master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
حالا انشالا دیدی نظرتو اعلام کن..صحنه های اکشن رو هم خوب دقت کن..مثلا ۵ نفر دورش رو میگیرن بعد یکی یکی حمله میکنن که کارشونو بسازه یا تو مبارزه های تن به تن حالتها رو دقت کن.ریوز دستش رو جایی قرار میده و دقیقا همونجا ضربه میزنن و مبارزات کاملا قابل پیش بینیه..یه صحنه هم تو اسطبل داره که اونم حتمن با دقت ببین..کلا فیلمی بو که تمام مبارزاتش قابل پیش بینی بود..آخرشم که از چند طبقه افتاد راحت بلند شد صحبت کرد..

فرستاده شده از MI 8 Liteِ من با Tapatalk
داداش شما اسپویلم نکنی ما حرفتو قبول داریم.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.png

طبق توییت تازه منتشر شده در صفحه نیل بلومکمپ، این کارگردان معروف دیگر سکاندار هدایت ادامه فیلم Robocop را نخواهد داشت و از طرفی دیگر بلومکمپ، خود را مشغول به ساخت اثری ترسناک/تریلر کرده است. به نظر‌ میرسد که کمپانی MGM دیگر میلی به انجام دادن Robocop Returns ندارد. فیلم Robocop Returns، ادامه مستقیم نسخه 1987 بود و قرار بود که با درجه سنی R ساخته شود.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
در مورد جان ویک 3 فقط بگم که ای کاش ای کاش تمام سکانس های درگیری فیزیکی و سلاح سرد بود یعنی من قشنگ صحنه های ابتدایی فیلم جوری جورگیر شدم که تا ته فیلم به قولی تو ابرا سیر میکردم :D یاد خاطر The Raid رو قشنگ برام زنده کرد !!! خشونت وحشتناک فیلم برداری و کات خوردن کم و صحنه های پیوسطه بی نظیر خلاقیت تو نحوه درگیری و کشت و کشتار هم هیچی دیگه حرفی نزنم بهتره =P~ در کل همه جوره این قسمت رو به دو قسمت قبلی ترجیح میدم هرچند بازم با داستان و منطق فیلم مشکل دارم ولی اکشن افتتاحیه و اختتامیه فیلم اینقدر عالی بود که همه رو قشنگ شست برد پایین ....

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
به نظرم قبل از دیدن جان ویک یکسری از دوستان باید توجه کنن که ژانر فیلم اکشنه
و از فیلم اکشن به عنوان وظیفه ی اصلی انتظار درگیری و زد و خورد بالا میره باقی انتظارات حاشیه اند
حالا انشالا دیدی نظرتو اعلام کن..صحنه های اکشن رو هم خوب دقت کن..مثلا ۵ نفر دورش رو میگیرن بعد یکی یکی حمله میکنن که کارشونو بسازه یا تو مبارزه های تن به تن حالتها رو دقت کن.ریوز دستش رو جایی قرار میده و دقیقا همونجا ضربه میزنن و مبارزات کاملا قابل پیش بینیه..یه صحنه هم تو اسطبل داره که اونم حتمن با دقت ببین..کلا فیلمی بو که تمام مبارزاتش قابل پیش بینی بود..آخرشم که از چند طبقه افتاد راحت بلند شد صحبت کرد..

عجب :|
والا تو درگیری های واقعی اگر طرفین بویی از فنون رزمی برده باشن و به تعداد کافی نفر نداشته باشن به صورت گله ای حمله نمی کنن چون اگر فرد مقابل در سطح بالایی باشه نتیجه اش فاجعه میشه حالا شاید تصور شما از درگیری ها مورد بالاست
نمیدونم والا..شاید تو عمرم چون اصلا فیلم هندی ندیدم این فیلم برام قابل باور نیست..باید بشینم چند تا فیلم هندی توپ از اینا که یک تنه یه لشکر رو نابود میکنن یا از صد طبقه میفتن و بعد بلند میشن خودشونو میتکونن ببینم بعد بیام اینو دوباره ببینم

اگه لطف کنی با متر و معیار خودت چند فیلم اکشن معرفی کنی ممنون میشم :|

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من خودم جان ویک 3 رو ندیدم :D منتظر کیفیت خوبم. ولی توقعتون از فیلم اکشن چیه ؟ چندتا فیلم اکشن بگید که در مقابل جان ویک، اّبکی ! نباشن.

احتمالا انتظارتون داستان در حد پدرخوانده و بازی در حد دنیل دی لوییس هست واسه یه فیلم اکشن .
البته بحث این جا فکر نمی کنم مقایسه کلی جان ویک با بقیه فیلم های اکشن باشه . بیشتر بحث قسمت سوم جان ویکه . که خب ببینید احتمالا بعضی جاها حس می کنید که فیلم ار نفس افتاده . نوبتی حمله کردن و کش دادن برخی مبارزات مشکل این قسمت هستن اما از نظر درگیری و خلاقیت در استفاده از موقعیت های جدید اکشن از نقاط قوت این سری هستن

• Like
Reactions: saeed_sg and Anakin

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
جان ویک 3 سبکش مشخص هست، به قولی بکش بکش ... سر یک سری صحنه ها که از بس ابکی بود خندم گرفت ولی دلیل نمیشد از تم موسیقی و نورپردازی و اکشنش لذت نبرم چرا ؟ چون واقعی نساخته بودند ؟!
اگر قرار به ایراد گرفتن باشه 1000 تا ایراد میشه ازش گرفت اصلا خودم یکیش میگم مطئنم هیچکس متوجه نشده : دقیقا زمان 1:00:40 که جان داره با یکی مبارزه میکنه عرب نیست و به چشماش توجه کنید چینی هست لباس عرب پوشیده :D
من خودم جان ویک 3 رو ندیدم :D منتظر کیفیت خوبم. ولی توقعتون از فیلم اکشن چیه ؟ چندتا فیلم اکشن بگید که در مقابل جان ویک، اّبکی ! نباشن.

احتمالا انتظارتون داستان در حد پدرخوانده و بازی در حد دنیل دی لوییس هست واسه یه فیلم اکشن .
mad max fury road :D

• Like
Reactions: saeed_sg

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
جان ویک 3 سبکش مشخص هست، به قولی بکش بکش ... سر یک سری صحنه ها که از بس ابکی بود خندم گرفت ولی دلیل نمیشد از تم موسیقی و نورپردازی و اکشنش لذت نبرم چرا ؟ چون واقعی نساخته بودند ؟!
اگر قرار به ایراد گرفتن باشه 1000 تا ایراد میشه ازش گرفت اصلا خودم یکیش میگم مطئنم هیچکس متوجه نشده : دقیقا زمان 1:00:40 که جان داره با یکی مبارزه میکنه عرب نیست و به چشماش توجه کنید چینی هست لباس عرب پوشیده :D

mad max fury road :D
این شد یکی :D
یکی دیگه بگو ، قانعم کن :D

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
آقا یه سوال عجیب بعد چندین سال درباره ارباب حلقه ها به ذهنم رسید :D

موقعی که میخواستن حلقه رو نابود کنن چرا با اون عقاب ها یکی سوار نشد بره کوه نابودی حلقه رو پرت کنه بره ؟:D این همه بدبختی کشیدن پیاده رفتن چرا:D

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
درود
من نمیدونم که این فازی که دوستان متر و معیار گرفتن دستشون و همه چیو با منطق و عقل و واقعیت میسنجن چیه !! بابا فیلمه دیگه اگه قرار بود 5 نفر بریزن سر طرف و خفتش کنن لهش کنن فیلم نمیشد دیگه فیلم اکشنه مستند نیست که میشینین قوانین فیزیکو توش بررسی میکنین طرف رفت تو فلان جا هیچیش نشد ! اگه قرار بود چیزیش بشه به قسمت 3 نمیرسید دیگه دوست عزیز ، برام جالبه که یک سری مسائل رو چشم بسته قبول میکنید و مقدس میپندارید ! ولی سر فیلم و اینجور چیزا بهتون بر میخوره هندی بازیه و به شعور ما توهین شده ! هر موقع گفتن این مجموعه یه مستند درباره فنون رزمی و مبارزه اس اون موقع حرف دوستان صحیحه ولی فیلم اکشن برای سرگرمی همه لذتش از بین میره با این تیز بازیا و ایراد گرفتنای ای چرا خورد به اینجا هیچیش نشد ای چرا زد به اونجا که دستشو گرفته به پاش نزد !!! کاش این نکته سنجیا و ریز بینیا رو جاهای دیگه ام داشتین والا آدم دلش نمیسوخت
منظورم به دوست عزیزمونم نیست جسارت نشه به کسی من برادر خودمم همینجوریه سر دیدن جان ویک سپوخت مارو با سنجیدن های علمیش :D

آخرین ویرایش:

Erebor

کاربر سایت
May 14, 2015
155

موقعی که میخواستن حلقه رو نابود کنن چرا با اون عقاب ها یکی سوار نشد بره کوه نابودی حلقه رو پرت کنه بره ؟:D این همه بدبختی کشیدن پیاده رفتن چرا:D
فروم آردا خیلی خوب بود حیف که چند سال پیش تعطیل شد
توی نظرات این صفحه جوابتو پیدا میکنی : سوالات ارباب حلقه ها

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد

اصلی ترین دلیل این بود که عقاب ها خیلی تابلو بودن و به محض فهمیدن نقشه، نازگول ها حسابشون رو می رسیدن :D

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
جدا یعنی بروس لی اینقدر ابله بوده که خیال میکرده میتونه محمد علی کلی رو شکست بده؟ :|
اونم محمد علی که سنگین وزن کار میکرد!!
مثل اینکه استاد چرت گفته و بروس لی همچین حرفی نزده بوده :D اون صرفا نقل قول یه بابایی در مورد بروس لی بوده نه حرف و ادعای خودش یا حتی همسرش.

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810

:D

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,513
این ویدئو این عکسو کسی نداره؟:D

--
دوستان من خودم فن چند آتیشه ارباب حلقه هام :D کی باشم بخوام تالکین و جناب پیتر جکسون رو زیر سوال ببرم :D
منتها دیدم اینجا همه واسشون سواله چرا تو جان ویک طرف مشت زد تو چشم اون یکی چرا نزد وسط پاهاش، چرا اونجا رو جا خالی نداد و اینا گفتم تا فرصت محیا هست منم یه سوال بپرسم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر