SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
آقا اون تیکه اتوبان قسمت دو رو من خیلی دوست دارم..قسمت ۲ هم خوب بود به نظرم
$$$$$$$
بلایی که سر ماتریکس بعد از فیلم اول اومد عجیب و غریب بود یه بخش بزرگی از داستان رو بریدن و ریختنش تو انیماتریکس.بعدش اومدن ریلودد و روولوشنز رو بر پایه ی همون بخش بریده شده و همزمان با هم ساختن اون هم با اضافه کردن شخصیت های بی فایده.تو روولوشنز هم که دیگه مسخره بازی رو به حد اعلا رسوندن با اون اندینگ فاجعه.بعدش هم اومدن ادامه ی مجموعه و سرنوشت شخصیت ها رو تو ماتریکس آنلاین پی گرفتن :|
اینبار چه خوابی برای این سری دیدن معلوم نیست

فرستاده شده از MI 8 Liteِ من با Tapatalk

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,515
نام
میلاد
در مورد 50 درصد به نظرم منطقیه. هم مارول داره خرج فیلماش رو میده و هم اینکه واقعا تونسته به کاراکتر اش شکل بهتری بده. واقعا ۵ درصد خیلی کمه. خیلی دوست دارم بدونم که سونی چقدر خرج این فیلم آخریه اسپایدرمن کرده
این که مارول داره خرج ساخت اسپایدرمن ها رو میده کجا گفته شده؟
تا جایی که میدونم تقریبا کل بودجه رو سونی میده و تقریبا هم همه ی سود فیلم ها برای خود سونی هست.حالا این وسط به نظر میاد مثلا داره میره تو پاچه ی دیزنی که مارول بالاسر ساخت فیلمه و هیچی گیرشون نمیاد ، در حالی که اینطوری نیست.کسی اشاره نکرد به اینکه اونجرزها همینجوری دارن رکورد فروش رو میزنن و قطعا ی درصدی از این فروش هم به خاطر شخصیت اسپایدرمن هست و از اونجرزها ی دلارم به سونی نمیرسه
وقتی اینجوری به قضیه نگاه کنیم منطقی به نظر میاد همه چیش
حالا اینکه یهو دیزنی فاز ۵۰/۵۰ گرفته از فیلم های خود اسپایدرمن ، برمیگرده به قانع بودن سران دیزنی که معروفه همه جا:D
یعنی خاک بر سر سونی اگر زیر بار همچین خفتی بره :D

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim

فکر کنم کلا دو طرف بیخیال همدیگه شدن:D؛ بیانیه جدید سونی پیکچرز که تو توییتر منتشر کرد:

1.jpg

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
@Fifa 10
سونی کل خرج فیلم رو میده. در عوض 100% سود اسباب بازی و غیره اسپایدرمن میرسه به دیزنی. 95درصد فروش فیلم هم میرسه به سونی باز. این وسط یهو دیزنی میگه 50/50 بودجه ساخت فیلم رو بدیم. 100% سود اسباب بازی هم برا ما، 50% سود فیلم هم برا ما. فقط میشه گفت لول:lol: فروش این اسپایدرمن آخری رو از کل سود دیزنی کم کنی امسال بازم رکورد تاریخی زدن که هیچ استدیویی نمیتونه نزدیکش بشه فعلا. طمع تا این حد آخه؟

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
نمی‌دونم تورم اقتصادی شون چقدره ولی طبق چیزی که امروز اعلام کردن، همین آخرین فیلم اسپایدرمن پرفروشترین فیلم تاریخ سونی شده و تونسته skyfall رو بزنه کنار. مسلما مارول به این فرنچایز ساخته و اگه درست باشه و توی ساخت هم هزینه می‌کرده این ۵۰ درصد منطقی به نظر میاد.

الان واقعا چه ربطی به بحث فیلم داشت؟ چند تا بازی اسپایدرمن زیر نظر همین سونی قبل از این اومده بودن که رسما توی دیوار سیر میکردن؟ واقعا خلاقیت استودیوی سازنده اش که جدیدن به فرست پارتی سونی اضافه شده رو میخواهید نادید بگیرید؟ به خاطر استودیوی فوق العاده خلاقش بود که این شاهکار خلق شد.

بازی سنتر یه طوری شده که واقعا نمیشه از سونی ایراد گرفت. مهم هم نیست که بخش گیمینگ است باشه یا صنعت فیلم اش یا تلویزیون و موبایلی که خریدی. اگه اسم سونی توش باشه باید بیخیال انتقاد بشی.
من از شما معذرت می خوام یک اموجی فراموش کردم که معلوم بشه به طنز گفتم صحبت از موفقیت اسپایدرمن شد حیفه یادی از بازی اش نکنیم. صرفا همین بود وگرنه من خودم وقتی اسپایدرمن اومد دست مارول خوشحال شدم چون سونی گند زده بود تو دو تا امیزینگ. خیلی هم با روایت مارول حال کردم البته با یک سری مسائل اش مشکل دارم اما خب به نظرم اینجا بحث به توافق رسیدنه و دیزنی هم این سال ها نشون داده کلا بحث پول میاد وسط هیچ چی حالیش نیست . این جا هم جاش نیست ولی چون دیگه بحثش ناخواسته باز شده به نظرم اون تو دیوار بودن بازی های اسپایدرمن رو من از اکتیویژن میدونم که کلا دست به گند زدنش تو این مورد ها خوبه . نمونش بازی های جیمز باند که کلا خرابش کرد

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
در حالت کلی هم خیلی به ضرر اسپایدرمن نیست چون واقعا این اسپایدرمن جدیده هویت درست درمونی هم نداشت . این اتفاقات اگه بیفته شاید اسپایدرمن به فنا بره ولی خب یکم مستقل باشه بهتره .
بیشتر نوچه استارک بود . دو تا دشمن اصلی اش در واقع دشمن استارک بودن . وولچر که دنبال قطعات باقی مانده از ماجراهایی که استارک و اونجرز باهاش درگیر بودن بود . میستریو هم از استارک کینه به دل داشت . اسپایدرمن هم بدون تکنولوژی استارک هیچی نبود .

• Like
Reactions: TheGodfather

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
آره با احتساب تورم، میره بالای یک میلیارد! :D
کلاً فیلم‌های Spider-Man در هر شرایطی عالی می‌فروشن. زمانی که X-Men و Batman Begins به ۴۰۰ میلیون هم نمی‌رسیدن و کلاً اوضاع فیلم‌های کمیکی مثل امروز نبود که هرچی می‌سازن نجومی بفروشه، اولین نسخه‌ی Spider-Man سم ریمی حدود ۸۲۰ میلیون فروخت که با احتساب تورم میشه میشه یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون! یعنی همین حدودهای آخرین فیلم Spider-Man که توی دوران نوین(!) فیلم‌های ابرقهرمانی اومده و فروش خیلی خفنی کرده.
فیلم دوم سم ریمی (بهترین فیلم Spider-Man و یکی از بهترین فیلم‌های کمیکی تمام تاریخ بشریت) یه ذره پایین‌تر بود فروشش، ولی فیلم سوم ۸۹۰ میلیون فروخت که اون هم با حساب تورم میشه یک میلیارد و ۸۰ میلیون.
حتی اون دو تا Amazing Spider-Manها که من اصلاً از خودشون و بازیگرشون خوشم نمی‌اومد هم بالای ۷۰۰ میلیون فروختن.

واقعاً اون فیلم‌ها یه چیز دیگه‌ای بودن. یعنی حتی فیلم سوم که کیفیتش پایین‌تر بود هم برای من حس و حال بهتری نسبت به Amazing Spider-Manها و Homecoming داشت. Homecoming هم فیلم بدی نبود و خوشم اومد ازش، ولی یه چیزی کم داشت که نمی‌دونم چی بود!
ولی از اونجایی که سم ریمی بعیده برگرده و سونی هم سابقه‌ی خوبی با Amazing Spider-Manها نداشت، امیدوارم فعلاً همین مارول کار رو ادامه بده تا ببینیم بعدش چی میشه. :D
احتمالا far from home بیشتر به دلت بشینه . من اون رو خیلی بیشتر دوست داشتم تا قسمت قبلی . قسمت سوم اسپایدرمن ریمی اگه ونوم رو حذف می کرد و فقط به به ماجرای درگیری اسپایدی با رویه تاریک وجودش و اون دو ویلن دیگه می پرداخت اینقدر که الان ازش به بدی یاد می کنن نمی شد . ولی خب ونوم جزو کاراکتر خفن دنیای اسپایدرمنه که روایت مزخرف و طراحی لباس داغون اون فیلم حق مطلب رو دربارش ادا نکرد . البته خب فیلم تکی خودش هم خیلی خوب نبود ولی باز بهتر از ورژن ریمی بود .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
@Fifa 10
سونی کل خرج فیلم رو میده. در عوض 100% سود اسباب بازی و غیره اسپایدرمن میرسه به دیزنی. 95درصد فروش فیلم هم میرسه به سونی باز. این وسط یهو دیزنی میگه 50/50 بودجه ساخت فیلم رو بدیم. 100% سود اسباب بازی هم برا ما، 50% سود فیلم هم برا ما. فقط میشه گفت لول:lol: فروش این اسپایدرمن آخری رو از کل سود دیزنی کم کنی امسال بازم رکورد تاریخی زدن که هیچ استدیویی نمیتونه نزدیکش بشه فعلا. طمع تا این حد آخه؟
دیزنی همون شرکته ست توی mr robot :D

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
صفر عدد؟
واقعا به این بحث بی مربوطه ولی خود سونی که ای پی دستش بوده ترجیح داده که اکتیویژن چند تا بازی آشغالی بسازه و دخالتی توی ساخت نداشته باشه. اصلا بازی براش مهم نبوده. منظور من اینه. از نظر من همچین بی تقصیر هم نیست. بازم میگم به بحث دیزنی و فیلم و ... اصلا ربطی نداره.
این که مارول داره خرج ساخت اسپایدرمن ها رو میده کجا گفته شده؟
تا جایی که میدونم تقریبا کل بودجه رو سونی میده و تقریبا هم همه ی سود فیلم ها برای خود سونی هست.حالا این وسط به نظر میاد مثلا داره میره تو پاچه ی دیزنی که مارول بالاسر ساخت فیلمه و هیچی گیرشون نمیاد ، در حالی که اینطوری نیست.کسی اشاره نکرد به اینکه اونجرزها همینجوری دارن رکورد فروش رو میزنن و قطعا ی درصدی از این فروش هم به خاطر شخصیت اسپایدرمن هست و از اونجرزها ی دلارم به سونی نمیرسه
وقتی اینجوری به قضیه نگاه کنیم منطقی به نظر میاد همه چیش
حالا اینکه یهو دیزنی فاز ۵۰/۵۰ گرفته از فیلم های خود اسپایدرمن ، برمیگرده به قانع بودن سران دیزنی که معروفه همه جا:D
طبق گفته ی خودشون تهیه کننده اصلی فیلم های اخیر اسپایدرمن کوین فاگی بود. صد در صد توی ساخت فیلم ها نقش اساسی داشته. حتی اگه به فرض محال یه ریال هم هزینه نکرده باشن، الان که پیشنهاد 50 درصد رو دادند، گفتن که میخوان به صورت مشترک با سونی توی ساخت فیلم هزینه کنند. جوری میگید که انگار سونی باید همه ی هزینه ها رو بده و سود 50 درصد تقسیم بشه. اصلا اینطوری نیست.
@Fifa 10
پیشنهادی که دادن به نظرم منصفانه است. هم توی ساخت فیلم به صورت مشترک سهیم میشن و هم توی سود. اگه فکر میکنید این پیشنهاد بدی هست رو دیگه واقعا نمیدونم چی بگم. سود اسباب بازی و ... مگه چقدره؟ فیلم صد در صد بیشتر سوددهی داره.
من از شما معذرت می خوام یک اموجی فراموش کردم که معلوم بشه به طنز گفتم صحبت از موفقیت اسپایدرمن شد حیفه یادی از بازی اش نکنیم. صرفا همین بود وگرنه من خودم وقتی اسپایدرمن اومد دست مارول خوشحال شدم چون سونی گند زده بود تو دو تا امیزینگ. خیلی هم با روایت مارول حال کردم البته با یک سری مسائل اش مشکل دارم اما خب به نظرم اینجا بحث به توافق رسیدنه و دیزنی هم این سال ها نشون داده کلا بحث پول میاد وسط هیچ چی حالیش نیست . این جا هم جاش نیست ولی چون دیگه بحثش ناخواسته باز شده به نظرم اون تو دیوار بودن بازی های اسپایدرمن رو من از اکتیویژن میدونم که کلا دست به گند زدنش تو این مورد ها خوبه . نمونش بازی های جیمز باند که کلا خرابش کرد
دوست عزیز نیازی به عذر خواهی نیست. منظورتون رو درک کردم ولی میگم ربط زیادی به این موضوع نداره. در اینکه دیزنی پول پرست هست که شکی نیست. کاملا باهاتون موافقم.

بازم میگم توی بازیسنتر اصلا نمیشه از سونی ایراد گرفت. حالا میخواد بخش فیلم اش باشه یا گیم یا حتی برند موبایلتون. همیشه سونی درست میگه و بقیه اشتباه میگن. ادامه این بحث هم همش بیخوده. امیدوارم هر چی پیش بیاد به Avenger لطمه ای وارد نشه، چون خود فیلم های اسپایدرمن برام اوکی بودند ولی وجود کاراکترش رو توی Avenger خیلی میپسندیدم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
واقعا به این بحث بی مربوطه ولی خود سونی که ای پی دستش بوده ترجیح داده که اکتیویژن چند تا بازی آشغالی بسازه و دخالتی توی ساخت نداشته باشه. اصلا بازی براش مهم نبوده. منظور من اینه. از نظر من همچین بی تقصیر هم نیست. بازم میگم به بحث دیزنی و فیلم و ... اصلا ربطی نداره.
میدونم بی مربوطه! ولی چندتا اشتباه واضح توی فرضیاتت داری،بزار شفاف سازیش کنم چون شاید این اشتباه برا بقیه هم باشه:D فقط ازم لینک نخواه چون واقعا نمیدونم تو کدوم خبر/توییت/ویدیو و ... خوندمشون:D اخبار بازی رو دنبال میکردیم اینا گفته شده:D

مورد اول، اینکه سونی فقط حق ساخت فیلم اسپایدی رو داره! اجازه ی ساخت بازی و ... اصلا دستش نبوده! یعنی اینجوری نبوده سونی واگذار کنه به اکتیویژن و ... ، بلکه مارول(دیزنی) این امتیاز رو واگذار کرده بوده!

مورد بعدی که میریم جایی که واقعا پیدا کردنش برا من سخته ولی خودت اگر میخوای میتونی بری دنبالشون بگردی!

داستان ساخت بازی اسپایدی توسط سونی و اینسامنیاک به طور خودمونیش اینجوری بود :

سونی و دیزنی نشستن سر میز مذاکره برای ساخت یک بازی برای مارول ... توی این مذاکره خود دیزنی پیشنهار میده : اون استودیو اینسامنیاک هست که باهاش خیلی مچید! اونا گزینه مناسبی هستن برای ساخت بازی برای ما! اون بازی با سطح کیفیتی که میخوایم رو میتونند برامون در بیارن!

بعد سونی میره پیش اینسامنیاک(شرکت که نمیرن اشخاص مربوطه منظورمه:)) ) : میگه حاجی ، هر آنچه دل تنگت از کاراکترهای مارول میخواد شما فقط لب تر کن و ما اجازه ش رو برات میگیریم! و بشین بازی رو برامون بساز!

اینسامنیاک هم میگه اسپایدی رو میخوام!

این وسط یعنی اصلا بحث داشتن حق امتیاز توسط سونی نبوده(چون نداشته)
سونی اسپایدی رو پیشنهاد نداده که به خاطر محبوبیت اسپایدی با MCU ازش سود ببره(موقع شروع ساخت بازی که اصلا هوم کامینگ هم نیومده بوده! تو Civil War که...محبوبیت کجا بود هنوز! و نمیدونم اصلا قبل سیویل وار ساخت شروع شده یا نه که احتمالا قبل از همونم بوده!)
سونی هم نمیخواسته همراه با فیلم هوم کامینگ حتما بازیی از اسپایدی بده که دو سر سود بشه براش!

همه این اتفاقات به خاطر انتخاب اینسامنیاک افتاد! و باعث شد همه چی دست به دست هم بدن تا بشه این موفقیتی که میبینیم! :D

امیدوارم راصی شده باشی و فرض هات از این به بعد با واقعیت یکی شده باشن تو این قضیه! اگر شدن که بگو بفهمم این همه الکی تایپ نکردم:D اگر نشدن باز بگو ببینم میتونم برم مصاحبه ها رو پیدا کنم یا نه:|

---
این بخش دوم و در مورد حق انتخاب اینسامنیاک :
Screenshot_20190821-223813.jpg

Podcast: How Spider-Man PS4 Came Together

اون پیشنهاد خود مارول که اینسامنیاک هم بسازه اگر پیدا کردم برات میزارم(نمیدونم تو همین مصاحبه بوده یا نه...خدایی حس گوش دادن همش نیست دیگه:D )

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
@Fifa 10
دقیقا از چه لحاظ منصفانه اس؟ سونی همین الان بیاد تام هالند رو بندازه بیرون و amazing spiderman 3 رو بسازه راحت 800-900 تا فروش رو میکنه. بعد شما میگی بیاد نصف سود فیلم های بعدی رو بره مارول؟ سونی داره نزدیک 160-70 میلیون هزینه ساخت + 100 میلیون هزینه مارکتینگ رو میده. دقیقا به اندازه مارول و کوین فایگی هم دخالت داره تو ساخت فیلم. جدا فکر میکردین این 2 تا فیلم بدون تائید و نظارت سونی ساخته شدن؟
مشکل اینه دیزنی فکر کرد میتونه زرنگی کنه و با دادن نصف بودجه ساخت که به زور به 80 میلیون میرسه از اونور نصف سود 1 میلیاردی فیلم رو به جیب بزنه این وسط که با انگشت وسط رئیس سونی پیکچرز مواجه شدن:D. اسپایدر من هیچ وقت از لحاظ باکس آفیس برا سونی کم سود نبوده. 2 تا فیلم اندرو گارفیلد نزدیک 1.4-1.5 میلیارد فروختن رو هم. حتی همین ونوم با نقدای قرمز نزدیک 860 میلیون فروخت. انیمیشن اسپایدرورس هم اسکار برد. این وسط فقط دیزنی گند زد به برنامه های فایگی و مارول. این وسط دیزنیه که نیازمند سونیه:D سونی انقدر متریال و لایسنس داره از دنیای اسپایدرمن که راحت میتونه فیلمای میلیاردی بسازه. این وسط فقط یکم نویسنده های درست حسابی باید استخدام کنن:D همین تام هالند هم با اصرار سونی آوردن وگرنه به مارول بود الان باید قیافه آسا باترفیلد رو تحمل میکردیم

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Untitled.jpg

بنا بر گفته‌های جاستین کرول (نویسنده وبسایت ورایتی)، حالا که مشخص شده است دیزنی دیگر ارتباطی با فیلم‌‎های آینده مرد عنکبوتی نخواهد داشت، زمان بسیار مناسبی است که قسمت دوم فیلم ونوم را با درجه سنی R اکران کند. همان گونه که قبلا مشخص شده بود، سونی مجبور شد بخاطر ساخت احتمالی کراس-اور مرد عنکبوتی و ونوم قسمت اول فیلم ونوم را با درجه سنی PG-13 اکران کند.

==============================================================================

maxresdefault.jpg

اولین تریلر منتشر شده از فیلم بامشل با هنرنمایی مارگو رابی، نیکول کیدمن و چارلیز ترون 1080p.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر