرویی فرق داره).
فیلم قبلی گری هم تقریبا همینطوریه.خود فیلم خوب بود ولی نمره مخاطباش تو راتن کم بود و از نظر تجاری هم شکست خورد.

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
View attachment 117194View attachment 117195

دو تصویر جدید از بازسازی فیلم The Grudge منتشر شد. لازم به ذکر است که زمان وقایع داستانی این فیلم، با نسخه 2004 آن یکی می باشد.
یک بازسازی دیگه. اره برقی تگزاس هم قراره بازسازی بشه و فد الوارز(کارگردان بازسازی اویل دد که به نظر من جزو بهترین بازسازی ها بود و نفس نکش ) کارگردانی اش کنه . به اون امید دارم . ولی حسی بهم میگه این کینه جدیده مثل آخرین بازسازی از حلقه فاجعه در میاد . یا مثل childs play یک آشغال به تمام معنا از آب در میاد

• Like
Reactions: i am dead

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
یک بازسازی دیگه. اره برقی تگزاس هم قراره بازسازی بشه و فد الوارز(کارگردان بازسازی اویل دد که به نظر من جزو بهترین بازسازی ها بود و نفس نکش ) کارگردانی اش کنه .

خبرشو دو سه روز پیش خوندم، متاسفانه داداچ فد کارگردانش نیست و فقط تهیه کنندشه :D خیلی دلم میخواد بفهمم چه بلایی سر ادامه نفس نکش اومده و چرا هیچ خبری ازش نیست!:| فد الوارز سال پیش بود (اگر اشتباه نکنم) که گفت فیلمنامه اش آماده است.

• Like
Reactions: i am dead

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اسپایدرمن جدید رو دیدم... به نظر دیگه باید این پرونده فیلم های مارول رو ببندن و یه استراحت بهش بدن. ایده های تکراری چپ و راست داره تکرار میشه و دیگه حال آدم به هم میخوره. واقعا دیگه کشش نداره و هیچ یاد و خاطره ای توی ذهن آدم نمیذاره. من واقعا حالم داره بد میشه از دیدن فیلم های مارول.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
اسپایدرمن جدید رو دیدم... به نظر دیگه باید این پرونده فیلم های مارول رو ببندن و یه استراحت بهش بدن. ایده های تکراری چپ و راست داره تکرار میشه و دیگه حال آدم به هم میخوره. واقعا دیگه کشش نداره و هیچ یاد و خاطره ای توی ذهن آدم نمیذاره.

متاسفانه تا وقتی که فیلم های MCU اینقدر فروش خوبی دارن، مطمئن باش هیچوقت بهش استراحت نمی دن (یاد بتزدا افتادم الان:D)؛ مگر اینکه دیزنی یکم پول دوست بودنشو بذاره کنار:D. بزرگترین مشکل اسپایدی جدید ویلین فیلم بود (مشکلی که اکثر فیلم های MCU دارن) که دقیقا شبیه ویلین قسمت اولشه. تنها تفاوتش اینه که بازیگرش فرق میکنه.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,787
نام
حامد
متاسفانه تا وقتی که فیلم های MCU اینقدر فروش خوبی دارن، مطمئن باش هیچوقت بهش استراحت نمی دن (یاد بتزدا افتادم الان:D)؛ مگر اینکه دیزنی یکم پول دوست بودنشو بذاره کنار:D. بزرگترین مشکل اسپایدی جدید ویلین فیلم بود (مشکلی که اکثر فیلم های MCU دارن) که دقیقا شبیه ویلین قسمت اولشه. تنها تفاوتش اینه که بازیگرش فرق میکنه.
منم دیشب اسپایدی جدیده رو دیدم. به نظر من فیلم خیلی کلیشه ای بود و همه چی قابل پیشبینی.
فیلم های مارول برای من دو قسمتش جالب بود یکی اند کردیت سین ها و یکی هم حضور استنلی.rip

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دیروز batman day و تولد 80 سالگی شخصیت بود و به همین خاطر وارنر bat signal تو کل شهرهای دنیا برده تو آسمون!

View attachment 117357

Batman fans react as bat signal is shone around the world to celebrate the Caped Crusader's 80th birthday - NME
:-&:-&:-&
چه حرکت مسخره ای
از یه شخصیت کامیک بوکی مخصوص بچه ها یه چیزی ساختن انگار خداست و ملت ساده با دیدن سایه اش شگفت زده میشن:-j

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
منم دیشب اسپایدی جدیده رو دیدم. به نظر من فیلم خیلی کلیشه ای بود و همه چی قابل پیشبینی.
فیلم های مارول برای من دو قسمتش جالب بود یکی اند کردیت سین ها و یکی هم حضور استنلی.rip

حالا که ایکس-من با فنتسیک فور رو دارن، امیدوارم فازهای بعدیشون خوب باشه و از طرفی دیگه هم، نیان یه وقت Blade رو با درجه سنی PG-13 اکران کنن:|

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,586
نام
mohammad
:-&:-&:-&
چه حرکت مسخره ای
از یه شخصیت کامیک بوکی مخصوص بچه ها یه چیزی ساختن انگار خداست و ملت ساده با دیدنش سایه اش شگفت زده میشن:-j
با شما نیستما کلی میخوام بگم...
همیشه واسه من سوال بوده چرا کسایی که چند تا درام اجتماعی و فلسفی دیدن فکر میکنن سطح فکر و شعورشون از هرچی اندیشمند و پزشک و دانشمند و مخترع هست بیشتره؟این اتفاق رو تو منتقد های فیلم ها زیاد میشه دید...
----
در نهایت به همچین منتقدایی باید گفت برو دوغتو بنوش:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر